Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - YOUR CRYPTO ⚡️
Añadido 14 jul. 2024

YOUR CRYPTO ⚡️

@UCRYPTO1
Número de suscriptores: 1 133
Fotos: 4,430
Videos: 73
Enlaces: 4,740
Descripción:
🇺🇦 YOUR CRYPTO 🇺🇦 Заробляємо в крипті 😎 PRO канал - https://t.me/send?start=SBxmLyvL8TO5gzZDhi YouTube - https://www.youtube.com/@your_crypto1 Співпраця & реклама - @Hustlemegahype Власник - @SLBTC

👥 Número de suscriptores

1 133
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -21
Promedio/Mes:: -42

👁️ Vistas promedio por mensaje

150
Promedio/Día:: 154
Promedio/Tiempo:: 138
ERR: 13.24%

📊 Mensajes por Día

1.9
Último día: 1
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 1.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

YOUR CRYPTO ⚡️ 2024-12-28
YOUR_CRYPTO 2024-08-14
UCRYPTO 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 156 26-06-17 10:14
Вітаю 🐻 🐂 🤝Важливе сьогодні : 15-30 Обʼєм роздрібних продажів в США 🇺🇸 16-30 Виступ Трампа 🇺🇸 🙀21-00/21-30 Рішення по % ставці ФРС та прес конференція К. Ворша 🇺🇸 Від Ворша чекають натяків на можливе зниження % ставки в найближчому майбутньому (але точно не сьогодні)! Також новий голова ФРС дасть свої коментарі та прогнози стосовно економіки США !Жорстка ж риторика від Ворша буде досить негативним тригером на ринку 📉Тому друга половина дня максимально волатильна та емоційно навантажена. Досить логічним рішенням було б просто спостерігати за реакцією ринків на дані що надійдуть ❗️ #BTCCIO Bitwise Метт Хоуган (Matt Hougan) каже, що BTC зараз це "BUY", залишається бичачим у довгостроковій перспективі. #AAVEGrayscale вважає, що токен AAVE недооцінений, очікує зростання до $179 протягом року #ETHРозробники майже завершили підготовку оновлення Glamsterdam для мережі Ethereum Оновлення стане найбільшим у 2026 році і спрямоване на посилення масштабування "рівня 1". 🌐YouTube✉️Наш канал️️YOUR CRYPTO PRO
👁 120 26-06-10 10:29
Вітаю 🐻🐂 🤝👀 Вся увага на інфляцію Травневий звіт по індексу споживчих цін (CPI), що виходить сьогодні о 15-30, прогноз плюс 0,5% за місяць. А це втричі більше за звичний темп. У річному вимірі показник може дійти до 4,2% з 3,8% і вперше з весни 2023 року пробити 4% ❗️Такі цифри зменшують сподівання на зниження ставки ФРС, а в 2026 році регулятор може її навіть підняти 😱Цьому сприяє і дорога нафта, і літній сезон поїздок, і низькі запаси, плюс залишковий ефект торішніх мит. Зарплати ростуть у діапазоні від 3 до 3,5% за рік і вже відстають від цін, тож у людей залишається менше грошей.Базовий індекс без енергоносіїв виходить близько 2,9%, але теж росте з мінімуму 2,5%, який був п'ять місяців тому. ФРС поки схильна почекати і подивитися, чи буде відкат нафти і стежить за інфляційними очікуваннями.І ще нюанс. Торішній шатдаун спотворив дані по житлу та послугах, тому травнева інфляція може вийти нижче прогнозу. Для напружених ринків це було б полегшенням.Подивимося, як відреагують ринки 📈📉📈📉 🕞🌐YouTube✉️Наш канал️️YOUR CRYPTO PRO
👁 127 26-06-09 11:07
Вітаю 🐻🐂 🤝Коротко про те що відбувається навколо ринку загалом : 🇺🇸 Понад 200 криптокомпаній надіслали лист до Конгресу США з закликом якнайшвидше прийняти законопроект CLARITY Act 🇮🇷 Трамп: Іран та Ізраїль припинили обмін ударами "на тиждень або близько того" Ми дуже близькі до угоди з Іраном, можливо 2-3 дні … ⚠️🇺🇸Артур Хейс вважає, що бульбашка ШІ може незабаром лопнути. BTC на цьому обвалиться. Символом вершини ринку стануть гігантські IPO SpaceX, Anthropic, OpenAI. В додаток до цього всього в середу 10.06 о 15-30 ми отримаєм публікацію CPI (споживчу інфляцію в США) Згадайте як ринки реагували на NFP в минулу пʼятницю, на блок макро по ринку праці США 🇺🇸 причому дані вийшли кращими ніж їх чекали. Тепер уявіть що може статися якщо CPI вийде гіршим ? І це при тому, що мирної угоди по Ірану не видно на горизонті❗️Тому 📈📉 гарантовано. По BTC - все актуально що було обговорено ТУТТрохи позитиву - відтоки з BTC ETF стали меншими, але все рівно ще тривають. Тим часом Сейлор і КО по трохи підкупають BTC. Індекс страху і жадібності 9 (екстремальний страх 😱)Домінація BTC 58.63% 🌐YouTube✉️Наш канал️️YOUR CRYPTO PRO
👁 158 26-06-04 10:47
Вітаю 🐻 🐂 🤝BTC втрачає всі зони підтримок, а новинний фон навколо максимально негативний : Негатив 1 Негатив 2Сюди додамо постійні відтоки з BTC ETF ( 13 днів поспіль) Також з інфо поля : #BTCMt. Gox вивів на ринок 10 422 BTC — АркхемВ результаті маємо зниження до 61.345$ 📉📉Що знищило лонгових позицій сумарно майже на 1,5 мільярди доларів 🐸Єдиний ще не оновлений мінімум це 59.800$ (мінімум від 6 лютого 2026) Швидкість зниження говорить про панічні продажі, які з провокували ліквідацію лонга. Також підвозять новини по деяких альтах : #ADA = -10% Засновник Cardano Чарльз Хоскінсон йде у творчу відпустку. ⚠️#HYPE #NEARАртур Хейс повідомив , що продав всі свої позиції в HYPE та NEAR І складається враження що якось все швидко стало погано і всьому кінець … Відгукується це в індексі страху і жадібності 11 (крайній страх) 🥹😡😡Сумарно я б сказав що це кульмінація, з причин які написав вище ☝️ - максимальний негатив + велика кількість ліквідації + очікування цін ще нижче в більшості. А тим часом - фондові ринки майже щодня оновлюють свої ATH 🤔 📈Отже що робитиму особисто я в таких умовах : План А - очікую виносу 59.800$ з зародженням реверсної моделі (маніпуляція на ключовому мінімумі цього року)! План Б - якщо оновлення 59.800$ не буде, я чекатиму виходу ціни вище ⬆️ минулої зони підтримки 65.600-67.400$ і таким чином ми отримаєм відновлення мінімуму 65.000$. Після чого можна брати лонг з цілями 70-73-75К. 🌐YouTube✉️Наш канал️️YOUR CRYPTO PRO
👁 168 26-06-01 11:38
Вітаю спекулянтів та інвесторів 🤝В підсумку історія про мирний план і його погодження між сторонами - фейк ! ⚠️🇮🇷Галібаф: Морська блокада та ескалація військових злочинів у Лівані з боку сіоністського режиму є явними доказами недотримання Сполученими Штатами угоди про припинення вогню. За кожен вибір доводиться платити, і рахунок настає в кінці. Все стане на свої місця.Галібаф: Морська блокада з боку США є явним доказом недотримання Сполученими Штатами режиму припинення вогню.⚠️🇮🇷США завдали ударів по іранським радарам і пунктам управління безпілотниками в районі Горук в Ірані та на острові Кешм в цілях самооборони, повідомило Центральне командування США (CENTCOM).За словами CENTCOM, перемир'я триває.Іран завдав удар по авіабазі США в Кувейті — CBS News Цікаве перемирʼя виходить 🥺Під кінець цього тижня нас очікують макро дані по ринку праці США 🇺🇸 5.06- 15/30 NFP та % по безробіттю в 🇺🇸 ❗️Увага звісно найбільше прикута до 🇮🇷 🆚 🇺🇸 але в не останню чергу і до важливих даних (NFP) на які дивиться ФРС для прийняття своїх рішень. По BTC - дістали зону підтримки 73-70.500$ звідки при формуванні реверсної моделі та маніпуляцій очікуємо продовження зростання з цілями 76-78-80К Індекс страху і жадібності 30 (страх 🔥) Домінація BTC 59,67% Весь минулий тиждень відзначився відтоками коштів з BTC ETF і сумарно досяг рекордних 2.9 мільярда $ (за період 5 днів) 🌐YouTube✉️Наш канал️YOUR CRYPTO PRO
👁 146 26-05-28 09:38
Вітаю інвесторів та спекулянтів 🤝Головне на сьогодні : 15-30 PCE і Core PCE 🇺🇸 (індекс на власне споживання) 15-30 ВВП 🇺🇸 за 1 кв 15-30 первинні звернення за допомогою по безробіттю в 🇺🇸 Інфо поле Останні надії на мирне врегулювання конфлікту Іран 🇮🇷 🆚 США 🇺🇸 швидко згасають, крипта, золото, акції реагують 📉 США завдали вже третій удар по території Ірану з часу "перемир'я". RTRS пише, що було атаковано військовий об'єкт, який, на думку американських офіційних осіб, представляв загрозу для військ США і комерційного судноплавства в Ормузькій протоці.Tasnim: КСІР завдав удар по авіабазі США у відповідь на атаку біля Бендер-АббасаІзраїль завдав один з найпотужніших ударів по Лівану. Ну і вишня 🍒 на торті це вимоги Ірану, на які скоріш за все ніколи не погодиться США 🇺🇸 Згідно з іранським державним телебаченням IRIB, вимоги Ірану на переговорах із США включають:- постійне припинення вогню- виведення США з регіону- відмова від втручання у внутрішні справи Ірану- повне скасування санкцій- розморожування заблокованих активів- компенсацію за руйнування у розмірі більш ніж 300 мільярдів доларів США- контроль і управління морським трафіком Тож в підсумку перемовини задля перемовин або чогось іншого 🤔Теорію всесвітньої змови і маніпуляції ринками розганяти не буду 🤫По BTC - все таки ціна на ескалації конфлікту 🇮🇷 🇺🇸 падає в зону підтримки 73-70.5К з якої обережно після підтвердження розвороту (скрин) шукатиму лонга з цілями 80-85К. Але знову ж таки при підтвердженні - вхід в зону інтересу вже є, маніпуляції і вихід з зони вгору ⬆️ і буде тим підтвердженням ! Також позитивним моментом було б знов повернення до позитивних протоків ліквідності в BTC ETF (на зараз фіксуються чисті відтоки 8 день поспіль )Індекс страху і жадібності 23 (крайній страх 🔥)Домінація BTC 60.31 %🌐YouTube✉️Наш канал️YOUR CRYPTO PRO
👁 121 26-05-06 09:49
Доброго дня спекулянти та інвестори 👋Хочу нагадати за наш скринер бот 📢Зараз багато заголовків про початок альт сезону, ZEC + 80% за тиждень TON + 65% за тиждень і т д ... Хоча домінація BTC 61% ❗️В той же час, наш скринер бот давав сигнали конкретно по TON в лонг\купівлю ще з минулого понеділка, якраз початок активної фази росту актива 🚀В теорії якщо альт сезон і відбудеться, то скоріш за все він буде вибірковим, тобто треба буде руками перебирати і фільтрувати 100500 токенів і монет... І тут нам на допомогу приходить наш скринер бот, який в ріал тайм сканує ВСІ ТОКЕНИ І МОНЕТИ З БІРЖІ 🔸на відповідність потрібним нам параметрам, що дозволяє ідентифікувати ранню стадію фази росту чи пампу!Далі вибір за Вами як це використовувати, як показує практика, графік а отже і бот реагують раніше за вихід новин в паблік про токен. Отже як мінімум в Вас буде не велика але перевага в реакції на новини ! А як максимум Ви зможете першими заходити (після інсайдерів звісно які і формують сигнал своїми діями) в результаті забирати свій 💰💰https://www.tradingview.com/x/yaY6ikir/ 👈 приклад з TON 🌐YouTube✉️Наш канал⚡️YOUR CRYPTO PRO
👁 128 26-05-05 12:20
🤖 ШІ-агент, який став криптомільйонеромУ червні 2024-го дослідник Енді Ейрі запустив експериментальний ШІ-бот Truth Terminal у твіттері. Бот сам писав пости, спілкувався з підписниками і поступово створив навколо себе цілу субкультуру. Через кілька місяців на його основі випустили мем-токен GOAT. Його капіталізація перевалила за 1 мільярд доларів. Сам Truth Terminal заробив на цьому близько 1,5 мільйона. Перший ШІ-криптомільйонер без людини в управлінні.🤯Можна вважати це випадковим курйозом, але за оцінками Stablecoin Insider за Q1 2026, понад 76 % обороту в стейблкоїнах - це боти і автоматизовані системи. У сумарних цифрах, близько $21 трильйона за квартал. Тобто більшість грошей, які рухаються в крипті, рухаються вже не людьми. Вони читають новини, реагують на пости, перекидають кошти між DeFi-протоколами і самі ухвалюють рішення про вхід.Тому ринок, на якому ми всі торгуємо, давно вже не суто людський. Якщо ваш єдиний інструмент - це власний досвід та інтуїція , ваша конкурентна перевага тепер виглядає принципово інакше, ніж 5 років тому.🌐YouTube✉️Наш канал⚡️YOUR CRYPTO PRO
👁 148 26-04-22 09:16
Вітаю спекулянтів та інвесторів ☕️ 🤝З головного ⚠️#BTC #ETH 24 квітня на біржі Deribit відбудеться щотижнева експірація опціонів на BTC і ETH на загальну суму в 10 мільярдів доларів США зона основного інтересу в BTC - страйк 72 000 $ зона основного інтересу в ETH - страйк 2200 $❗️🇮🇷Трамп дав Ірану кілька днів на повернення за стіл переговорів, інакше бойові дії можуть відновитися — AXIOS ❗️⚠️🇮🇷Іран має намір боротися "до останньої краплі крові"— головнокомандуючий іранської армії генерал-лейтенант Амір ХатамиСенат 🇺🇸 заслухав кандидата на пост голови ФРС Ворша, подав його Трамп. Рішення про призначення ще не ухвалене. Ворш заявив що крипта є невідʼємною частиною економіки США ! Пообіцяв приймати рішення в бік зниження % ставок а не нарощування балансу ФРС. І ринкам це сподобалось !BTC - на 4Н чітко виділяється робота ціни з EMA50. Сильний тренд 🆙 Але кожен з окреслених локальних мінімумів зараз виступає магнітом 🧲 для ціни, яка коливатиметься в пошуках ліквідності. Тому без зняття хочаб якось з них, я в лонг не йду. Також вже наявний прокол PWH, що теж може спровокувати корекційний рух +(рижий лебідь 🦢 Трамп) BTC ETF total (+) 11m$ETH ETF total (+) 43m$🌐YouTube✉️Наш канал⚡️YOUR CRYPTO PRO
👁 151 26-04-14 10:31
Вітаю спекулянти і інвестори та просто 🐅 🤝Важливе сьогодні 15-30 PPI 🇺🇸 Інфляція серед виробників США ! Прогнозують приріст відразу на 0,5% з 0,7% до 1.2% Ринку це не сподобається, але поки існує надія на мирне врегулювання реакція може бути помірною, звісно якщо дані не вийдуть гірше прогнозу ❗️Фондові індекси 🤔 активно зростають, тут все зрозуміло, надія на деескалацію Іран 🆚 🇺🇸 Нафта по тій же причині сповзає вниз ⬇️ Індекс долара також ⬇️ 🪙 BTC слідуючи нашій основній середньо строковій ідеї впритул підійшов до 76.000$ Після досягнення цієї позначки оновимо нашу ідею, треба побачити реакцію ціни! Загалом в інфо полі є позитиві моменти: 🇩🇪 Німецький оператор фондової біржі Deutsche Börse купує частку вартістю 200 000 000 доларів США в криптовалютній біржі Kraken. 🇺🇸 Співробітники SEC визначають умови для криптовалютних торгових додатків і гаманців, щоб уникнути реєстрації в якості брокер-дилера. Також знов згадали про крипто акти в Сенаті США 🇺🇸 Прийняття нормативно-правової бази для крипто активів розвʼязує руки інвесторам та фондам! А це + ліквідність в ринок 💵BTC ETF total (-) 291 m$ 🤨ETH ETF total (+) 9 m$ 😏🌐YouTube✉️Наш канал⚡️YOUR CRYPTO PRO