Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - YOUR CRYPTO ⚡️
Añadido 14 jul. 2024

YOUR CRYPTO ⚡️

@UCRYPTO1
Número de suscriptores: 1 133
Fotos: 4,430
Videos: 73
Enlaces: 4,740
Descripción:
🇺🇦 YOUR CRYPTO 🇺🇦 Заробляємо в крипті 😎 PRO канал - https://t.me/send?start=SBxmLyvL8TO5gzZDhi YouTube - https://www.youtube.com/@your_crypto1 Співпраця & реклама - @Hustlemegahype Власник - @SLBTC

👥 Número de suscriptores

1 133
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -21
Promedio/Mes:: -42

👁️ Vistas promedio por mensaje

150
Promedio/Día:: 154
Promedio/Tiempo:: 138
ERR: 13.24%

📊 Mensajes por Día

1.9
Último día: 1
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 1.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

YOUR CRYPTO ⚡️ 2024-12-28
YOUR_CRYPTO 2024-08-14
UCRYPTO 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 150 25-07-22 09:37
Доброго дня криптани 🌊🍻 Сьогодні очікуєм виступ голови ФРС Джерома Павелла о 15-30 ❗️Можливо 🤔 Джером щось скаже стосовно своєї відставки ! 🇺🇸 Директор Федерального житлового агентства Пальте каже, що промова про відставку голови ФРС Джерома Пауелла "скоро буде".JPMorgan розглядає можливість надання кредитів під заставу криптовалютних активів клієнтів.Все більше можливостей для холдерів крипти і це великий + для загального інституційного входу! З геополітики : ⚠️🇮🇷Начальник Генштабу Ізраїлю: кампанія проти Ірану не завершена.Трамп: Ми повторимо удари по Ірану, якщо це буде необхідно. Певна нота негативу, але це матиме короткостроковий ефект! Загалом 🌐📈оновлює ATH і задає напрямок для крипто ринку. BTC консолідується як і минулі дні. Хотілось би побачити пробій мінімума 115.200 і швидке повернення назад, в такому разі я лонг 📈По ETH зона підтримки 3.550-3.500, звідки можна шукати 🔍 лонг з цілями 4000$Домінація BTC 61.24% Індекс страху і жадібності 71 (жадібність) BTC ETF total мінус 131 m$ETH ETF total + 296 m$ 💵Підписуйтесь на наші соцмережі🌐YouTube ✉️ Наш канал ⚡️YOUR CRYPTO PRO
👁 160 25-06-08 13:42
Чи можна за допомогою PUMP and DUMP розігнати депозит 💵? Це історія не для всіх. Розгін депозиту - це завжди про ризик, емоційне навантаження і жорстку дисципліну. Але якщо ви шукаєте спосіб швидко збільшити капітал - такий підхід існує.Мова про low-float токени малої капіталізації (10-50 млн $), які іноді стріляють на +50–100% за день. Їх легко розкачати через обмежену кількість токенів в обігу.Часто це мем токени які запускає якась відома особистість чи якийсь бренд Токени з несподіваним партнерством з корпораціями або з *грошовими мішками* Інноваційні токени (насправді просто якась навʼязана ідея про корисність токена) які продають в першу чергу саму ідею чогось супер мега нового без чого не можливо буде жити через 3-5-10 років Але слід памʼятати : ❗️Майже завжди ціна повертається до точки з якої стартував 🆎❗️95% учасників такого пампу втрачають гроші 💰 бо заходять надто пізно та ще без плану а чисто на FOMOІ головне - ринок таких токенів створений не для того щоб Ви багатіли, а для нарощення капіталу тих хто створює токен та тих хто створює під них ринок (тобто Маркет Мейкера) для них це конвеєр, поки ви граєте вони стабільно заробляють ! Стратегія наступна - ділите свій лоу деп на 10 частин. І заходите кожною частиною в токен який відповідає критеріям вище ☝️ І тут вже або пан або пропав! #educationПідписуйтесь на наші соцмережі🌐YouTube ✉️ Наш канал ⚡️YOUR CRYPTO PRO
👁 221 25-03-16 10:04
Поки інституціонали включають біткоїн в портфелі, в твітері жаліються на кризу залучення нових користувачів у крипту!Кажуть, ринок криптовалют стикається з серйозною проблемою – залучити нових користувачів стає дедалі важче🤯. Відсутність припливу нових учасників загрожує розвитку екосистеми, попиту на токени та загальному приросту галузі. Причини цього можна розділити на три основні фактори.1. Надмірна конкуренція та фрагментаціяСьогодні існують тисячі блокчейнів, кожен із яких намагається залучити користувачів. Разом із цим щоденно з’являються десятки тисяч нових токенів, що розпорошує увагу інвесторів та користувачів. У таких умовах залучення нових учасників потребує величезних маркетингових ресурсів.2. Дисперсія аудиторій та складність комунікаціїКриптовалютний ринок об’єднує дуже різних учасників:Розробники – шукають екосистеми з грантами та інфраструктурою.Користувачі – хочуть простоти та прибутковості.Інвестори – орієнтуються на ROI, часто незалежно від технологічної складової.Регулятори – можуть як створити, так і зруйнувати ринок.Лістингові партнери, маркетмейкери та біржі – керуються фінансовими вигодами.Кожна з цих груп має різні мотивації, що ускладнює створення єдиної маркетингової стратегії.3. Невирішені технічні проблеми та втрата довіриПопередні злети й падіння ринку (NFT-бум, проблеми зі скамами, волатильність токенів) залишили негативний слід. Технологія ще не готова до масового користування: висока комісія, складні UI/UX, ризики збереження активів. Це утримує нових користувачів від входу в крипто.Крипторинок ще далекий від зрілості і рости є куди. Але, напевне вже пора працювати над справжніми рішеннями, а не спекулятивними схемами. Бо останні, схоже, все ще перемагають 😉Підписуйтесь на наші соцмережі🌐YouTube ✉️ Наш канал ⚡️YOUR CRYPTO PRO
👁 187 24-11-02 15:06
Інвестувати чи не інвестувати в BTC - ось у чому питання 💵І це питання несподівано стало перед Microsoft. На щорічних зборах акціонерів 10 грудня акціонерам буде запропоновано проголосувати, чи варто використовувати біткоін, як один з інструментів хеджування від інфляції. Цікаво, що рада директорів Microsoft наразі проти цієї пропозиції. Але в матеріалі "Оцінка інвестицій в біткоін" стверджується, що поточні інвестиції Microsoft в корпоративні облігації ледь випереджають інфляцію, тоді як біткоін описується як "відмінний, якщо не найкращий, спосіб хеджування від інфляції". Топ-акціонери Microsoft можуть опинитися перед вибором. Vanguard відмовився від біткойн-ETF і тримається подалі від класу цифрових активів, в той час як BlackRock щойно встановив рекорд одноденного притоку коштів у біткойн-ETF на рівні $875 млн💪. Оскільки ці два акціонери розходяться в думках або, принаймні, в діях, інші великі акціонери, такі як Стейт-стріт, можуть переломити хід майбутнього голосування. Якщо акціонери проголосують за пропозицію і змусять Microsoft диверсифікувати свої активи, щоб збільшити акціонерну вартість за допомогою біткоіна, це, безумовно, стане знаковим моментом. Якщо третя за величиною компанія світу почне включати BTC у свій портфель, сотні, якщо не тисячі інших інституційних інвесторів можуть наслідувати її приклад, поспішаючи запастися цифровим активом і, можливо, спровокувавши черговий криптовалютний бум 🪙🚀Підписуйтесь на наші соцмережі🌐YouTube | 🔸Торгуємо тут | ✉️ Наш канал |
👁 198 24-09-10 18:19
📣Завтра нас чекають нові дані щодо інфляції в США 🇺🇸📣І це важливий момент для всіх учасників ринку. Консенсус-прогноз припускає, що індекс споживчих цін (CPI) в річному вираженні знизиться з 2,9% до 2,6%. Однак я більш оптимістично дивлюся на ситуацію і очікую, що реальні дані будуть нижче — близько 2,5% або навіть нижче Цей оптимізм заснований на кількох факторах. У серпні ми бачили, як знизилася вартість енергоносіїв. Також продовжується охолодження на ринку праці, спостерігається спад ділової активності та зниження споживчих настроїв. Все це створює умови для більш значного спаду інфляції, чим зараз прогнозує ринок 🌐Якщо мої очікування виправдаються, це може стати поштовхом для нової локальної хвилі позитиву на ринках, що дозволить ризиковим активам продовжити свій бичий відскок. Однак, незважаючи на короткостроковий зростання, середньострокова перспектива все ж буде залежати від дій ФРС і заяв Джерома Пауелла на засіданні, яке відбудеться вже в наступну середу, 18 вересня.Підписуйтесь на наші соцмережі🌐YouTube | 🔸Торгуємо тут | ✉️ Наш канал |
👁 247 24-08-17 18:11
МВФ пропонує обкласти податками ШІ та крипту через їх викиди вуглецю та надмірне споживання електроенергіїЦікаву позицію виклав МВФ на своєму сайті. Мовляв, дивіться: енергозалежні майнінг криптовалют та штучний інтелект використовують шалену кількість електроенергії і дає порівняння у скільки разів це перевищує споживання людьми чи навіть країнами. Далі йде страшилка про забруднення довкілля викидами через неекологічне виробництво електроенергії для цих “монстрів споживання” (ШІ і крипта) та шалені викиди вуглецю центрами обробки даних. І в якості рішення цих проблем щоб зменшити шкідливий вплив даних процесів пропонується обкласти їх податками. Далі наводяться розрахунки, як все математично і складно і призведе до кількох зайвих ярдів доларів доходу та зменшенню викидів. Ну, і наостанок біткаються, що багато дата-центрів і криптомайнерів користуються щедрими податковими пільгами та стимулами щодо доходів, споживання та власності, а враховуючи “шкоду, завдану довкіллю, відсутність значної кількості робочих місць і тиск на електромережу, чисті вигоди від цих спеціальних податкових режимів у кращому випадку є незрозумілими”, пишуть автори.Насправді, незрозумілими є дії урядів, які спочатку впроваджують ці самі податкові пільги, щоб розвивати індустрію для боротьби з Китаєм, стимулюють будівництво електростанцій та провокують бум “чистоенергетичних” стартапів, а потім пишуть, які страшні наслідки будуть, якщо дати цим ШІ- компаніям розвиватися.Підписуйтесь на наші соцмережі🌐YouTube | 🌐TikTok