Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Tz Kolomyia
Añadido 14 jul. 2024

Tz Kolomyia

@TZKolomyia
Número de suscriptores: 17 627
Fotos: 11,300
Videos: 2,870
Enlaces: 2,370
Descripción:
Тз - спільнота твого міста 🏙🌆🇺🇦
Fuente

Tz Kolomyia | Не погодили різке збільшення ціни на проїзд в маршрутках. Сьогодні вик...

Logotipo de la comunidad de telegram - Tz Kolomyia Tz Kolomyia @TZKolomyia
3 430 Vistas/Alcance 2025-12-10 07:13 Mensaje №14587
Не погодили різке збільшення ціни на проїзд в маршрутках. Сьогодні виконавчий комітет не підтримав пропозицію підняти вартість проїзду в громадському транспорті Коломиї до 20 гривень.Розумію, що це складна тема, але діалог із громадою має бути відвертим.Востаннє ми змінювали тариф у 2022 році. Тоді ми змушені були підняти ціну з 8 до 10 гривень. Це було зростання всього на 2 гривні, яке дозволило транспорту працювати.Сьогодні ж перевізники пропонують підняти ціну одразу на 10 гривень — тобто вдвічі.Так, ми бачимо реальність: пальне, запчастини та послуги виросли в ціні. Ми знаємо, що вартість 20 гривень вже давно стала звичною для мешканців більшості інших міст.Але для Коломиї такий різкий стрибок — це занадто. Окремо хочу навести приклад нашої політики стримування цін. Ми вже тривалий час не піднімаємо вартість водопостачання та водовідведення в Коломиї. Попри шалене зростання цін на електроенергію та матеріали, реальна ринкова вартість кубометра води вже давно значно вища за ту, що є в платіжках. Однак ми знаходимо ресурси, щоб тариф для населення залишався незмінним і був одним із найнижчих в області. Це наша принципова позиція там, де ми маємо повний вплив.З транспортом ситуація складніша, адже це приватний бізнес. Ми розуміємо, що перевізники не можуть працювати у збиток, інакше автобуси просто не виїдуть на маршрути. Проте ми будемо шукати "золоту середину".Я доручив провести консультації з перевізниками, щоб вийти на економічно обґрунтовану, але справедливу для людей цифру.Триматиму вас в курсі. Богдан Станіславський