Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Славутська територіальна громада
Añadido 06 ene. 2025

Славутська територіальна громада

@SlavutaCity
Número de suscriptores: 2 428
Fotos: 7,220
Videos: 227
Enlaces: 5,600
Descripción:
Тут можна отримати актуальну інформацію про події в Славутській міській територіальній громаді.
Fuente

Славутська територіальна громада | Славута серед учасників ключового семінару Асоціації міст України та Д...

Logotipo de la comunidad de telegram - Славутська територіальна громада Славутська територіальна громада @SlavutaCity
864 Vistas/Alcance 2025-05-06 13:45 Mensaje №14677
Славута серед учасників ключового семінару Асоціації міст України та Держаудитслужби6 травня міський голова Славути Василь Сидор разом із начальницею фінансового управління виконавчого комітету міської ради Юлією Долішною взяли участь у фаховому семінарі «Особливості державного фінансового аудиту місцевих бюджетів», що відбувся в Києві. Захід організували Асоціація міст України спільно з Державною аудиторською службою України.Серед учасників заходу: • Олександр Слобожан — виконавчий директор Асоціації міст України; • Алла Басалаєва — голова Державної аудиторської служби України; • Олександр Шкуропат — заступник голови Державної аудиторської служби України; • Надія Пустова — директорка Департаменту контролю за місцевими бюджетами Держаудитслужби; • Ольга Поліщук — директорка Департаменту контролю у сфері освіти, науки, спорту та інформації Держаудитслужби; • Ірина Дяченко — заступниця директорки Департаменту контролю у соціальній галузі та сфері культури Держаудитслужби; • Олексій Александров — директор Департаменту моніторингу та перевірок закупівель Держаудитслужби; • Тетяна Палійчук — експертка з питань місцевих фінансів Аналітичного центру АМУ.Також участь у семінарі взяли сільські, селищні та міські голови, керівники місцевих фінансових органів і представники виконавчої дирекції Асоціації міст України.🔎 Мета зустрічі — налагодження конструктивного діалогу між органами місцевого самоврядування та Державною аудиторською службою України щодо сучасних інструментів фінансового контролю. Основну увагу було зосереджено на підвищенні ефективності, законності та цільовому використанні коштів місцевих бюджетів.📌 Ключові результати заходу: • ознайомлення з принципами державного фінансового контролю та функціями Держаудитслужби; • аналіз типових ризиків і шляхів запобігання порушенням у сфері бюджетного управління; • обговорення практичних інструментів для забезпечення прозорості та результативності фінансового менеджменту на місцевому рівні.💬 Міський голова Василь Сидор зазначив:«Для нас, як для органу місцевого самоврядування, надзвичайно важливо бути не просто виконавцями бюджету, а ефективними менеджерами громади. Участь у таких заходах дає не лише нові знання, а й живе спілкування з фахівцями, можливість обміну досвідом, виявлення зон для розвитку та обговорення актуальних проблем громади».Такі зустрічі дозволяють тримати руку на пульсі фінансових змін і знаходити дієві рішення для сталого розвитку місцевих громад.Пресслужба Славутського МВК за інформацією АМУ.