Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Світла думка
Añadido 06 dic. 2025

Світла думка

@SvitloForUkraine
Número de suscriptores: 470
Fotos: 4
Enlaces: 81
Descripción:
Слухаю проповіді, пишу нотатки. Ще і цитати інших людей. @Tarkatar

👥 Número de suscriptores

470
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -10

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 595 26-04-04 08:07
УСЕ МОЖУ — У ВИРВАНОМУ ВІРШІ ІЗ КОНТЕКСТУ.«Усе можу у Христі, Який зміцнює мене» (Флп. 4:13). НЕПРАВИЛЬНЕ РОЗУМІННЯ Часто цей текст сприймають як гарантію успішного успіху, суперсили й надздібностей — здатності робити буквально все.🏃‍♂️🌊 Один чоловік призначив день, зібрав людей біля річки — щоб показати, як він буде ходити по воді.(Спойлер: щось пішло не по воді).🥊 Інший виходить на боксерський поєдинок із написом на спині:“УСЕ МОЖУ У ХРИСТІ”. ЩО НАСПРАВДІ ОЗНАЧАЄ ЦЕЙ ТЕКСТ?Усе можу у Христі” означає,що Павло може бути задоволеним у будь-яких обставинах життя, бо він з’єднаний із Христом, Який його зміцнює.🧩 КОНТЕКСТФилип’ян 4:11–13➡️У 11 вірші Павло говорить, що навчився бути задоволеним у тих обставинах, у яких знаходиться.➡️У 12 вірші говорить, що вміє жити і в скруті, і в достатку; у кожній і в усіх обставинах навчився і насичуватися, і голодувати, і мати достаток, і терпіти нестаток.↪️І вже у 13 вірші говорить: “Усе можу у Христі, Який зміцнює мене”. 📌 ВИСНОВОКЧасто християни мають поверхневе уявлення про Божу силу. Але Божа сила діє глибше:вона може проявлятися в тому, що людина надприродно проходитьчерез будь-які обставини життя — і при цьому залишається задоволеною і щасливою в Господі. Можливо, це і є одне із найбільших чудес.© Вічні питання
👁 846 26-02-09 07:19
#життяхристиянинаДуже часто християнам будувати живі стосунки з Богом заважає не гріх і не байдужість,а духовний перфекціонізм.Що це таке?Це коли в щирому бажанні змін ми ставимо собі нереальні духовні цілі:«З понеділка, кожного дня година молитви.Кожного дня мінімум розділ Біблії з глибокими роздумами.І без пропусків !!!».А потім стається звичайне життя.Якийсь то збій…І замість того, щоб продовжити, ми кидаємо все, розчаровуємось у собі й починаємо взагалі сумніватись у власній здатності мати та розвивати стосунки з Небесним Батьком.І це сумна і часта помилка.Але саме в ній прихована відповідь.Почни з малого і реального.5 хвилин щирої особистої молитви саме про стосунки з Ним. 10 хвилин читання Біблії.5 хвилин тихих роздумів:який Бог в цьому уривку, яке життя Він показує, і де можливо я в цьому тексті.Протягом дня повертайся думками до Христа, Його жертви, і стану свого серця.Не вийшло сьогодні, продовжуй завтра.Збився, нічого страшного. Продовжуй.Бог формує нас не через ідеальні графіки, чіткі плани а через вірність у малому.«Плекайте в собі ті самі думки, що й у Христі Ісусі.»Филип’ян 2:5І ти побачиш! Зміни будуть!