Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Бойова авіація України
Añadido 14 jul. 2024

Бойова авіація України

@UkrAirForce
Número de suscriptores: 10 613
Fotos: 2,160
Videos: 393
Enlaces: 474
Descripción:
Бойова авіація України - канал, який досліджує минуле, сьогодення та майбутнє авіації України.

👥 Número de suscriptores

10 613
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -21

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 0
Promedio semanal: 0.6
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de nombre

Бойова авіація України 2025-01-11
Бойова авіація України🎄 2025-01-03

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

ЩИТ СТОЛИЦІ: ВИНИЩУВАЧІ В БОЮ У перші дні повномасштабного вторгнення небо над Київщиною стало полем запеклої боротьби. Льотчики-винищувачі піднімалися в повітря по кілька разів на добу, часто без відпочинку, знаючи, що кожен виліт може стати вирішальним. Кожен робив свою роботу. Усі поставлені завдання по захисту столиці були виконані.І це не про когось окремо - це про всіх: від техніка, який готував літак до вильоту вночі, до екіпажу, який піднімав його в небо ще до світанку.«У небі немає часу на емоції - тільки рішення і дія. Ми піднімались, коли ворог ішов на Київ. Працювали по цілях - літаки, колони техніки. Частину з них просто не допустили до столиці. По нас працювали постійно ворожі ракети, ППО...Потрібно було маневрувати, відводити літак, відстрілювати пастки і далі в роботу. Це не виглядає як у кіно. Це робота. Чітка, холодна. Ти знаєш, що за тобою місто, люди, сім’ї. І ти робиш усе, щоб ворог туди не дійшов.Ми втрачали сон. Але жодного разу не було думки відступити. Бо Київ - наш» – говорить льотчик-винищувач 831 Миргородської бригади тактичної авіації.Ця робота не завжди потрапляє в новини. Вона відбувається високо над землею - там, де рішення приймаються за секунди, а помилки не пробачаються.Ворог не отримав тієї переваги, на яку розраховував, а столиця продовжила жити і боротися.Завдяки майстерності та самопожертві українських воїнів Київ вистояв!Бо були ті, хто тримав небо! ✈️Facebook 831–ї Бригади Тактичної Авіації
🔥1 квітня 2022 року – день сміху і глуму над російською протиповітряною обороною і нафтянкою Перше квітня – річниця першої зухвалої та веселої операції, під час якої армійська авіація Сухопутних військ і воєнна розвідка України перенесли війну на територію противника. У день сміху 2022 року було завдано дошкульного авіаудару по ворожій нафтовій промисловості: вперше з початку повномасштабного вторгнення було сплановано і проведено відчайдушний вертолітний рейд на територію рф, який завершився знищенням з повітря нафтобази “роснєфті” у місті бєлгород. 💥Близько п`ятої ранку у передсвітанкових сутінках дві пари ударних вертольотів Мі-24 і Мі-8 здійснили проліт на надмалих висотах через російський кордон, що дозволило уникнути виявлення ворожою ППО, та завдали нищівного удару по об’єкту паливної інфраструктури некерованими ракетами Р-8. У результаті було уражено щонайменше вісім резервуарів із паливом обсягом близько 2 тис. кубометрів кожен, що спричинило масштабну пожежу, до ліквідації якої залучили близько 200 рятувальників і спеціальну техніку. Також провели евакуацію місцевого населення. ▪️У операції брали участь одинадцять бійців ГУР МО України зі спецпідрозділу “Шаманбат” на чолі із його командиром: у кожному з вертольотів Мі-24, окрім двох пілотів, перебували по одному, а у вертольотах Мі-8 – по троє бійців-розвідників. Ще один вертоліт Мі-8 з екіпажем і воєнними розвідниками перебував у районі державного кордону на випадок, якби знадобилася евакуація з ворожої території. У парі ударних гелікоптерів Мі-24 летіли разом із двома пілотами розвідники, які згодом були нагороджені найвищими державними нагородами – Званнями Героя України (посмертно) – Олег “Найф” Зайцев та Віталій “Німець” Ігнатенко. “Тоді 1 квітня 2022 року нашим головним завданням був супровід і порятунок пілотів вертольотів у випадку їхнього падіння на ворожій території. Такий ризик був надзвичайно високим. Тим паче саме у той приблизно період були вже втрати гелікоптерів, які літали в оточений Маріуполь, і вертолітники вже знали про це. Ми детально вивчили місцевість, маршрути польоту і можливих відходів під час евакуації. Були одягнені у цивільний одяг на випадок тривалого перебування на території противника, але все пройшло більш ніж успішно. Вертольоти долетіли, відпрацювали ракетами по нафтобазі, ми розрядили увесь боєкомплект своїх кулеметів по розрахунках зенітно-ракетних комплексів типу “Тор”, які побачили на землі. І швидко повернулися, на щастя, без втрат. Були дуже раді і веселі, що у День сміху змогли виконати таку складну задачу із зірочкою”, – згадує боєць спецпідрозділу “Шаманбат” із позивним “Скін”. Ця операція стала показовим зразком глибокого рейду армійської авіації у взаємодії з ГУР із досягненням ефекту раптовості та точності. Удар по нафтобазі мав не лише тактичне, а й оперативно-логістичне значення, оскільки був спрямований на порушення забезпечення російських військ пальним у прикордонному районі.Офіційно Україна тривалий час не підтверджувала свою причетність до операції, що відповідало практиці інформаційної невизначеності на початковому етапі війни. Подія стала важливим сигналом про спроможність Сил оборони України ефективно діяти на території противника, проривати його систему протиповітряної оборони і точно бити по больових точках російської економіки, завдаючи їй серйозних втрат.Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
На жаль, маємо ще одну болючу втрату для нашої авіаційної родини та всієї країниСьогодні вдень, 9 березня 2026 року, на Східному напрямку, в умовах значної переваги повітряного противника та потужної протидії ворожих систем протиповітряної оборони, загинув полковник Олександр Довгач – командир 39-ї бригади тактичної авіації, Герой України. Він вкотре виконав бойове завдання, на жаль, ціною власного життя...Олександр Довгач був не просто командиром. Він був справжнім лідером і бойовим льотчиком. Із перших днів повномасштабного вторгнення бригада під його командуванням завдавала ворогу точних і болючих ударів.Він здійснив сотні бойових вильотів, уражаючи пункти управління, техніку, засоби зв’язку ворога. Неодноразово забезпечував прикриття ударної та бомбардувальної авіації, знищував ворожі дрони та ракети. Він бився за Київщину, Харківщину, Херсонщину, острів Зміїний.Першим ішов у бій, брав на себе найризикованіші завдання та надихав своїх підлеглих на сміливі й рішучі дії.Обставини встановлюються.Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким...Честь Герою!
А тепер поговоримо про тих хто намагається втримати маску, хоча за нею теж ховається прищаве єбло🤷‍♂️👉 АviаOFN👉 Exxdus👉 Логово АлигатораЧитати телеграм канали вам ніхто не забороняє, проте вмійте тверезо дивитись на речі та довіряйте лише дійсно перевіреним джералам, особливо у випадку з гівнсайдами. Кого із наших читачів помітив там в підписках - не ображайтесь.На даний момент із виділених два підр канали котрі ведуть підривну діяльність і напряму співпрацюють із ворогом. Їх підпісники здебільшого діти і фріки-додіки котрих забанили на нормальних авіа каналах за коментарі та негідну поведінку. Ці канали вербують молодь робити їм фото і відео авіації в тч біля аеродромів з метою подальшого продажу інформації русні, діти йдуть на це через погрози з боку адмінів підр каналів або за винагороду.А також, ці пройдисвіти представляються льотчиками і називають іменна моїх полеглих командирів і братів як своїх друзів і покровителів, за що вам бляді малі горіти в пеклі.Прошу дорослих звернути увагу на своїх дітей, якщо колись я зловлю вашого сина з камерою під аеродромом, і не дай Боже у нього будуть чати з цими двома, будете потім і злитись і плакатись і ображатись.Доповідь коротко закінчив🫡Соняшник 🌻 | Чат | WhatsApp 🦅
Мi-8Т б/н 15 з 255-ї Окремої Змішаної Авіаційної ЕскадрильїЯк згадує тодішній командувач ВПС Київського військового округу генерал-лейтенант Микола Крюков, вранці 26 квітня, керівний склад зібрався в штабі на звичайну нараду.Близько 8 години йому зателефонував оперативний черговий і повідомив: «Товариш командувач, на мене «цильнi» виходять, просять ертолiт з екіпажем… У них там щось у Чорнобилі трапилося, окрім екіпажу, на борт просять і спеціаліста із захисту від зброї масового ураження». Була дана команда відправити на завдання черговий вертоліт із 255-ї окремої змішаної авіаескадрильї, що базувалася у Борисполі. Увечері прийшла доповідь, що машина успішно повернулася. Жодних тривожних повідомлень, як і раніше, не надходило, і поступово офіцери штабу розійшлися по домівках.Того вечора керівництво ВПС КВО разом із сім'ями вирушило на виступ Ленінградського мюзик-холу у палаці «Україна». Ближче до завершення першої частини вистави Крюков побачив чергового офіцера, що пробирався по його ряду. Той доповів, що є проблеми з вертольотом та екіпажем, який повернувся з Чорнобиля. Крюкову та його підлеглим довелося терміново залишити зал та прибути до свого штабу. Виявилося, що екіпаж отримав великі дози опромінення, а на гелікоптері навіть після спецобробки збереглося значне забруднення.26 квiтня 1986 року, ЧАЕС 🦅Шановнi пiдписники, якщо Bам цiкаво, як розвивались подiї 26 квiтня для екiпажу Мi-8Т, пiдтримуйте публiкацiю своїми реакцiями. Ми це цiнуємо. 🤗
[1]«Але до їх складу - не входимо. Розумію, для більшості - це не має жодного значення. Формальність - не більше. Але це має значення для нас. Для мене. Особливо, пам'ятаю, навесні 22-го, це мене тригернуло, коли "матьорі валантьори околовсячєскіх підрозділів" браво рапортували - тут, у фейсбучеку - про налагоджений Повітряними Силами "повітряний міст" у оточений Маріуполь. І навіть особливо не запарювались - хто, що і як насправді. Головне - прокукурікати, продемонструвати свою обізнаність та наближеність до "вищих сфер". Повторюся: та операція була проведена армійською авіацією у взаємодії з ГУР. І це був не "повітряний міст" (тьху, бля!), а "дорога життя", що коштувала нам неймовірно дорого. Невимовно дорого. Страшно дорого.Основним призначенням армійської авіації є "авіаційна підтримка Сухопутних військ в ході загальновійськового бою". Основним - але далеко не єдиним. Ми виконуємо дуже широкий спектр завдань - вогневих, транспортних, спеціальних. І - так - ми палили підарські нафтові об'єкти (і не тільки нафтові!) на території ворога ще у 22-му - коли це ще не було "мейнстрімом". Та все ж наше головне завдання - підтримка піхоти. Тих, кому найважче. Тих, хто в окопах. Тих, хто воює на землі. Тих, хто матлошиться з ворогом зблизька, а іноді і - "очі-в-очі". Ось хто головний. Ось хто "хедлайнер" цієї війни. Не ми. Не Повітряні Сили. Не всі інші. А - піхота. Десятки тисяч хлопців і дівчат з автоматами, втомленими очима, цинічними жартами та відсутністю толерантності. Це їх "Льови" і "Талани" кінець-кінцем першими ступлять на наші законні кордони (і далі - як буде треба). А ми - їм допомагаємо. Ми це робимо. Щодня. Зараз. У цей момент. Для піхоти. Заради піхоти. Разом з піхотою.»Фото Сергія Тахмазова
🫡 «Контракт 18-24» у 12-ій бригаді «Азов». Набір відкрито!Шукаєш топовий підрозділ для 365 днів професійної військової служби? 12-та бригада спеціального призначення «Азов» починає набір молодих і вмотивованих добровольців за умовами «18-24».В «Азові» на тебе чекає повний пакет контракту:🔹 1 рік військової служби;🔹 1 мільйон гривень (200 тисяч – відразу, ще 800 тисяч – двома частинами під час дії контракту);🔹 до 120 тисяч щомісячних бонусів + доплати за бойові завдання;🔹 соціальні гарантії під час і після служби;🔹 пільги на навчання, комунальні послуги і проїзд;🔹 можливість виїзду за кордон після 1 року служби.❗️Пройди БКБП і стань частиною одного з найкращих підрозділів Сил оборони. Досвідчені азовці навчать тебе всьому з «нуля».Заповнюй анкету на сайті за посиланням: https://azov.org.ua/contract-18-24/У коментарі вказуй, що йдеш на «Контракт 18-24». Наші рекрутери зв'яжуться з тобою для запрошення на співбесіду.Приєднуйся до однолітків, зроби внесок у перемогу і створи своє майбутнє.