Fuente
Тростянецька міська рада | ВИХОВАНЦІ ТАБОРУ «СОНЕЧКО» ЛІЦЕЮ № 1 ДЯКУЮТЬ ДП «ТРОСТЯНЕЦЬПАСТРАНС» З...
934 Vistas/Alcance
2026-06-19 11:45
Mensaje №19026
📍ВИХОВАНЦІ ТАБОРУ «СОНЕЧКО» ЛІЦЕЮ № 1 ДЯКУЮТЬ ДП «ТРОСТЯНЕЦЬПАСТРАНС» ЗА НЕЗАБУТНІ ПОДОРОЖІ!В умовах нашого тривожного сьогодення пришкільний літній табір для дітей — це не лише приємний відпочинок, а й можливість перезавантажитися, відновитися, покращити своє ментальне здоров’я. Якнайкраще допомагають у цьому подорожі. Адже це завжди нові враження, емоції та відкриття! ☝️Протягом першого місяця літа тростянецькі діти мали змогу відвідати цікаві місця Сумщини та Полтавщини, подорожуючи комфортабельним автобусом комунального підприємства «Тростянецьпастранс»!🚌Вихованці табору «Сонечко» міського ліцею № 1 побували у мальовничому селищі Опішня на Полтавщині, доторкнулися до витоків українських ремесел, власноруч спробували «приборкати» гончарне коло та дізналися таємниці створення глиняних шедеврів. 🚌Не менш захопливими були екскурсії до екопарку та зоопарку в Котельві, до дитячого розважального центру в місто Охтирка!Громада ліцею № 1 – учні, вчителі, батьки – щиро вдячні керівництву та водіям ДП «Тростянецьпастранс» за надану можливість подорожувати в комфорті! 💬«Ці поїздки — не просто розвага. Це нові знання, виховання любові до рідного краю та української національної культури, а головне — це щасливе, безпечне дитинство, попри всі негаразди! Разом ми робимо велику справу! Дякуємо міській раді та її комунальному підприємству Тростянецьпастранс за те, що допомагаєте нашому «Сонечку» сяяти ще яскравіше!", - говорить Ірина Бондаренко, директорка ліцею № 1.