Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Місто Суми / Misto Sumy
Añadido 14 jul. 2024

Місто Суми / Misto Sumy

@Sumy_misto
Número de suscriptores: 970
Fotos: 6,370
Videos: 338
Enlaces: 6,330
Descripción:
Сумський інформаційний канал - найважливіші і найцікавіші новини, події, історії з життя міста. MISTOSUMY.com

👥 Número de suscriptores

970
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: +10

👁️ Vistas promedio por mensaje

188
Promedio/Día:: 429
Promedio/Tiempo:: 180
ERR: 19.38%

📊 Mensajes por Día

3.3
Último día: 17
Promedio semanal: 3.9
Promedio por día: 3.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 160 26-02-22 08:12
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 33 РАКЕТИ ТА 274 ВОРОЖИХ БПЛАУ ніч на 22 лютого (з 19:00 21 лютого) противник завдав комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного та наземного. Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 345 засобів повітряного нападу:- 4 протикорабельні ракети "Циркон" (район пуску ТОТ АР Крим);- 22 балістичні ракети Іскандер-М/С-400 (район пусків – Брянська, Бєлгородська обл. – рф, ТОТ Донецької обл.);- 18 крилатих ракет Х-101 (район пусків – Вологодська обл. -рф.);- 2 крилаті ракети Іскандер-К (район пусків – Курська обл.);- 4 керовані авіаційні ракети Х-59/69 (район пусків – Курська обл.);- 297 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас і безпілотники інших типів (із напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Шаталово, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф., ТОТ АР Криму), близько 200 із них – "шахеди".❗️ Основні напрямки удару – Київщина, Одещина, Кіровоградщина, Полтавщина.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 10:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 307 цілей – 33 ракети та 274 безпілотники різних типів:- 2 протикорабельні ракети "Циркон";- 8 балістичних ракет Іскандер-М/С-400- 17 крилатих ракет Х-101;- 2 крилаті ракети Іскандер-К;- 4 керовані авіаційні ракети Х-59/69;- 274 ворожих БпЛА різних типів.Зафіксовано влучання 14 ракет та 23 ударних БпЛА на 14 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на 5 локаціях.Інформація щодо кількох ворожих ракет уточнюється.Атака триває, в повітряному просторі ворожі БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки!Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 155 26-02-12 07:12
⚡️ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 16 РАКЕТ ТА 197 ВОРОЖИХ БПЛАУ ніч на 12 лютого (з 18:00 11 лютого) противник атакував 24 балістичними ракетами Іскандер-М/С-300 із Брянської, Воронезької, Ростовської обл. – рф, ТОТ Криму, керованою авіаційною ракетою Х-59/69 із повітряного простору ТОТ Донецької обл., а також 219 ударними БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та безпілотниками інших типів із напрямків: Курськ, Орел, Міллерово, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ, Шаталово – рф., Гвардійське – ТОТ АР Крим, близько 150 із них – "шахеди".❗️Основні напрямки удару – Київ, Харків, Дніпро, Одеса.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 09:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 213 повітряних цілей:- 15 балістичних ракет Іскандер-М/С-300;- 1 керовану авіаційну ракету Х-59/69;- 197 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та дронів інших типів.Зафіксовано влучання 9 ракет та 19 ударних БпЛА на 13 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 14 локаціях.Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки! Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 174 26-02-09 07:54
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 116 ВОРОЖИХ БПЛАУ ніч на 09 лютого (з 17:30 08 лютого) противник атакував 11 балістичними ракетами Іскандер-М із Брянської обл., а також 149 ударними БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та безпілотниками інших типів із напрямків: Курськ, Орел, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ, Шаталово – рф., ТОТ Донецьк, Гвардійське – ТОТ АР Крим, близько 90 із них – "шахеди".Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 09:30, протиповітряною обороною збито/подавлено 116 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та дронів інших типів.❗️Крім того, частина балістичних ракет Іскандер-М була перехоплена та не досягла своїх цілей.Зафіксовано влучання ракет та 23 ударних БпЛА на 15 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 6 локаціях.Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки! Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 135 26-02-08 09:30
Коли діє максимальний обсяг обмежень, можливість ротації за графіками відключень неможлива.Тож чому частина будинків залишається зі світлом?Після вчорашньої масованої ракетно-дронової атаки ворога в об’єднаній енергетичній системі України виник значний дефіцит електроенергії. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що найближчі кілька днів будуть дуже складними для енергосистеми України, і в цей період діятимуть значні обмеження електропостачання.На Сумщині діють аварійні обмеження та графіки погодинних відключень одночасно, відповідно до розпоряджень із НЕК "Укренерго". Станом на зараз у Сумській області: застосовані графіки аварійних відключень (ГАВ) для 1-5 черг спрогнозувати, одночасно діють графіки погодинних відключень (ГПВ) у повному обсязі та СпецГАВ для 1 черги. Таким чином майже відсутня технічна можливість здійснювати ротацію, як це було до атаки армії рф (відключалися по кілька черг за ГАВ на 2 години, після чого черги змінювалися, щоб навантаження розподілялося більш рівномірно).За графіками відключень знеструмлюються цілі лінії.Електропостачання здійснюється не окремо до кожного будинку, а по лініях електропередач, які одночасно живлять кілька вулиць, мікрорайони або цілі населені пункти. Чому частина будинків не підпадає під графіки?Є об’єкти, які не можуть бути знеструмлені навіть під час аварійних відключень, оскільки це становить загрозу життю та безпеці людей. Це, зокрема: лікарні, водоканали, об’єкти зв’язку,інші елементи критичної інфраструктури. Дуже часто такі об’єкти живляться від тих самих ліній, що й житлові будинки. Якщо будинок заживлений від лінії з критичною інфраструктурою, ця лінія не може бути відключена, і будинок залишається зі світлом. Це не вибірковість і не «привілей», а технічна та безпекова необхідність.Чому зараз неможливо відключати всіх рівномірно?Енергосистема області проєктувалася і будувалася для надійного забезпечення людей електроенергією, а не для того, щоб у надзвичайних ситуаціях рівномірно всіх відключати.Тому різні підстанції від початку розраховані на різну кількість споживачів;від однієї підстанції можуть живитися тисячі людей, від іншої – значно менше;це залежить від щільності забудови, розташування об’єктів і їх класу та історичного розвитку мереж. Тому неможливо просто «перемкнути» частину будинків з однієї підстанції чи лінії на іншу (яка просто не витримає додаткового навантаження).Для цього потрібні нові лінії електропередач, нові трансформаторні підстанції -повна перебудова схем електропостачання. В умовах війни росії проти України реалізувати такі масштабні зміни фізично неможливо.⚠️На Сумщині застосовуються аварійні схеми електропостачання, а не режим нормальної роботи енергосистеми. У нормальних умовах є більша маневровість, можливість частішої ротації,більш рівномірний розподіл відключень. Зараз ці можливості суттєво обмежені через масштабні пошкодження ударами ворога та дефіцит генерації. АТ «Сумиобленерго» постійно оптимізує схеми живлення в межах технічних можливостей, але повністю усунути нерівномірність у нинішніх умовах неможливо.Ми розуміємо, що наявність світла – це найкраща комунікація енергетиків і споживачів, водночас отримуємо скарги про нерівномірні відключення з усіх куточків області (Суми не є виключенням), тож намагаємося вкотре донести, що така ситуація викликана:1) значними руйнівними атаками армії рф на енергетику України; 2) відсутністю технічної можливості «заживити» критичну інфраструктуру всієї області від окремих ліній без супутнього навантаження з іншими споживачами (це потребує побудови нових підстанцій і ліній, що в умовах війни є нереальним). 🛑Повноцінна відбудова або перебудова енергосистеми України можлива лише після завершення військової агресії рф. Зараз наше пріоритетне завдання – врятувати енергосистему від повного блекауту, під час якого можуть знеструмитися й об’єкти, що є критично важливими для життєдіяльності людей.
👁 100 26-02-07 10:10
Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 7 лютогоВорог завдавав масованого удару дронами та ракетами по підстанціях та повітряних лініях 750 кВ і 330 кВ. Внаслідок чого атомні електростанції вимушено знизили потужність генерації. Через значні пошкодження балансування енергосистеми здійснюється шляхом залучення імпорту електричної енергії та застосування заходів з обмеження. За командою НЕК “Укренерго” - вимушено збільшений обсяг відключень. У більшості регіонів України запроваджені аварійні відключення електроенергії. 📌Головна причина – наслідки масованої атаки на українські електростанції та підстанції систем передачі і розподілу електроенергії.Нагадаємо, що у зв’язку із постійними атаками російської федерації в українській енергетиці діє режим надзвичайної ситуації. Це необхідно передусім для максимальної скоординованості дій усіх служб у столиці, регіонах та громадах. 🙏Дякуємо енергетикам, тепловикам та рятувальникам, що цілодобово відновлюєте у нашій країні світло та тепло!
👁 121 26-01-13 08:12
СБУ разом із ВМС ЗС України уразили завод із виробництва дронів у російському ТаганрозіЦентр спецоперацій «Альфа» СБУ разом із підрозділами угруповання сил і засобів ВМС ЗС України нанесли удар по виробничих корпусах заводу «Атлант Аеро», який розташований у Таганрозі Ростовської області рф. В результаті влучань на обʼєкті спостерігалася серія гучних вибухів та пожежа.«Атлант Аеро» займається повним циклом проєктування, виготовлення та випробування ударно-розвідувальних БпЛА типу «Молнія», а також складових частин для БпЛА «Оріон» для окупаційних військ.Ураження заводу знизить обсяги виробництва БпЛА та послабить технічні спроможності окупантів щодо проведення розвідувально-ударних операцій із застосуванням безпілотників.Кожна зупинена лінія виробництва — це сотні дронів, які не полетять по українських містах, не вб’ють мирних людей, не зруйнують домівки.СБУ разом із Силами безпеки й оборони продовжує ефективну роботу зі зменшення військового потенціалу рф. «Бавовна» на підприємствах російського ВПК палатиме й надалі.
👁 152 26-01-09 07:10
⚡️ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 244 ЦІЛІ ПРОТИВНИКАУ ніч на 9 січня (з 19:30 8 січня) противник завдав комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет морського та наземного базування.❗️Основний напрямок удару – Київщина.Загалом радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 278-ти засобів повітряного нападу – 36 ракет та 242 БпЛА різних типів:- 242 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотники інших типів) із напрямків Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф, Чауда, Гвардійське – ТОТ АР Крим, Донецьк (близько 150 із них – «шахеди»);- 13 балістичних ракет Іскандер-М/С-400 (райони пусків – Брянська обл. – рф);- 22 крилатих ракет “Калібр” (із акваторії Чорного моря);- 1 балістичної ракети середньої дальності (із полігону Капустин Яр, Астраханської обл. - рф).Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України. 💥За попередніми даними, станом на 09.00, протиповітряною обороною збито/подавлено 244 повітряні цілі:- 226 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотників інших типів);- 8 балістичних Іскандер-М/С-400;- 10 крилатих ракет “Калібр”.Зафіксовано влучання 18 ракет та 16 ударних БпЛА на 19-ти локаціях.Висловлюємо співчуття родинам загиблих та постраждалим внаслідок чергової терористичної атаки росії. Тримаймо небо! 🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 143 25-12-16 14:31
⚠️ОБЕРЕЖНО – ФЕЙК!❗️Шановні споживачі електроенергії! На електронні адреси деяких установ Сумської області надходить підозрілий спам-лист, у якому поширюється неправдива інформація про нібито неможливість АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" гарантувати стабільне та безперебійне електропостачання, а також пропонується перейти за стороннім посиланням і відправити відповідь на підозрілу електронну скриньку.🛑 ЦЕ ФЕЙК!Зазначена в листі інформація не відповідає дійсності.АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" не надсилає подібних листів і не здійснює збір заявок або персональних даних через сторонні сервіси та неофіційні електронні адреси.🔹АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" як оператор системи розподілу працює у посиленому режимі та робить усе можливе для забезпечення стабільного й безперебійного електропостачання в Сумській області, попри постійні атаки ворога на енергетичну інфраструктуру регіону. Ситуація з розподілом електроенергії контрольована!‼️Закликаємо:– не реагувати на подібні електронні повідомлення;– не переходити за посиланнями та не відкривати вкладення в таких листах (це небезпечно).💡Довіряйте виключно офіційним джерелам інформації:офіційному сайту АТ "Сумиобленерго" www.soe.com.ua ; офіційній сторінці в Facebook  https://www.facebook.com/sumyoblenergo/ телеграм-каналу https://t.me/SumyEnergoресурсам Міністерства енергетики України та НЕК "Укренерго".Будьте пильними та слідкуйте за інформаційною гігієною, адже інформація – це також зброя ворога!#фейк#дезінформація#ворожий_вкид#інформаційна_гігієна
👁 140 25-12-12 12:01
💡Чому в областях різна ситуація зі світлом – в одних регіонах більше, а в інших – меншеЧому в Києві світла менше, аніж у Львові? Чому загалом у західних регіонах графіки більш “лояльні”? Таке питання, серед інших, чи не найчастіше лунає в соцмережах. Відповідь криється не в несправедливості, а у фізиці.💡Головна проблема – знищена або пошкоджена генерація у прифронтових та прикордонних з росією регіонах. Окрім того, ворог цілеспрямовано нищить системи передачі – високовольтні лінії, так звані «енергетичні мости», що з'єднують регіони. Багатьом здається, що енергосистема – це спільний «казан», з якого можна рівномірно роздати світло всім. Але реальність, на жаль, складніша.Основні потужності виробництва електроенергії зараз зосереджені переважно на заході України – там розташовані атомні електростанції та заходить імпорт з Європи. Цей регіон потенційно може виробляти більше, ніж споживає. Схід, південь та центр, де генерація суттєво розбита обстрілами, є енергодефіцитними.Щоб передати електроенергію із заходу до Києва чи Харкова, потрібні високовольтні лінії та автотрансформатори. Ворог цілеспрямовано б’є саме по них. Таким чином, через пошкодження “магістралей” – електроенергія залишається «замкненою» в регіонах, де вона виробляється або куди імпортується. Тому на заході обмежень може бути менше, а в центральних, південних та східних областях дефіцит відчувається гостріше. Пропускної спроможності мереж, які не були спроєктовані для цього, просто не вистачає для транспортування настільки великих обсягів.Ситуацію ускладнюють не лише масовані атаки, а й локальні обстріли у прифронтових зонах та аварії через перенавантаження системи. Щодня щось виходить з ладу і щодня енергетики це лагодять.Отже, різниця у тривалості відключень – це не чиясь забаганка, а результат фізичних обмежень.
👁 179 25-12-07 07:33
🔻Безпекова ситуація в Сумській області станом на ранок 7 грудня❗️Внаслідок російських обстрілів території області за добу є постраждалі серед мирних жителів.⚫️У Краснопільській громаді через удар російського дрона по цивільному автомобілю поранення отримали двоє чоловіків – 53 та 65 років. За медичною допомогою звернулася також постраждала 56-річна жінка, котра знаходилася в авто.⚫️У Есманьській громаді внаслідок удару російського дрона поранення отримав 42-річний чоловік.Протягом доби, з ранку 6 грудня до ранку 7 грудня 2025 року, російські війська здійснили понад 50 обстрілів по 25 населених пунктах у 13 територіальних громадах області.Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському, Шосткинському районах.Під ударами ворога були населені пункти таких громад:▪️Білопільська▪️Хотінська▪️Краснопільська▪️Ворожбянська▪️Миколаївська сільська▪️Шосткинська▪️Глухівська▪️Шалигинська▪️Есманьська▪️Дружбівська▪️Березівська▪️Кролевецька▪️Великописарівська.Ворог застосовував удари БпЛА, РСЗВ, удари FPV-дронами по території Сумщини.Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури:▪️у Глухівській громаді пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури;▪️у Білопільській громаді пошкоджено приватні житлові будинки, знищено легковий автомобіль;▪️у Ворожбянській громаді пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури;▪️у Краснопільській громаді пошкоджено легковий автомобіль, приватний житловий будинок;▪️у Миколаївській сільській громаді пошкоджено приватний житловий будинок;▪️у Кролевецькій громаді пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури;▪️у Шосткинській громаді пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури, зруйновано житловий будинок;▪️у Березівській громаді зруйновано житловий будинок;▪️за уточненими даними, у Середино-Будській громаді зруйновано житлові будинки.📢За добу повітряна тривога в області тривала 17 годин 26 хвилин.