Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Славутська територіальна громада
Añadido 06 ene. 2025

Славутська територіальна громада

@SlavutaCity
Número de suscriptores: 2 428
Fotos: 7,220
Videos: 227
Enlaces: 5,600
Descripción:
Тут можна отримати актуальну інформацію про події в Славутській міській територіальній громаді.
Fuente

Славутська територіальна громада | День українського добровольця 14 березня в Україні вшановують добровол...

Logotipo de la comunidad de telegram - Славутська територіальна громада Славутська територіальна громада @SlavutaCity
625 Vistas/Alcance 2026-03-13 13:55 Mensaje №17698
День українського добровольця 14 березня в Україні вшановують добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент добровільно узяли до рук зброю, щоб захистити країну. Ця дата була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.Завжди, у найважчі часи нашої історії, знаходилися відважні, які добровільно брали зброю до рук і ставали на захист своєї Батьківщини. Із початком повномасштабної збройної боротьби з російським агресором в Україні почали активно формуватися підрозділи добровольців, метою діяльності яких є участь у підготовці та виконанні завдань тероборони в межах певної території. Таке добровольче формування було створено й на території Славутської громади. У перші дні війни багато славутчан самостійно долучилися до облаштування блокпостів, патрулювання містом, охорони важливих об'єктів різної форми власності, адже знали, що потрібно захищати себе, свою сім’ю, рідний дім. Українські добровольці – це символ звитяги, самопожертви та героїзму.Низький уклін та шана кожному, хто сьогодні, ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо протистоїть російському агресору. Світла пам’ять тим Героям-добровольцям, яким не судилося повернутися до рідних домівок.Бажаю усім міцного здоров’я, незламного духу, Божого благословення та миру!Слава добровольцям! Слава всім нашим Захисникам та Захисницям! Слава Україні!З повагою - міський голова Василь Сидор.