Fuente
Стояк Кукоби | Транспорт☝️Команда младореформаторов побоялася власних бажань та поки ...
4 500 Vistas/Alcance
2024-08-01 16:05
Mensaje №879
🟢Транспорт☝️Команда младореформаторов побоялася власних бажань та поки відмовилася підвищувати тариф до 15 гривень.Натомість рішенням виконкому хочуть дозволити безкоштовний проїзд, якщо у водія немає валідатора. ⚔️ Та є пару нюансів. Так, тариф у 10 гривень консервує систему е-квитка у теперішньому напівмертвому стані. Бо без підвищення вартості проїзду пересічним пасажирам нахєр не вперлась безготівкова оплата. В ній просто тоді немає сенсу. Раніше була ідея, що коли підвищити плату до 15 то можна зробити, щоб:🔺 Ті, в кого є е-квиток, платить 10. ( Тобто для власників е- квитка вартість була б без змін). 🔺Ті хто, хто платить карткою вартість 12.🔺А ті, хто платить налічманом, тому вже 15. 🍌А так без підвищення «Фарго» продовжить хоботитися на грошах від тролейбусів. 🍌Бражник продовжить збирати 100 доларів з маршрутки на місяць (а хотів по 150, поки не судьба). 🍌А тим пасажирам-вискочкам, яким хочеться безготівкової оплати, доведеться самим розбиратися з водіями. Багато ви знаєте людей, які будуть просто так «сражатись» з маршрутчиками за можливість оплатити проїзд краткою. Отож.☝️Ну й звичайно, в такому режимі ніколи не порахує нормальний пасажиропотік, бо абсолютна більшість все одно їздитиме за готівку.Катя, Вадік, так може тим же рішенням виконкому просто забороните готівку у громадському транспорті? та й все. Чи ви обираєте безтолкові напівміри з перекладанням відповідальності на громадян?Підсумок. 1️⃣ Для того, щоб полтавці побачили прогрес в транспорті недостатньо просто підняти проїзд до 15. Бо якщо лишити побори для Бражників й правоохоронців нічого хорошого не буде.2️⃣ По-факту сторони вирішили лишити все як є, з поборами, хєровими рутами і маршрутками за налічман. Висновок. Ямщикові-Бражники не здатні на вольові прогресивні рішення, бо рівень їхнього розуміння процесів примітивний. Плюс вони не хочуть руйнувати старі корупційні схеми, бо тепер самі отримують з них бабло.Сільвуплє 🤷