Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - стандарти хотівших в НАТО
Añadido 18 jul. 2021

стандарти хотівших в НАТО

@Standards_hotivhs_v_NATO
Número de suscriptores: 18 451
Fotos: 8,570
Videos: 330
Enlaces: 2,090
Descripción:
Армійський гумор З питань замовлення товарів: @RuslanBorta Зворотній зв‘язок: @ivanchenkartem Оформити підписку на приватний канал Руслана через Base by mono 🦾: https://base.monobank.ua/5nsfoRZz1G3UFB
Fuente

стандарти хотівших в НАТО | SpaceX оголосив про відключення певної навігаційної служби з 20 травня...

Logotipo de la comunidad de telegram - стандарти хотівших в НАТО стандарти хотівших в НАТО @Standards_hotivhs_v_NATO
3 130 Vistas/Alcance 2026-04-27 03:03 Mensaje №10424
SpaceX оголосив про відключення певної навігаційної служби з 20 травня, але не всі зрозуміли, про що йдеться: "We are updating how location data is accessed on Starlink terminals. Effective May 20, dish location will no longer be available via the local device gRPC AP"Розповідаю хронологiю по пунктах1. У терміналі Starlink є GPS, який забезпечує якісну роботу терміналу з супутниками. 2. Згодом GPS почали придушувати РЕБом, і Starlink почав глючити (перестав працювати в русі, довго шукав сигнали, страждала швидкість).3. Тоді СпейсХ придумав визначати місцезнаходження без GPS. За допомогою своїх супутників. Їх багато, і придушити цю систему навігації мабуть нереально.4. Інформацію про поточні координати на основі своїх супутників можна було отримати від Старлінка через програму5. Звичайно, всі відразу придумали, що можна брати цю інформацію і застосовувати для польотів БПЛА. Кожна сторона вважала, що противник не знає цієї речі.6. Пару днів тому СпейсХ оголосив усім, що з 20 травня цю інформацію більше не можна буде отримати для своїх цілей з терміналу. Інформацією користуватиметься тільки сам термінал.Це добре для нас чи ні? Я вважаю, що скоріше добре, тому що та "гора Старлінгів", яка лежить у ворога мертвим вантажем (а цифри я важаю сягають до ста тисяч), після появи у нас білого списку могла застосовуватися ними для навігації. А так, будуть і надалі закривати старлінгами дірки в крилах. Ну, а ми якось розберемося.