Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Стояк Кукоби
Añadido 14 jul. 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Número de suscriptores: 8 744
Fotos: 1,860
Videos: 552
Enlaces: 928
Descripción:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Fuente

Стояк Кукоби | Голова Опішні та дуже ймовірний кандідат на мера Полтави Микола Різник...

Logotipo de la comunidad de telegram - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
6 790 Vistas/Alcance 2026-05-24 15:33 Mensaje №2492
🟢Голова Опішні та дуже ймовірний кандідат на мера Полтави Микола Різник вийшов у місто 👏☝️Микола поржав з полтавської «безбар’єрності» та виправдав ДБН-нами те, що магазин його спонсора Жиденка поклав тактильну плитку поверх ям.🔺Коль, все правильно, «біле пальто» так і працює. Ми теж знаєм))☝️Ну а тепер трошки вам інфи ⬇️1️⃣ Більша частина ринку - це власність мультимільйонера та торговця котиками Сашки Калуцького ⬇️☝️Він настільки жадний, що гривню зайву не вклав в місце з якого роками висмоктує бабло.2️⃣Всі ремонти асфальту що були там (а було небагато), були виключно коштом міста🤷‍♂️3️⃣ Лев Жиденко міг би покращити простір навколо свого магазину. Як робив це в Опішні)) Але натомість на ринку простір навколо «Аврори» і сам фасад магазину мегауобйшний.☝️Ну і на завершення, Коль. Твій добрий дядя спонсор Лев Анатолійович був одним з ключових людей, що поставили Ямщикових нині на керівні посади в Полтаві. Звісно з тіні, неофіційним. Але і ти і ми це знаєм.🔴І тут риторичне питання, а чи несе Жиденко частину відповідальності за те, що нині відбувається в місті? Як по нам то несе. Навіть дуже таки несе.☝️Ну може й в тебе таки буде шанс, якщо виграєш вибори, показати як правильно работать.❗️Ібо керувати невеликим селищем, коли бюджета дохуя і все контролюється не те саме, що керувати обласним центром, де купа інтересів та впливу уважаємих людей. 🟢Але ми щиро віримо, що й в тебе буде шанс показати себе в дєлі.Сіль ву плє бля