Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - UNUS CONTRA OMNES
Añadido 14 jul. 2024

UNUS CONTRA OMNES

@U_CONTRA_O
Número de suscriptores: 742
Fotos: 1,110
Videos: 325
Enlaces: 446
Descripción:
Відстояти своє право на героїчне життя
Fuente

UNUS CONTRA OMNES | Поки московити несуть русскій мір на окуповані території — цей же мір ...

Logotipo de la comunidad de telegram - UNUS CONTRA OMNES UNUS CONTRA OMNES @U_CONTRA_O
376 Vistas/Alcance 2025-09-02 13:45 Mensaje №2025
Поки московити несуть русскій мір на окуповані території — цей же мір хочуть принести і "експерти" та "демографи", але вже на території підконтрольні.Торгаші українським суверенітетом, незалежністю та соборністю, які роками побічно і прямо, та непублічно і опосередковано ставили під сумнів ці вищеперераховані речі та сприяли розвитку то московитської, то євросоюзної агентури, тільки і мріють, щоб залишити українців без їхніх земель, а нинішнє політичне керівництво і не проти. Про узбеків в Україні найбільше мріє Путін — він для цього привів свою армію в Україну, а тепер за нею веде і рускій мір з далекої Середньої Азії в окупований Маріуполь, Мелітополь, Скадовськ, Бердянськ та інші українські міста, де вже ступив чобіт московитського окупанта.На думку ж Лібанової, в Україні виріс рівень бідності не через війну; не тому, що 100% ВВП — це борги; не через смертність та відтік населення за кордон; не через корупцію; не через політику диверсанта Гетьманцева на посаді голови фінансового комітету Ради, який планомірно знищує українську економіку; а саме через відсутність в Україні путінскьких середньоазіатських асвабадітєлєй, яких сам Путін люб'язно вже давно завозить в рамках заміщення національного ядра на окупованих етнічно українських територіях. Завозить він їх, якщо що, мільйонами і на саму Московію.При цьому завсідники студій, особливо ті, що позиціонують себе як "праві", скільки завгодно можуть говорити про те, що українців, цивільних та тих, хто виїхав, треба ненавидіти, але якщо вони вже подумки покинули націоналістичний табір, то саме час їм зробити це і формально. Мета націоналіста — не ненавидіти власну націю, а робити все для її процвітання та панування. Нація може бути не вихованою — те, що і відбулося з останніми поколіннями. Виховати націю можна — це також входить до мети націоналіста. Але тих, кого вигнали — повернути важко, загиблих — неможливо. Замість кожного такого українця у них знайдеться з десяток узбеків.☠️ @vallholl