Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Славутська територіальна громада
Añadido 06 ene. 2025

Славутська територіальна громада

@SlavutaCity
Número de suscriptores: 2 428
Fotos: 7,220
Videos: 227
Enlaces: 5,600
Descripción:
Тут можна отримати актуальну інформацію про події в Славутській міській територіальній громаді.
Fuente

Славутська територіальна громада | 15 січня – День вигнання нацистських окупантів зі СлавутиШановні славу...

Logotipo de la comunidad de telegram - Славутська територіальна громада Славутська територіальна громада @SlavutaCity
783 Vistas/Alcance 2026-01-15 08:06 Mensaje №17137
15 січня – День вигнання нацистських окупантів зі СлавутиШановні славутчани!У чергову річницю, коли наша славутська земля була звільнена від нацистського поневолення, ми віддаємо заслужену данину глибокої поваги і шани усім, хто на фронті та в тилу героїчно й самовіддано боровся проти окупантів. Ми вшановуємо тих, хто пережив трагічні часи жахливих страждань, великих бойових і трудових подвигів та низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих воїнів-визволителів.Сьогодні історія вкотре випробовує нас на міцність. Коли до нашої країни вдерлася армія російських загарбників, що прагне знищити нашу державність та ідентичність, ми знову мусимо захищати свою свободу, незалежність, свої сім’ї, родини, наше майбутнє. Ми доводимо, що дух перемоги та волелюбність українців - незламні.Щира вдячність нашим Захисникам і Захисницям, які у ці хвилини зі зброєю в руках мужньо протистоять ворогу! Світла пам’ять Героям усіх поколінь, які віддали своє життя за рідну українську землю.Ми вистоїмо і обов’язково переможемо!Вигнали нацистів – виженемо й рашистів!Слава Україні! Героям слава!З повагою - міський голова Василь Сидор.