Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Славутська територіальна громада
Añadido 06 ene. 2025

Славутська територіальна громада

@SlavutaCity
Número de suscriptores: 2 428
Fotos: 7,220
Videos: 227
Enlaces: 5,600
Descripción:
Тут можна отримати актуальну інформацію про події в Славутській міській територіальній громаді.
Fuente

Славутська територіальна громада | Шановні жителі міста, підприємці, працівники установ та організацій!Не...

Logotipo de la comunidad de telegram - Славутська територіальна громада Славутська територіальна громада @SlavutaCity
861 Vistas/Alcance 2025-09-04 13:44 Mensaje №15951
Шановні жителі міста, підприємці, працівники установ та організацій!Незабаром ми відзначатимемо День міста Славути – 408-му річницю від дня першої писемної згадки та 392-ту річницю надання їй локаційного привілею. Ці дати - символ нашої історії, нашої спільної гордості й відповідальності перед рідним містом!Наші комунальні служби вже активно працюють – дякуємо їм за чистоту та порядок, які вони щодня забезпечують. Але охайність і краса міста – це не лише завдання комунальників. Це справа кожного з нас – від маленьких обійсть до територій підприємств, установ та організацій. Сьогодні, коли наші захисники мужньо боронять Україну, ми маємо обов’язок зробити усе можливе, аби Славута залишалася доглянутою та достойною своєї багатовікової історії.Не будьмо байдужими! Згуртуємось та разом докладемо зусиль, аби напередодні Дня міста, воно виглядало так, щоб кожен відчув гордість за свій рідний куточок. Бо Славута – наш спільний дім, а хороші справи, зроблені для міста, – це найкращий подарунок до його Дня народження. Це наша вдячність тим, хто сьогодні не з нами, бо виборює Перемогу.Закликаю всіх – жителів, підприємців, колективи установ – об’єднатися у добрих справах, щоб разом зустріти День міста з гідністю і гордістю.Бо це наше місто, і ми відповідаємо за нього, адже ми тут живемо!З повагою - міський голова Василь Сидор.