Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - UArma
Añadido 14 jul. 2024

UArma

@UA_Arma
Número de suscriptores: 1 262
Fotos: 663
Videos: 341
Enlaces: 1,120
Descripción:
Хуй із Арми presents. It's all about the war. Outside and inside Arma.
Fuente

UArma | Далась вам та РЛС Рада. Ви ізабелли. Рада Радою, нею треба було займат...

Logotipo de la comunidad de telegram - UArma UArma @UA_Arma
860 Vistas/Alcance 2025-07-04 20:54 Mensaje №1620
Далась вам та РЛС Рада. Ви ізабелли. Рада Радою, нею треба було займатися і це іноземне виробництво, при тому дуже специфічної країни в плані воєнних відносин з нами. Не РЛС єдиною може існувати метод перехоплення Шахедів. І не потрібно на ній зациклюватись, як свого часу на РЕБ. Системи авто наведення, автозахоплення і доведення - все це добре. Якщо ви реально їх можете робити зараз і дофіга. А не "доводити до ума" ще невідому кількість років.Ставте реальні задачі і концепції, з самого початку. Ваша РЛС на скільки бачить? На 40 км? А перехоплювач у вас на скільки? На 10 км? Ну і?Не ставте без розбігу задачі-максимум. Зараз найперша і наймасовіша задача - дати МВГ засіб на заміну неефективних кулеметів М2. Простий, дешевий і масовий.Проектуйте засіб ураження на 5 км і засіб виявлення на 5 км. Нам за щастя буде, в порівнянні з М2 на 1800м з натяжкою.Тож питання: Шахед видно за 5 км в дуал-канал LWIR+SWIR ? Видно, аж бігом! І вночі, і в досить погану видимість. Плюс метод пасивний, прихований. То які ще нахрін РЛС вам треба? Побачив -запустив-збив. В межах 30-45 с. Чи не знаєте як дрончик з термо і ІЧ камерами скерувати в напрямку виявленого Шахеда? Проявіть фантазію, блін.Окрім висотних Шахедів, завжди орки будуть пускати і низькі Шахеди. З низькими зрозуміло, з висотними - окрема тактика. Не вмієте зробити ракетний прискорювач - піднімайте на гелієвих кульках з відчіпанням по команді. Або робіть керосинові літачки з патрулюванням на ешелоні: Все придумано ще в Другу Світову.Ви вже почали програму навчання ВСІХ МВГ керуванню фпв-дроном? Шото я сильно сумніваюсь. Бо на ринку жодного дефіциту пультів TX-12 ;)https://www.youtube.com/watch?v=IvnYaEUZEDw&pp=ygUGcmMgamV0