Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Славутська територіальна громада
Añadido 06 ene. 2025

Славутська територіальна громада

@SlavutaCity
Número de suscriptores: 2 428
Fotos: 7,220
Videos: 227
Enlaces: 5,600
Descripción:
Тут можна отримати актуальну інформацію про події в Славутській міській територіальній громаді.
Fuente

Славутська територіальна громада | Дорогі наші матері — найсвітліші берегині життя і любові!Щиро вітаю ва...

Logotipo de la comunidad de telegram - Славутська територіальна громада Славутська територіальна громада @SlavutaCity
496 Vistas/Alcance 2025-05-11 04:55 Mensaje №14715
Дорогі наші матері — найсвітліші берегині життя і любові!Щиро вітаю вас із Днем матері — святом, сповненим тепла сердець, сліз вдячності та глибокої поваги до найсвятішої постаті в житті кожного з нас.Мама — це перше слово, яке ми вимовляємо, і те, що назавжди залишається в серці. Ви — хранительки роду, джерело тепла, сили й надії. У ваших руках — ніжність і мужність, а в серці — любов, здатна зцілювати світ.Сьогодні, коли наша країна проходить через тяжкі випробування, коли за свободу борються тисячі синів і дочок України, ми по-особливому відчуваємо силу материнської любові. Багато матерів проводжають дітей на фронт, живуть між тривогами й молитвами, чекають звісток і повернень. Ваш біль і ваша надія — це біль і надія всієї громади. Ви — наш приклад стійкості й світла.Ми з глибокою шаною схиляємо голову перед матерями-захисницями — жінками, які без вагань стали на захист рідної землі. Серед них — матері, доньки, сестри, що щодня доводять: сила української жінки — незламна.Зі щирою вдячністю звертаюся також до всіх жінок, які працюють у тилу, дбають про родини, бережуть домашнє вогнище. Ваш внесок — неоціненний. Ви підтримуєте нашу громаду, нашу державу. Ви — надійна опора й джерело натхнення.З особливою шаною згадуємо матерів загиблих Героїв. Ваш біль — це біль кожного з нас. Ми щиро співчуваємо, пам’ятаємо кожну втрату й несемо її в серці. Ми не в змозі повернути найдорожче та зобов’язані творити в нашій громаді таке життя, в якому кожна мати відчуватиме підтримку, глибоку пошану та гідне продовження справи своїх дітей — справи добра, свободи й любові до України.Нехай у ваших серцях завжди живе тепло, поруч будуть люблячі люди, а в очах — світло віри. Бережи вас Господь, дорогі наші берегині.З повагою і найщирішими побажаннями — ваш міський голова Василь Сидор.