Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Tz Kolomyia
Añadido 14 jul. 2024

Tz Kolomyia

@TZKolomyia
Número de suscriptores: 17 627
Fotos: 11,300
Videos: 2,870
Enlaces: 2,370
Descripción:
Тз - спільнота твого міста 🏙🌆🇺🇦
Fuente

Tz Kolomyia | Нещодавно, гортаючи стрічку, я натрапив на фото Коломиї кількарічної д...

Logotipo de la comunidad de telegram - Tz Kolomyia Tz Kolomyia @TZKolomyia
3 230 Vistas/Alcance 2026-05-07 17:04 Mensaje №15485
Нещодавно, гортаючи стрічку, я натрапив на фото Коломиї кількарічної давнини. І зловив себе на думці, як швидко ми звикаємо до доброго і нового. Чи говоримо ми зараз про проблеми із вивезенням сміття? Та ні, у нас все працює за налагодженою системою, сміттєві контейнери вивозять вчасно, місто чисте. Але ще не так давно Коломия буквально була затоплена сміттєвими пакетами, розкиданими всюди. У 2017 році стрічки новин та соцмережі «вибухали» від обурення мешканців. Сьогодні ці фотографії здаються нічним жахом: гори побутового сміття, що тижнями гнили під відкритим небом та переповнені вщент контейнери, до яких страшно було підійти. Але порядок не з’являється сам собою. Це результат системної роботи, а не випадковість.Ми змінили підхід: поділили територію Коломийської громади на п’ять лотів і через конкурс обрали компанії, які вивозитимуть сміття звідти. Тільки конкуренція змусила систему рухатися. Тепер кожен перевізник знає: якщо неналежно виконає роботу, втратить її і замість нього працюватимуть інші. Проте чистота міста – це не лише вчасний виїзд сміттєвоза. Це наша з вами культура. Дивно бачити, як попри налагоджену систему, дехто досі вважає нормою викинути пакет поруч із порожнім контейнером або влаштувати стихійне звалище у найближчій лісосмузі. Ніхто не зможе прибрати там, де свідомо смітять.Бути господарем у своєму місті – це не лише вимагати послуг, а й самому нести відповідальність за простір навколо себе. Порядок у громаді починається з кожного. Тож давайте поважати працю інших, шанувати своє і доводити ділом, що Коломия – це місто гідних людей.