Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - UArma
Añadido 14 jul. 2024

UArma

@UA_Arma
Número de suscriptores: 1 262
Fotos: 663
Videos: 341
Enlaces: 1,120
Descripción:
Хуй із Арми presents. It's all about the war. Outside and inside Arma.
Fuente

UArma | Ти 3.14156d4r, Донні. З тобою і твоєю шоблою про щось переговорюватись...

Logotipo de la comunidad de telegram - UArma UArma @UA_Arma
727 Vistas/Alcance 2025-12-08 18:12 Mensaje №2169
Ти 3.14156d4r, Донні. З тобою і твоєю шоблою про щось переговорюватись - це і є реальне западло.А нашому давно вже слід відчути, якщо розумом не розуміє, що називаючи оцю моральну потвору, зрадника і мерзоту "партнерами", і ведучи з ним переговори, це точно не про "гідність", це плювок всьому українському народу, всій братві.Риторику і підходи базарів з США давно слід міньєти. Треба постійно пхати їх мордами в їхнє гівно, в зраду. І кожний загиблий на нашій війні, це така сама провина США, як і рашки. Кожен прильот ракети і т. д., бо не забезпечили, не захистили, не гарантували, не захотіли. І продовжують зраджувати і домовлятись з агресором вже відкрито.Які всраку переговори і які "гарантії безпеки" з оцими, від цих? Ти або ПРОДАЄШ зброю, або пішов найух, товаріщь Краснов.А оцей чєловєчєк, який пише Зє промови і задає тон Телемарафону, він має піти. Бо вже стійкий блювотний рефлекс у народа від цих трагічно-пафосних потуг, зельоного пізжєжа, постійних анонсів рожевих фламінгів і "шановних партнерів", які "нас чують". Сукабл%дь.https://censor.net/ua/news/3589170/myrnyyi-plan-trampa-rf-nibyto-pogodylas-zelenskyyi-ni