Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Я з України
Añadido 14 jul. 2024

Я з України

@Ukraine1_000
Número de suscriptores: 1 219
Fotos: 11,500
Videos: 1,130
Enlaces: 1,300
Descripción:
Спільнота людей, які із гордістю говорять: я з України! Запитання ставте до @UA1_000
Fuente

Я з України | Меркель живаЩось давно нічого не було чутно про пані Меркель, аж подум...

Logotipo de la comunidad de telegram - Я з України Я з України @Ukraine1_000
186 Vistas/Alcance 2025-01-31 19:14 Mensaje №16127
Меркель живаЩось давно нічого не було чутно про пані Меркель, аж подумали про г-но - ось і воно. Пару тижнів тому психічно хворий нелегал з Афганістану напав на групу дітей з виховательками з дитячого садка, які якраз гуляли в парку міста Ашафенбург. В результаті - зарізано дворічну дитину і ще одного перехожого, який намагався зупинити нападника. Ще декілька поранених.Як водиться нелегал давно повинен вже був залишити Німеччину, але його з одного боку не встигли вислати кудись назад до ЄС, з іншого боку не особливо-то й висилають, бо всі місцеві ліві проти цього. І роками в країні накопичується купа етнічного криміналітету, яким нема чого робити по життю, ось вони й тиняються по парках з ножами. Додайте психічні проблеми, наркотики, алкоголь - ось вам і типовий нелегал, завіз яких до Європи почала пані Меркель у далекому 2015-му році, коли вирішила приймати всіх у себе, бо висилати когось - це ж треба закривати кордон і взагалі лівачня та зелені будуть проти. Тому кожного року в країну заїжджало по пару сотень тисяч нелегалів. Хтось влаштовувався, хтось хитро сидів на соцвиплатах, хтось йшов в криміналітет, хтось отак тинявся парками.В останні роки в Німеччині вже якось звикли до таких новин, а теракти, поножовщіна та етнічний криміналітет стали буденним явищем. І так, раніше такого не було. Але знову ж таки, згадаємо Меркель. Воно давно пішло на політичний смітник історії, з якого, щоправда, смердить.На тижні християнські демократи на чолі з Фрідріхом Мерцем, що має шанси стати наступним канцлером, вирішили взятись за розв'язання проблем нелегальної міграції ще до виборів, тому через Бундестаг запропонували проголосувати за два закони, що обмежували б міграцію. Хай, мовляв, голосує хто хоче, кому є діло до подолання кризи з нелегалами.Соціал-демократи, ліві та зелені (загалом це одне й те саме зараз) в неділю проводили мітинги проти нацистів (а не жалобу за вбитим дворічним хлопчиком).Всім було зрозуміло, що загалом обидва закони можуть пройти, якщо за них проголосують АдН (формально німецькі консерватори, але проросійські та антиамериканісти), вільні демократи та притомні з лівих. Але все одно там плюс-мінус 50 на 50. Перший так закон-відозву так сяк проголосували, але тут на поле виходить Меркель. Стара політична шкапа почала критикувати Мерца та таку спробу продавити свої закони за будь-яку ціну і навіть коштом голосів АдН. Тобто замість допомоги своїй партії у передвиборчій боротьбі, вона раптом почала (знову) критикувати Мерца - її старого політичного ворога.Всі вже стали забувати про її існування, аж ось знову. Зрозуміло, що істерика піднялась ще більша. У християнських демократів в партії ще повно старих "меркеліанців", тому там ще багато роботи по чистках меркелівських стаєнь від політичного баласту. Але вже як є...В п'ятницю ледь вже не сам Мерц почав давати задню, весь день обговорення про голосування і чи голосувати взагалі. Все ж Мерц йде на голосування, але у вирішальний момент йому бракує з десяток голосів - тут і свої недопрацювали, і вільні демократи не допомогли. Так чи інакше, але це епічна битва Меркель та її послідовників проти приходу нових сил. Сьогодні локальна перемога меркеліанців. Непокаране завжди повертається.Антон Павлушко.