Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Сумський Захисник
Añadido 06 dic. 2025

Сумський Захисник

@SumyDefender
Número de suscriptores: 4 016
Fotos: 4,410
Videos: 1,140
Enlaces: 5,490
Descripción:
Для зв'язку: Особистий блог ветерана-добровольця із Сум.

👥 Número de suscriptores

4 016
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -23
Promedio/Mes:: -822

👁️ Vistas promedio por mensaje

777
Promedio/Día:: 738
Promedio/Tiempo:: 852
ERR: 19.35%

📊 Mensajes por Día

5.1
Último día: 13
Promedio semanal: 6.9
Promedio por día: 5.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 780 26-03-24 16:41
❗️Ймовірно, РФ застосовує нову тактику атак — спочатку вночі виснажує ППО масованими ударами, а потім добиває вдень дронами.Що відбувається:📍Вночі відбуваються комбіновані атаки ракетами і дронами, головна мета — перевантажити і виснажити ППО.📍Після цього вдень запускається велика кількість “Шахедів”, коли система вже частково ослаблена — сьогодні були численні прильоти дронів по містах заходу України.📍Особовий склад ППО працює на межі — безперервні атаки не дають можливості нормально відновитися.📍Ті самі розрахунки після нічної роботи змушені знову відбивати денні атаки — це поступово знижує ефективність захисту і збільшує кількість проривів.📍Мобільних вогневих груп не вистачає, резерви обмежені — система ППО вже працює на межі можливостей.📍Така тактика дозволяє ворогу системно “продавлювати” оборону і збільшувати кількість влучань.Сьогодні росіяни здебільшого цілили не по критичній інфраструктурі, а по цивільних — головна мета денної атаки тероризувати українців 🤬Сумський Захисник 🇺🇦
👁 718 26-02-26 05:51
‼️Сотні українських жінок та дівчат повідомили про випадки сексуального насильства з боку російських військових протягом майже чотирьох років повномасштабної війни. Багато випадків не подано до офіційних органів через стигму, страх та те, що деякі регіони досі тимчасово окуповані. The New York Times розмовляла з понад десятком постраждалих жінок; більшість з них просили не розкривати їхніх імен для безпеки та приватності.‼️— Історії постраждалих:1) Леся (53 роки, під Києвом).Двоє російських солдатів увірвалися до її дому за декілька тижнів після початку війни. Її зґвалтували одразу, а чоловіка поранили пострілом у живіт і ногу. Через дві доби чоловік помер у лікарні. Леся звернулася до української прокуратури із заявою про сексуальне насильство.2) Світлана (31 рік).Під час окупації її село в південній Україні взяли російські війська. Чоловік Світлани, який симпатизував росіянам, дозволяв їм приходити додому. Одного дня він запхав її у фургон разом із двома солдатами. Її відвезли до іншого села, де один із них двічі зґвалтував її, погрожуючи зброєю. Через 6 місяців після цього вона побачила, що вагітна. Світлана хотіла зробити аборт, але коли вона прийшла до лікарні, вже було занадто пізно, 23 тиждень вагітності. Син Ярослав народився 8 березня 2023 року; вона каже, що він нагадує їй про напад.3) Тетяна (53 роки, Бердянськ).Тетяну заарештували російські солдати за активну проукраїнську позицію. Вона потрапила до колонії, де сім днів зазнавала тортур: побої, електрошок, психологічний тиск. Її систематично піддавали сексуальному насильству, зґвалтуванням руками та предметами під загрозою смерті. Метою тортур було зламати її волю і змусити записати пропагандистське відео. Після звільнення вона переїхала до Запоріжжя і працює в благодійній організації, що допомагає постраждалим.4) Марія (50 років, Херсонщина).Після окупації російські військові арештували Марію та відвезли на передову. Там вона потрапила в оточення солдатів і була примушена служити як секс-рабиня, піддаючись груповому насильству. Уранці вона була знайдена пораненою. Один російський офіцер сказав їй, що єдиний шлях вижити перейти до українських позицій. Вона пройшла через мінні поля та вціліла, дісталася до українського блокпосту. Марія подала офіційну заяву українській прокуратурі.Насильство, описане у статті, розглядається як військовий злочин і є предметом міжнародних розслідувань. Представники постраждалих кажуть, що реальна кількість українок, які пережили сексуальне насильство, набагато вище, ніж офіційні повідомлення.Сумський Захисник 🇺🇦
👁 633 26-01-11 15:49
1418 днів повномасштабного вторгнення!1418 днів йшла війна між сесесер й Німеччиною. Порівняйте масштаб подій! Порівняйте сили обох сторін! Порівняйте досягнення й результати!Взятіє села на Донеччині, де проживало 200 осіб, а поклали пів сотні одиниць техніки, й майже пів тисячі ос… це не про силу й велич. расія програла цю війну. Вона може виграти битви, вона може зайняти руїни Богом забутого села «Червоне дишло де пʼять років нема врожаю», але кому це потрібно? З їх партнерів залишилося північна Корея, Китай, Індія.. ну й то , як партнерів, поки з них є що брати.. Китай та Індія хочуть нафти та газу, дешевих копалин. Санкції душать економіку. Сірію просрали, Венесуелу втратили, Іран хитається. Взяти за чотири роки 30% Донецької області, за 12 років 60%. Ви серйозно? В нас теж є проблеми. Величезні проблеми. Ми не виграли це точно. Але вистояли. Наша економіка лежить на «штучному диханні». Багато територій знищено. Енергосистема більше схожа на підгорівшу розетку з тридцятою тройниками в неї. Мільйони виїхавших громадян, більшість яких не повернеться. Суспільство котре зневірилось , замість обʼєднання як на початку повномасштабного вторгнення, ми бачимо культ «ухилянта». Але ми стоїмо! Колосальна робота в зовнішній політиці, на відміну від внутрішньої. Підтримка багатьох країн, бо немає бажання «загрібати жар своїми руками». 1418 днів ми нищимо генофонд цієї клоаки. Ми вибили майже 30% паливної інфраструктури. Ми загнали їх флот за перебрік й там даємо прочуханки. Наші дрони кожну ніч кошмарять їх нпз . Ми порвали всі можливі «червоні лінії». До закінчення війни далеко, багато ще битв , поразок й перемог ,але свої імена в світову історію ми вписали!Сумський Захисник 🇺🇦
👁 648 25-12-19 16:53
Отже, що відбувається на Одещині. Протягом 8 діб регіон під постійною атакою ворожих безпілотників та ракет. Однією з основних цілей ворога є міст, що проходить через річку Дністер поблизу Маяків.Фактично - це єдиний шлях, який з’єднує південну Одещину з рештою України.Раніше мостів було два:▪️великий міст біля Затоки;▪️малий міст біля Маяків.Міст у Затоці кацапи знищили ще раніше. Рух по ньому закрито для автомобільного та залізничного транспорту з квітня 2022 року. І ось тепер росіяни системно б’ють по мосту через Дністер.18.12.2025р. внаслідок ворожого обстрілу даного моста загинула жінка тапостраждали її діти. Атака на логістичний шлях не зупиняється і зараз. Мета очевидна: бити по мосту доти, доки він не впаде.Якщо це станеться - Бессарабія втратить єдиний логістичний зв’язок з «великою землею».Які будуть наслідки ? ▪️неможливість швидко дістатися до Одеси, наприклад, на термінове надання медичної допомоги;▪️проблеми з паливом;▪️ускладнення з поставкою продуктів харчування та товарів першої необхідності;▪️з рештою, гуманітарна криза для сотень тисяч людей.За побудови паромної переправи, по-перше, будуть великі черги, по-друге, продовжаться російські атаки і на переправу.Міст через Дністер не використовувався для військових цілей (транспортування військової техніки). І ворог про це знає. Це звичайний логістичний звʼязок для мирного населення, відрізавши який постраждають цивільні мешканці південної Одещини. На Бессарабії вже з'явились черги за паливом, пустіють полиці продуктових магазинів, адже мешканці викуповують ліки та запасаються продуктами й пальним.Комунікації з місцевою обласною владою немає. ЗМІ мовчать, ніби ситуація не критична. Питання щодо того, чому за стільки часу міст в Затоці не відновлений, залишається відкритим. Ми не будемо озвучувати думки щодо ситуації з мостом поблизу Маяків зі сторони військової стратегії, але те, що відбувається може нести критичні наслідки для півдня Одещини. Зауважимо, роблячи гучні заяви про північ Чернігівщини та Сумщини, ворог «зненацька» «відрізає» південь Одеської області. На відео міст через Дністер 18.12.2025 року.
👁 738 25-12-14 08:01
Розстріли під хмельницьким СБУ. Апеляція ухвалила рішення у резонансній справі. А тепер почитайте вирок: У підсумку суд першої інстанції дійшов висновків: слідство неналежним чином та упереджено провело досудове розслідування; допустило ряд істотних порушень вимог Кримінального кодексу, а також Кримінального процесуального кодексу, «які тягнуть за собою визнання доказів не допустимими». Крім цього, орган досудового розслідування втратив важливі докази Це взагалі, якась *обана клоунада. Реально! Невже цьому 3.14Здєцу в Україні не буде, ні кінця ні краю. Під «шумок»: — під час війни. Виправдали, відпустили, а те, що загинуло двоє людей — «ну так, це провина слідаків, що про*бали докази»…І все. Розходимось.Не для тих, кого застрелили. Не для їхніх родин. Не для суспільства.Двоє людей мертві. Факт.Постріли були. Факт.Зброя була. Факт.Але винних — «немає». Бо папери оформили не так. Бо докази «загубили». Бо слідство «припустилося порушень».В такий важкий час. Коли країна тримається на довірі.Коли кожна смерть — це не статистика, а рана.І виходить, що в цій системі найстрашніший злочин — не вбивство,а неправильно прошитий том справи.Виправдали. Відпустили. Забули.А відповідальність розчинилась між підписами, кабінетами й формулюваннями «неналежним чином».Це не правосуддя.Це сигнал: якщо маєш погони, зв’язки й достатньо часу — правда тобі не страшна.І так, це не просто *обана клоунада.Це вирок системі.Яка навіть під час війни так і не навчилась цінувати людське життя.Сумський Захисник 🇺🇦
👁 571 25-12-12 07:12
Критичними підприємствами рахуються цирки, театри, тренажерні зали та великі торгові центри. РБК-Україна. Як же заєбало, це йобане задзеркалля. В країні цирки — «критичні», «театри» — «стратегічні», «ТРЦ» — життєво необхідні, а «тренажерки — взагалі священні». Держава офіційно каже: без цього ми не виживемо.Та ну блядь, серйозно?«А пам’ятаєте Пашу?»Того самого, що робив надточний інструмент, для лікарень в тому числі і «Охматдит», той самий, яким хірурги користуються при ампутаціях, коли привозять хлопців після обстрілів.І, його мобілізували миттєво — бо «не критичний».Зате цирк — критичний.Щоб було де сидіти тим, хто приймає такі важливі рішення під час «ВІЙНИ» блядь, не сука «АТО» чи, ще якоїсь напридуманної хуйні—війни!!Поки одні з 51 днями «підготовки» гинуть у першому бою, іншим малюють бронювання під прожектори, шопінг і «піч-press».Це навіть не абсурд. Це офіційно узаконений цирк, в якому ролі давно розписані.І глядачі ми в ньому не за власним бажанням. А потім ми дивуємося, чому нам не дають ні зброї, ні фінансування, заморожують «пакети допомоги» та інше....Навіть там уже «заєбалися дивитися на цей цирк»Сумський Захисник 🇺🇦