Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Стояк Кукоби
Añadido 14 jul. 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Número de suscriptores: 8 744
Fotos: 1,860
Videos: 552
Enlaces: 928
Descripción:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Fuente

Стояк Кукоби | Ахуєть, Галочка, ти щас умрьош☝️Наш інсайдер в обласній адміністрації ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
6 160 Vistas/Alcance 2026-05-25 12:19 Mensaje №2493
🟢Ахуєть, Галочка, ти щас умрьош☝️Наш інсайдер в обласній адміністрації Віктор Лисак розповів щойно ахуїтєльну історію.🔺Вопщім сьогодні була апаратна нарада в ОВА. Всі щось там обговорювали по дєлу, а вкінці слово бере пітушара Біленький.🟢Значить Біленький починає нити і скаржитись на патрульну поліцію. Бо бачте в нього захворіла дитина, він запустив її стан до того, що повіз в лікарню. ☝️Хуярив швидко перевищуючи в рази допустимі норми.Логічно що його зупинили патрульні за перевищення.😆 Цей чорт начав командувать патрульними мол ⬇️хулі ти мене зупинив, ти що не бачиш його вєлічіє голова обласної ради їде, давай бистро блять мене з мигалками, як мінстра чи президента сопровождай. ☝️На що мол поліцейський пояснив, що не може цього зробити. Що логічно і правильно.🐔І от пітушару Біленького це бачте дуже обурило, що його, вєлікоє решетилівського начальніка не захотіли з мігалками сопровождать.Євгене Павловичу, цьому патрульному треба виписати подяку та ставити в приклад, що не піддався на тиск посадового чорта. ☝️Від нашого каналу цьому чоловіку подяка і уваженіє.🟢А пітушарі Біленькому треба звикати, що він не божество блять, а звичайний решетилівський кугут, який повинен вчитися жити в країні в умовах, як й інші громадяни. Без блату і привілеїв!Попривикали блять, що їм все можна й всі повинні по команді струнко ходити.Сіль ву плє блять