Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Я з України
Añadido 14 jul. 2024

Я з України

@Ukraine1_000
Número de suscriptores: 1 219
Fotos: 11,500
Videos: 1,130
Enlaces: 1,300
Descripción:
Спільнота людей, які із гордістю говорять: я з України! Запитання ставте до @UA1_000
Fuente

Я з України | Не розумію, де ми повернули не туди і коли: поліцейським вже можна про...

Logotipo de la comunidad de telegram - Я з України Я з України @Ukraine1_000
213 Vistas/Alcance 2025-01-14 06:20 Mensaje №15732
Не розумію, де ми повернули не туди і коли: поліцейським вже можна провокувати першим до насилля інваліда-військового по якійсь надуманій причині зупинки авто (явно з причин корупції), а потім валити його на землю, показуючи хто тут насправді "влада"? Поліцейські звісно не прораховують свою поведінку щодо наслідків і так для суспільства, що їх ненавидить. А потім такі ж поліцейські приїздять на виклик військового, якого власники турецького ресторану відмовляються обслуговувати (елементарно зварити кави) і розводять руками - типу що ми можемо зробити, не змусимо ж тебе обслуговувати.Це все наслідки того, що поліцію не вчать допомагати, в тому числі військовим, але гарно вчать як можна на них, як і на інших, заробити на типу "законних причинах".Звісно, що така поведінка поліції у обох випадках обурлива. Я вже мовчу, що ніяких висновків зроблено поліцією не буде, максимум когось на декілька місяців відсторонять. Жоден заступник чи цілий міністр не визнає проблеми і не піде у відставку. Ця система не вміє реагувати позитивно на зміни в суспільстві, вона на жаль, працює проти цих змін. Її завдання не допустити зміни системи - корупційної, антилюдської, адже саме така система приносить чорний кеш мільйонами доларів у тіньову скарбницю влади. За ці гроші можна підтримувати тіньову парадержаву корупційних слідчих, прокурорів, суддей, а отже і зберігати саму корупційно-кланову систему влади, яку очолює сьогодні ОП.Основне питання, що з цим робити, коли ворог захоплює нашу землю - досі відкрите. І його можна перефразувати: ворог захоплює нашу землю, доки існує ця влада, і що з цим робити?