Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Стічка неферша💙
Añadido 14 jul. 2024

Стічка неферша💙

@Stichka_a
Número de suscriptores: 283
Fotos: 965
Videos: 39
Enlaces: 733
Descripción:
𐌿ρᥙʙіᴛᥙκ💙🙌🏼 Я ᴛᥲ ᥴᥲⲙᥲ 𑀝ᴛічκᥲ ᤋ «𐌡і᧘᧐ і ᥴᴛіч»🌺 𐌑іᥔ 𐋏іκ ʙ ᴛᴛ: stichka_rblx 𐋏іκ ʙ ρδ: Stich_nnn 🐾

👥 Número de suscriptores

283
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -6
Promedio/Mes:: -12

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Стічка неферша💙 2025-01-03
🐾𐌺уᴛ᧐ч᧐κ 𑀝ᴛічκᥙ💙 2024-10-23
𐌺уᴛ᧐ч᧐κ 𑀝ᴛічκᥙ🎃 2024-10-08
𐌺уᴛ᧐ч᧐κ 𑀝ᴛічκᥙ💙 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 210 25-06-07 14:30
Короче мені скучно тому зараз розкажу ситуацію в автобусі, ніколи до цього в житті не зіштовхувалась з расизмом, я знаю що це досить популярна проблема зараз , але щоб в реальності такого не бачила. Короче заходить дядя в автобус, ну він Пакистанець 🇵🇰 (Темно шкірний ) . Ситуація така: сидить жінка , типу знаєте завжди 2 місця щоб сісти а вона зайняла одне- тобто інше вільне біля неї . Навтроти неї сидить чоловік ( вони не знаїомі якщо що , просто лівий чел , років на вигляд 25-28 ) . Сідає цей пакистанець з цією жінкою , вона мовчить ні як не реагує . Цей чел який сидить нпвтроти неї починає бикувати на цього Пакистанця, типу «Ew, that’s f*cking disgusting», « це блять противно». І все в такому роді З МАТАМИ на Пакистанця який просто сів біля цієї жінки . Як я зрозуміла Пакистанець не розмовляє англійською , він просто почав вставати щоб змінити своє місце, цей Расист почав далі говорити «Наскільки противно що тої сів з тією жінкою і тд» тобто він не заспокоювався і говорив який той хуйовий . Хоча повторюсь цю жінку він не знає і вона не виглядала засмученою через те що з нею сів Пакистанець, тому не розумію чого вчинку. Навіть якщо б йому це не сподобалось я думаю можна було говорити без матів і тд, люди дивні