Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - "Sobitie" Кам'янське
Añadido 14 jul. 2024

"Sobitie" Кам'янське

@Sobitie_Ukraine
Número de suscriptores: 5 423
Fotos: 34,900
Videos: 766
Enlaces: 2,700
Descripción:
➡️Зворотній зв'язок: @Sobitie_News_bot ➡️Сайт: https://sobitie.com.ua/ ➡️Запрошення: t.me/Sobitie_Ukraine ➡️Чат: https://t.me/sobitie_chat Провідний регіональний портал новин з актуальною та корисною інформацією Камʼянського та Дніпропетровської області.
Fuente

"Sobitie" Кам'янське | Бійці 4-ї ОВМБр отримали генератори від Кам’янськогоПідрозділ наземних...

Logotipo de la comunidad de telegram - "Sobitie" Кам'янське "Sobitie" Кам'янське @Sobitie_Ukraine
889 Vistas/Alcance 2026-05-13 15:18 Mensaje №39488
🤝 Бійці 4-ї ОВМБр отримали генератори від Кам’янськогоПідрозділ наземних роботизованих комплексів (НРК) 4-ї окремої важкої механізованої бригади отримав два генератори від Кам’янського. Обладнання надала громадська організація «Бджола» у відповідь на терміновий запит військових. У знак вдячності захисники передали міському голові Андрію Білоусову свої бойові шеврони та збитий ворожий FPV-дрон для міського музею.👉 Командир підрозділу НРК, кам’янчанин Владислав, захищає Україну з 2020 року. Повномасштабне вторгнення він зустрів під час служби в ООС. Зараз його головними пріоритетами є родина та майбутнє.«💬 Кам’янське — моє місто, тут моя родина, і я не хочу бачити процеси евакуації тут. Це недобрі процеси. Дякую, що так швидко відреагували й допомогли необхідним обладнанням» , — зазначив Владислав.За словами військового, отримані генератори необхідні бійцям для підзарядки техніки, засобів зв’язку та облаштування нової позиції в польових умовах.«💬 Дякую нашим оборонцям за мужність, стійкість і захист країни. Бажаю успішного виконання бойових завдань, якнайшвидшої перемоги та повернення додому живими й неушкодженими!» — зазначив міський голова Андрій Білоусов.