Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Щоденники Тренера
Añadido 06 dic. 2025

Щоденники Тренера

@TrenerDiaries
Número de suscriptores: 7 199
Fotos: 4,090
Videos: 1,360
Enlaces: 735
Descripción:
Інженер /// АК

👥 Número de suscriptores

7 199
Promedio/Día:: -11
Promedio/Tiempo:: -85
Promedio/Mes:: +821

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 173
Promedio/Día:: 1,910
Promedio/Tiempo:: 3,514
ERR: 44.08%

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,710 26-03-24 14:51
Про російський весняно-літній наступ 2026 рокуРосійський весняно-літній наступ буде зосереджений на так званому «поясі фортець».Російські війська вже розпочали кампанію (та її підготовку). Головний удар — проти агломерації Слов'янськ–Краматорськ–Дружківка–Костянтинівка (Донецька обл.).Основні напрямки:1. Лиман (північний фланг)Вже пройшли і тривають посилені атаки батальйонного масштабу (броня, мотоцикли, легкий автотранспорт).Мета: захоплення Лимана для виходу до Слов'янська з північного сходу з завданням охоплення агломерації.Задіяні: 1-ша гвардійська танкова армія, 20-та загальновійськова армія2. Краматорськ/Костянтинівка (південь/схід)Здійснюється інтенсивна підготовка, триває перекидання військ, удари дронами/КАБами по логістиці.Мета: висоти перед Костянтинівкою та Краматорськом для охоплення агломерації з півдня.3. Запоріжжя (другорядне)Район Оріхів–Гуляйполе. Плани на літній удар зірвані українськими контратаками (лютий-березень, повернення територій під Олександрівкою/Гуляйполем).Здійснено перекидання морпіхів до РФ для стабілізації. Великого наступу не очікується, але будуть постійні атаки, що турбують.Допоміжні напрямки:Куп'янськ: позиційні бої, ЗСУ відтіснили росіян до околиць міста.Покровськ/Добропілля: тиск триватиме, але темп впав.Північ Харківщини/Сумщини: буферні зони, без великих наступальних операцій
👁 2,850 26-03-20 08:58
На низьці ділянок від операційної зони УОС і аж до Запоріжжя противник ймовірно розпочав свій весняний наступ. Дещо раніше ніж минулого року: тоді найзначніші операції розпочались в травні. Як і минулого року в період перегрупування противника ми провели серію наступальних дій, що втім не повпливало значною мірою на плани ворога. Очевидно, що є єдиним нашим завданням після 2023, коли ми втратили шанси перемогти противника на землі, стало стоврення умов для деградації наступальних спроможностей. Одним з елементів наступального потенціалу є жива сила. Що ми й на рівні як мінімум публічному визначаємо формулою: кількість росіян на кілометр квадратний. В такому ключі проведення контратак, які включають в себе відновлення тих самих кілометрів, є математично зрозумілим. Натомість, як я сказав вище, кількість росіян на кілометр є лише одним з багатьох показчиків.Здатність противника управляти, підтримувати та забезпечувати є ключовим елементом наступального потенціалу. Частково вплив цього можна бачити й на Олександрівському напрямку, де в ході боїв знищувалось управління навіть батальйонного рівня.Для цього в основі планування має бути противник. Наша здатність виокремлювати важливі з точки зору деградації наступальних спроможностей противника бої є й буде ключовою.
👁 2,690 26-03-19 18:21
46-та бригада зараз, по суті, створює перший в Україні стабільний приклад застосування лінії «Новий Донбас» у бойових умовах.Уже понад 8 місяців ми утримуємо ділянку в районі Іванівки (стик Покровського та Олександрівського напрямків за ГШ) — і це не просто «утримувати позицію», а випробовується сама концепція сучасної глибоко ешелонованої оборони.Принципові моменти:— лінія працює саме проти піхоти, а не техніки;— навіть групи, що прорвалися, «застрягають» всередині оборони;— ключовий елемент — не зупинка, а фіксація противника під удар;— остаточну поразку забезпечують дрони, а не передній край.Фактично це не класична лінія оборони, а система утилізації штурмової піхоти.Перші спроби росіян вийти до лінії на Новопавлівському напрямку це підтверджують: частково долають перешкоди — але далі потрапляють у контрольований «прострілюваний простір» і не мають шансів розвинути успіх.Бригада зараз напрацьовує рідкісний і дуже прикладний досвід:оборона, де головна сила — зв'язка інженерних військ + спостереження + БПЛА.Карти взяті тут.Відео тут.
👁 2,210 26-03-18 20:26
«Немає жодних гарантій того, що НАТО переживе президентство Дональда Трампа», — ексгенсек НАТО Столтенберг. Йобаний Дональд Трамп власноруч перетворив армії країн-членів НАТО на небоєготове шапіто, сам обмежив кількість їхніх армій до декількох батальйонів, підступно підкинув їм під двері експертів з гендерних питань, призначав на посади ні дня не служивших комуністів та лібералів типу Столтенберга та Рютте, знищив військово-промисловий комплекс НАТО, та перетворив весь альянс на посміховисько в очах наддержав. Там, до речі, потужний альянс відмовився застосовувати 5-ту статтю НАТО через атаку Ірану на їхню базу на території Туреччини, країни-члена. А Італія вирішила вивести свої війська з Іраку після того, як десь біля їхньої бази впав іранський безпілотник.Взагалі, вже має бути очевидним, що цей шкідливий альянс, який радикально виступає проти миру в Україні, бо боїться московитів, себе майже зжив. НАТО сьогодні — не однорідне: американці грають в свої ігри з євреями; туркам це не подобається, тому вони грають в свої; німці воювати не готові; канадці переймаються за статус гендерів; угорці та словаки дивляться на московитів; Балкани живуть в окремому світі; а балтійці та фіни в паніці за цим спостерігають. Без США та їхнього контингенту в Європі наймогутніший в світі воєнно-політичний альянс розбіжиться хто куди. Тому майбутнє Європи має бути за могутнім союзом Міжмор'я під проводом консервативної України.☠️ @vallholl
👁 2,770 26-03-14 08:59
🇺🇦 14 березня - День українського добровольцяУсіх добровольців вітаю з річницею! Цього дня 2014 року перші 500 бійців Самооборони Майдану сформували добровольчий батальйон для захисту України від російської збройної агресії, а в Харкові на вулиці Римарській відбувся перший у цій війні бій. Водночас по всій Україні, формувалися добровольчі загони та батальйони, які згодом стали в авангарді на захисті Української Nації!Нажаль, тих хто став у стрій добробатів в 2014, лишилось мало. Але від того ми не стали слабкіші, ми лише міцніше зімкнули щити, та поповнили стрій сотнями тисяч нових Захисників! В 2022 році в українцях прокинувся дух одвічної боротьби, і знову добровольці відчули у собі козацьку кров Предків, та доєдналися до воїнського Чину! Памʼятайте: Україна зможе вистояти лише тоді, коли за неї будуть готові боротись її найкращі сини та доньки не чекаючи наказу чи примусу! Дякую кожному побратиму чи посестрі, хто боронить вільну Україну, хто віддав свої сили, здоров’я та життя заради нашої Nації. Здобудемо вільну Україну, Перемога над росією буде! ⚔️Зі Святом!
👁 2,000 26-02-25 06:51
Антидроновий захистСолдат, який супроводжує командира підрозділу інженерів Ізюма, дивиться в небо. Загроза ворожого розвідника тримає його в напрузі, й надходить з неба.Трохи далі нас зустрічають бійці батальйону, які розкладають сітки просто на снігу. «Не думайте, що ми збираємося на риболовлю», — кажуть вони. А потім додають: «Ми ловимо залізних птахів — дрони». Цей підрозділ (96 Окремий батальйон підтримки) уже встановив десятки кілометрів сіток на дорогах, шосе й вулицях на Донбасі та в Харківській області.У технологічній і цифровій війні російська та українська армії знову повернулися до сіток… Тих самих, у які кидалися гладіатори, щоб обплутати ворога.Сергій Тищенко "Тренер",Командир інженерного батальйону:«Ми випробували різні методи (протидії дронам), і найкращим, що довів свою ефективність, стали антидронові сітки. Саме тому ми встановлюємо їх тут. Наш батальйон натягує їх по всьому місту Ізюм». Ці інженери були готові будувати мости, мінувати та розміновувати, рити траншеї та зводити укріплення. Сітки — це відносно новий формат роботи. І саме той, що розвивається дуже активно. ГансКомандир інженерного відділення:«Досвід показує, що дрони стають дедалі автономнішими й літають усе далі. Тому нам доведеться встановлювати сітки в місцях, що розташовані дедалі на більшій дистанції від лінії фронту». Журналіст:«Як, наприклад, родина Лілії. Вони втекли зі сходу, коли Росія окупувала цю територію. Повернулися, коли Україна її звільнила. І тепер живуть під сітками, зі страхом перед можливим просуванням росіян». Лілія ДерманЖителька Ізюму:«Якщо є загроза, я почуваюся безпечніше. Я завжди намагаюся йти цією вулицею й там, де є сітки». Сітки допомагають, але вони не захищають від ракет, які вже перетворили частини міста на руїни. Луїс Каельєс, телеканал TV3 News, з Ізюма.
👁 2,670 26-02-13 15:53
👁 Військові операції. "Нам кінець". 10 бійців ЗСУ розгромили два батальйони НАТО за добу під час навчань. Про це пише WSJ.У навчаннях "Hedgehog-2025" брали участь 16 000 військових із 12 країн НАТО. Тренувальний бій відбувався із застосуванням БпЛА.◾️ 10 бійців ЗСУ за пів дня рознесли 17 одиниць бронетехніки та завдали 30 ударів по інших цілях. За добу НАТО втратили б два батальйони, якби бій тривав в реальності.◾️ Британська бригада та естонська дивізія наступали на позиції українців. ЗСУ швидко вивели з гри противника: підрозділи НАТО втратили боєздатність.◾️ Західні військові не використовували маскування, розставляли намети та техніку просто в полі. Під час бою не було швидкого обміну даними — інформацію обмежували, а тактика залишалася старою.◾️ У ході навчань українці використали Delta — свою високотехнологічну систему керування полем бою. Це забезпечує швидкий kill chain: виявити, передати, вразити протягом хвилин або навіть швидше.◾️ Результати навчань виявилися шокуючими для військових та командирів на місцях. Один із європейських командирів емоційно визнав: "Нам кінець".Ну і ще одне. Згідно матеріалу, натівські війська не змогли навіть встановити місце, звідки їх атакували. Не знайшли позицій ЗСУ…
👁 8,000 26-02-10 09:24
Павлоград - найбільше прифронтове місто на лівобережжі Січеславщині, що стоїть на шляху російської окупаційної армії.Не нагнітаю обстановку, але я неодноразово бачив українські міста ДО підходу сил ворога, та після. Нажаль, мій рідний Павлоград може стати ще одним українським містом, яке не просто постраждає від війни — а зникне з карти як живий простір. Наразі ворог уже фактично взяв під контроль рух до міста зі сходу, й полює на дорогах ударними дронами, та веде спостереження крилами. Удари «Молніями» та «Герберами» фіксують біля Богуслава — за 5 кілометрів від околиць Павлограда.Війна вже тут. Ворог діє типово - спочатку душить будь-яку логістику. Завданням росіян є перетворити наші коридори мобільності на коридори смерті. «Молнії» — дешеві, масові й смертельно ефективні — нещадно палять транспорт. Усе, що рухається до Павлограда чи з нього, стає ціллю.Павлоград — найближчий одразу до кількох напрямків великий логістичний вузол між фронтом і глибоким тилом. Через нього йдуть маршрути на Лозову, Слов’янськ, Ізюм, Межову, Васильківку, Синельникове. Межа тилу стерлася. Те, що ще вчора було відносно безпечним передмістям Павлограда, сьогодні живе під постійним ударом шахедів і FPV-дронів.Для ворога Павлоград — важлива оперативна ціль. Це не просто місто зі ста тисячами мешканців — це потужний промисловий центр регіону: шахти, заводи, важка металургія, залізничні вузли, склади, ремонтні бази. Росіяни вже били по вокзалах, намагаючись зупинити поїзди, атакували підприємства й шахти — під завалами залишалися люди. Восени окремі райони міста тижнями жили без світла й води. Сьогодні удари по Павлограду — щотижня, а або і частіше. До фронту менше 70 км, і він насувається зі сходу та півдня.З наближенням ворога, Павлоград може перетворитися на порожню оболонку без людей, без руху, без життя. Як Покровськ, Костянтинівка чи Лиман. Якщо наступ на Дніпропетровщині та Запоріжжі триватиме, місто ризикує або стати новою "фортецею", або ще одним зруйнованим вузлом на карті війни. А після Павлограда шлях на Дніпро відкриється напряму.
👁 4,030 26-01-29 15:32
За наявною інформацією, на напрямку Павлоград — Покровськ — Дмитрівка суттєво зріс рівень небезпеки для цивільного транспорту та волонтерських екіпажів.На дорогах що ведуть до Павлограда фіксується активне застосування ударних безпілотників типу «Ланцет». Удари наносяться по рухомих цілях.У районах населених пунктів Богуслав та Миколаївка зафіксовано використання БпЛА типу «Молнія», які здійснюють удари безпосередньо по автомобілях.Противник веде активний моніторинг дорожньої обстановки та контролює трасу на ділянці від Покровська до Дмитрівки. Через підвищену загрозу рух на цьому напрямку є вкрай небезпечним.За вчорашній день на вказаній ділянці було пошкоджено понад 10 цивільних автомобілів.З огляду на ситуацію, цивільному населенню та волонтерам наполегливо рекомендується тимчасово утриматися від пересування трасою Покровськ — Дмитрівка та за можливості використовувати альтернативні маршрути.Поширення цієї інформації є важливим для зменшення кількості постраждалих та запобігання новим втратам серед цивільних осіб.
👁 6,730 26-01-28 04:56
Ситуація з вбивством поліцейських на Корсунщині трагічна. І неоднозначна.Сергій Русінов служив під час повномаштабного і в 158, і в 198 батальйоні. Його списали за станом здоров'я. Він племінник Героя України Василя Сергієнка. Правдоруб. В росії на нього відкриті кримінальні справи. Він перший почав стріляти по тітушках в лютому 2014 року під час побоїща біля Корсуня. Мав особистий конфлікт з депутатом Корсунської міськради Сторожуком. Сторожук - учасник форумів Путіна. Ще до 2022 року. Свій перший крок у політику Віталій Сторожук зробив ще у 2011 році – щоправда, не в Україні, а зненацька на горезвісному озері Селігер, у якості учасника не менш горезвісного Всеросійського молодіжного освітнього форуму. Селігерський форум, як відомо, був заснований російським Федеральним агентством «Росмолодёжь» та пропутинським молодіжним рухом «Наши». Інтернет-архіви зберегли світлину з цього селігерського дійства, де майбутній депутат міськради уважно дослуховується до виступу почесного гостя форуму – Володимира Путіна (с).Це Русінов спалив авто Сторожуку. Поліція інтерпретувала як замах на вбивство. Сторожук погрожував Русінову і навпаки. Дехто говорить, що Сторожук сам підпалив-підірвав своє авто, щоб підставити Сергія. Можливо. Але маю сумніви. Такі люди за копійку вдавляться. Сьогодні Сергій зробив свій вибір. Загинув сам. Вбив, за словами знайомих, хороших поліцейських. Чесних, нормальних хлопців. Хто у виграші? Сторожук. По факту є кілька питань. Чи розуміє керівництво Черкаської поліції, що загиблі сьогодні поліцейські і на їх совісті? Хто з керівництва вирішив "висловити повагу" депутату і наполіг, що стаття із знищення майна стала замахом на вбивство? Точно не загиблі спецназівці і дільничний. Хто вирішив, що для того, щоб повністю очорнити Русінова треба "знайти" наркотики? Всі знайомі знають, що наркотики він ненавидів і зневажав наркоманів. Ну і про успішність роботи з ветеранами в державі. Сьогоднішні події - виставлена оцінка. Скільки фоточок не роби, а міняти підходи доведеться. І виконавців. Хай спочивають з миром і загиблі поліцейські, і Сергій. Першопричина в інших людях. Які залишаться непокараними.