Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - НІП «Тиск»
Añadido 14 jul. 2024

НІП «Тиск»

@TyskNIP
Número de suscriptores: 25 535
Fotos: 13,800
Videos: 2,990
Enlaces: 3,940
Descripción:
Національний Інформаційний Портал «Тиск». Чесно, об'єктивно, без пропаганди. З 2014. Зворотній зв'язок: @Tyskoslav @TyskNIPbot (тимчасово не працює) instagram.com/TyskNIP x.com/TyskNIP Позиція редакції є самостійною, без зовнішнього впливу. [tɪsk]
Fuente

НІП «Тиск» | Ну і шоб вже двічі не вставати) Про патрон "Горошок" для нарізної збро...

Logotipo de la comunidad de telegram - НІП «Тиск» НІП «Тиск» @TyskNIP
5 200 Vistas/Alcance 2025-07-05 13:11 Mensaje №16467
Ну і шоб вже двічі не вставати) Про патрон "Горошок" для нарізної зброї 5,56 мм.Ось він, на фото, поміж штатним кульовим 5,56 та патронами 12К, згаданими у минулому пості. Одна із переваг "Горошка" - початкова швидкість його вражаючих елементів перевищує 800 м/с!Порівняно із гладкоствольними 400 м/с - це вдвічі більше. А якщо порівнювати енергію по цілі, то буде більше майже на порядок - бо у формулі кінетичної енергії швидкість у квадраті.Тому такий патрон добре вражає навіть міцний FPV-дрон на відстанях до 50-60 метрів.Але є інша проблема: вражаючих елементів тут не 30-40 грамів, як у гладкому патроні, а лише 4-5 кульок. Це говорить про те, що для влучання у дрон на значній відстані одного-єдиного пострілу буде однозначно замало. Двох пострілів - також. Нам треба створити "хмару осипу" в тому місці, де летить дрон. Інакше картечини просто не влучать у нього, бо їх дуже мало. А для цього потрібно вести максимально частий, інтенсивний вогонь. Не менше 5-6, а краще 8-10 пострілів поспіль.І вогонь цей повинен бути прицільним, а не "в той бік". І при цьому потрібно супроводжувати рухому, маневрову і досить малорозмірну ціль. Це дуже непросто.Але, якщо усе зробити вірно, винагородою вам стане отакий "трофей", як на другому фото. Тільки треба не забувати, що бойовий дрон, навіть збитий, усе ще здатен впасти і здетонувати біля стрільця. Так що - спочатку необхідно добре укритись. І лише потім, якщо немає іншого виходу - стріляти. Частими прицільними пострілами або автоматичним вогнем, ведучи ціль, аж до її падіння.На цьому поки що про дрони і антидрони все, дякую за увагу!Про Зброю: t.me/prozbroyuПідкинути на каву: https://send.monobank.ua/jar/AJVszX7oRJ