Fuente
🇺🇦Типичный Славянск | Информация Славянск | Тревога Донецкая Область | Тревога Славянск | Славянск Online | Краматорск Тревога | Про готовність та бажання до миру.Багато втомившихся людей, читаючи ка...
1 390 Vistas/Alcance
2026-04-12 11:58
Mensaje №104264
Про готовність та бажання до миру.Багато втомившихся людей, читаючи кацапські заяви, вважають, що кацап в цілому готовий до миру, тільки наша влада категорично проти, щоб заробляти.Не хочеться їх розстраювати.Одразу після оголошення тиші, кацап, як під копірку, почав усюди писати про систематичні порушення вогню з нашого боку, обсасуючи кожну подію.Ціль очевидна.Продовжують демонізувати українську націю, щоб війна не закінчувалася.Якби кацап бажав миру, то замовчував б про обстріли, щоб потрошки відбілювати нас, аби в майбутньому заявити "Хохол все зрозумів, більше так не буде. Привіт, мир".Але кацап максимально нас демонізує, використовуючи перемир'я, тобто "Гляньте, які негідники, ми їм миру, а вони вбивають наших людей".Бо негоже — як це добу не стріляли, а чому тоді не дві? А чому тоді не три? Не місяць? Давайте тоді зав'язувати. Моль сама боїться свою армію. Він не здатен її контролювати без жорстокості з боку командирів, тому війна не закінчиться, поки кацап не викосить побільше своєї піхоти.Бо коли СВОшнік повернеться додому, все село буде в трихуї, а володькє така тривожність не потрібна.Підемо з Донбасу — і далі по накатаній.Ізюм, Лозова, Павлоград, Барвінкове. Самі подаруємо фору у вигляді кілометрів виритих нашими руками фортифікаційний споруд, які потім ніколи не зможемо відбити.Саппорт | Мерч | Донат