Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Славутська територіальна громада
Añadido 06 ene. 2025

Славутська територіальна громада

@SlavutaCity
Número de suscriptores: 2 428
Fotos: 7,220
Videos: 227
Enlaces: 5,600
Descripción:
Тут можна отримати актуальну інформацію про події в Славутській міській територіальній громаді.
Fuente

Славутська територіальна громада | Шановні жителі Славутської громади! Добігають до кінця останні години ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Славутська територіальна громада Славутська територіальна громада @SlavutaCity
1 020 Vistas/Alcance 2025-12-31 11:34 Mensaje №17017
Шановні жителі Славутської громади! Добігають до кінця останні години цього року. Року, що став черговою сторінкою нашої спільної, незламної історії. Він був сповнений викликів, болю та тривог, адже минає ще один рік у війні. Але ми вистояли. Ми не скорилися і не зламалися.У цей урочистий момент хочу висловити щирі слова вдячності.Перш за все, низький уклін і безмежна подяка нашим відважним захисникам і захисницям. Ваша мужність та стійкість дають нам можливість зустрічати цей Новий рік під українським небом. Дякую вам за захист!Схиляю голову в глибокій скорботі перед пам’яттю кожного Героя, хто віддав життя за нашу свободу. Їхні імена навіки вписані в історію нашої громади та нашої держави.Також дякую кожному і кожній, хто не втомлюється працювати на Перемогу: волонтерам, медикам, комунальникам, освітянам, підприємцям - усім, хто на своєму місці, у такий важкий час, робить добрі справи на благо нашої громади та України.Новий рік - це завжди надія та віра в те, що завтрашній день буде світлішим, добрішим і спокійнішим. Надія на позитивні зміни, здійснення задумів і, найголовніше, на мирне життя. Вона надихає нас рухатися вперед, попри всі труднощі, і дарує сили жити, боротися та перемагати. Вірю в нашу єдність, нашу силу та нашу незламну волю!Нехай Господь Бог береже наших воїнів, захистить нашу землю та подарує нам добробут і злагоду.Від щирого серця бажаю усім міцного здоров'я, родинного затишку, достатку та здійснення найзаповітніших мрій.З любов’ю до народу, вірою у Бога, разом до Перемоги!З Новим роком вас, дорогі славутчани! З повагою – ваш міський голова Василь Сидор.