Fuente
Шевчук на зрозумілому | люди морозяться.люди ігнорують.люди не відповідають.ситуація: 👉 люди п...
3 960 Vistas/Alcance
2026-01-16 11:39
Mensaje №691
люди морозяться.люди ігнорують.люди не відповідають.ситуація: 👉 люди пишуть вам щодо послуг/курсів/тренінгів/тощо (можете підставити щось зі своєї сфери). швидко надсилають повідомлення, хочуть дізнатись про деталі. пишуть уточнюючі питання. 👉 ви швидко відповідаєте і відчуваєте, що співрозмовник дуже зацікавлений.👉 далі наступає апогей: вони йдуть чи думати, чи дізнаватись в команди, чи ще на щось беруть час.в цілому нормально історія. але!👉 далі вони більше вам нічого і ніколи більше не пишуть.🧠 базова порада з комунікацій звучала б так:нагадай про себе, бо може бути багато причин, чому вони забули відписати👉 ви ніжно про себе нагадуєте. через день. через тиждень. через місяць (!).👉 в половині випадків людина читає і не відповідає. в іншій – просто нічого не відповідає.🥹 а ви просто хочете дізнатись про долю проєкту чи запиту. навіть, якщо це буде відмова – ви хочете про це знати.___пишу це все, бо це історія, яка постійно відбувається.починаєш використовувати вже різні методи нагадування, але в більшості випадків – ігнор.❓людям некомфортно писати відмову?❓люди просто не знають, що вам відповідати?❓вони просто не хочуть витрачати час на елементарну, коротку відповідь?p.s: уточнення після коментарів.тут ситуація не про задовбування: а чому ціна не підішла? а чому ви передумали? а можливо я запропоную вам ще щось? а можна зідзвон ще один? 👨🏻💻 тут скоріше про стан запиту/проєкту загалом, який вже на якомусь етапі був майже погоджений.у вас таке теж відбувається?як з цим бути/жити? 👇📍Шевчук на зрозумілому