Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тростянецька міська рада
Añadido 14 jul. 2024

Тростянецька міська рада

@TrostyanetsCityCouncil
Número de suscriptores: 1 730
Fotos: 15,600
Videos: 43
Enlaces: 636
Descripción:
Офіційні новини Тростянецької громади Оф. сайт - trostyanets-miskrada.gov.ua Facebook - facebook.com/TrostyanetsTownCouncil Youtube - youtube.com/@Trostyanets Instagram - instagram.com/trostyanets_life
Fuente

Тростянецька міська рада | ТРОСТЯНЧАНИ ВШАНОВУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ УСІХ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ТА ВІД...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тростянецька міська рада Тростянецька міська рада @TrostyanetsCityCouncil
604 Vistas/Alcance 2026-05-08 13:17 Mensaje №18572
🇺🇦ТРОСТЯНЧАНИ ВШАНОВУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ УСІХ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ТА ВІДЗНАЧАЮТЬ ПЕРЕМОГУ НАД НАЦИЗМОМСьогодні Тростянецька громада разом з усією Україною та європейськими країнами вшановує героїчних борців із нацизмом, увічнює пам’ять про загиблих воїнів і жертв Другої світової війни. Цього дня ми, українці, схиляємо голови перед кожним, хто боровся проти нацизму, і перед кожною невинною жертвою Другої світової війни. Це дата, яка нагадує нам: найвищою цінністю є людське життя, а найважливішим обов’язком — збереження миру.Зранку представники Тростянецької громади здійснили об'їзд — меморіалів, пам'ятників, пам'ятних знаків, братських могил. Вони здійснили покладання квітів до меморіального комплексу «Недоспівана пісня» та до пам’ятних знаків воїнам-визволителям у Цукрозаводському, Шевченківському, Смородинському мікрорайонах міста, до пам’ятного знаку воїнам-визволителям на вулиці Гришина.У пам'ятних заходах взяли участь: міський голова Юрій Бова, бійці ДФТГ «Тростянець -1», військовослужбовці Охтирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, представники Тростянецького відділення поліції Охтирського ВП ГУНП та громадської організації ветеранів війни та праці Тростянеччини. «З безмежною вдячністю та повагою сьогодні ми вшановуємо найстарших жителів громади – представників покоління, яке перемогло нацистів у Другій світовій війні. В громаді залишилося менше сотні ветеранів. Усім серцем дякую їм за перемогу й доземно вклоняюся. Бажаю здоров’я, довголіття, щоб зустріти перемогу у сучасній війні з російським агресором. Висловлюю шану й глибоку вдячність захисникам, які боронять цілісність та суверенітет нашої країни сьогодні. Молимося за полеглих, бажаємо миру, відстоюємо свою свободу й незалежність. «, - промовив міський голова Юрій Бова.Історія навчила нас, що перемога над злом — це про єдність, незламність духу та здатність підтримувати одне одного у найтемніші часи. Сьогодні ці уроки минулого відгукуються в наших серцях з особливою силою.Ми пам'ятаємо ціну, яку заплатили за мир попередні покоління, і усвідомлюємо відповідальність, яка лежить на нас зараз. Тож нехай цей день буде часом для тихої молитви, щирої вдячності та світлої пам’яті про всіх жертв Другої світової війни. Бачити менше