Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Звітун Спер〽️енко
Añadido 06 ene. 2025

Звітун Спер〽️енко

@Spermenko
Número de suscriptores: 1 620
Fotos: 2,290
Videos: 124
Enlaces: 64
Descripción:
Герой домохозяєк, Медіатехнолог-шкідничок, Звітунковий Уклоніст, Завзятий Дякун, Чорт на трендах Зворотній зв'язочок: @Spermenko_bot Потрапляння: https://t.me/+UtZcPNANBZA0ODAy "Не так страшні московські воші, як українські гниди" © народне прислів'я
Fuente

Звітун Спер〽️енко | Виблядь їбана, мусорська, підарасна. Ходять, їздять, блядь, по тому Ки...

Logotipo de la comunidad de telegram - Звітун Спер〽️енко Звітун Спер〽️енко @Spermenko
316 Vistas/Alcance 2026-04-18 19:42 Mensaje №2555
Виблядь їбана, мусорська, підарасна. Ходять, їздять, блядь, по тому Києву, сука, місця вільного нема. Хуємразі щоденно п'ють каву своєю глоткою свинячою, та бєнзінчіком свої пиздопатрулькі заправляють бюджетним коштом. Служать, блядь, підараси. Служать, хуюжать. По заправкам, по кіоскам. А ще шукають броньованих ухилянтів, щоб їм честь віддавать. — Доброго дня, броньований? Гарного дня!— Броньку намутив? Бажаю здоровля!— Ви з бронєчкою? Щаслівого путі!Скоро на коліна стануть і в хуй кожного броньованого ухилянта цілуватимуть. У перервах поміж кавою та заправкою бєнзінчіком.Хуй на хую, понаплодилося, понаустроювалося. Тилові хуєсоси пузатоєбані. Не пройти, не проїхать - не наступивши на мусора того. Але коли на вулиці опиниться не броньований ухілянт, а небезпечний для соціуму вбивець - оця вся наволоч трипиздоєбана, замість служби і захисту населення, ховається нахуй за дітьми, за жінками. В мошонці зразу кисне, блядь. Де, патрулька єбана по вулиці Деміївській?Де, блядь, посилене Оповіщення по Голосіївському проспекту, курятина?І цей ще виблядок, Звітун Президентський, одразу пострибав, заголосив, захайпував на смертях, виродок підодеський. На смерті Катерини Гандзюк не накукурікався? Гарно, коли люди резонансно помирають? Звітуй-неперезвітуй! Звісно, бо війна - це вже звичайність, на смертях від шахедів не похайпити. А тут такий підгін!Ти єбаний очкастий підарас-трупоїд, все тобі, падло, повернеться ще.