Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Стояк Кукоби
Añadido 14 jul. 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Número de suscriptores: 8 744
Fotos: 1,860
Videos: 552
Enlaces: 928
Descripción:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Fuente

Стояк Кукоби | Те, про що ми говорили, починає ставати реальністю, а саме потенційне ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
4 300 Vistas/Alcance 2024-07-29 14:47 Mensaje №874
🟢Те, про що ми говорили, починає ставати реальністю, а саме потенційне введення в Полтаві військової адміністрації.☝️Поки складно уявити як це буде зроблено технічно, але як показує практика, якщо є «політична воля» то й механізми знаходяться.🦄 Отож, Ямщикові з Бражником облажались по повній. Звісно трохи нахоботили бабла, крихти від Диканя, але й так падаючий рейтинг партії добили в дим 👍В Києві зрозуміли, що ситуація дійшла такого рівня піздєца, що саме вже не розсосеться і з цим треба щось робити. 📌 При цьому розкладі в міській раді притомного сценарію, як не адміністрація просто немає. Ми про це говорили з першого дня призначення Ямщикової. ☝️ Якщо введуть адміністрацію, то це дасть можливість прибрати з авансцени цих клєптоєдинорогів Ямщикових-Бражників й типу врятували рештки рейтингу. Плюс урівноважити групи впливу в міських слугах.🍌Також адміністрація дасть можливість урізати реальний вплив «За Майбаха» з Диканем 🙊⚔️ Сказати, що при введені ВА щось радикально зміниться то навряд. Але процеси в теорії можуть стати принаймні контрольованішими. Бо те, що нині відбувається в міськраді, де Катя і Вадім не володіють навіть собою нічим хорошим не закінчиться 🤷‍♀️