Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ситуаційний Дніпро 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Ситуаційний Дніпро 🇺🇦

@SituationCenterDnipro
Número de suscriptores: 954
Fotos: 2,770
Videos: 1,040
Enlaces: 663
Descripción:
Запит на отримання відео з камер відеоспостереження Ситуаційного центру Дніпра @SaveCityDnipro_bot

👥 Número de suscriptores

954
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +6
Promedio/Mes:: +15

📊 Mensajes por Día

1.4
Último día: 2
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 1.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

📹З настанням перших морозів декілька днів тому #очі_нашого_міста помітили вихід рибалок на водойми Дніпра. Зараз температура знов опускається, вихідні дні, тому розуміємо, що може бути більше охочих провести час за риболовлею або активним відпочинком на льоду. Але, будь ласка, не втрачайте пильності! Через постійні перепади температури лід залишається вкрай небезпечним, навіть якщо на перший погляд здається міцним‼️Лід підтає, нашаровується і стає крихким. Особливо небезпечний лід молочно-білого кольору, засніжені ділянки, місця біля очерету, гілля, стоків, течій і струмків. Навіть на водоймах зі стоячою водою ризик залишається високим‼️Закликаємо вас:не виходити на лід за плюсової температури;не збиратися групами та не бурити лунки поруч;не вживати алкоголь перед виходом на лід;не наражати на небезпеку себе й близьких!🚨У разі надзвичайної ситуації - негайно звертайтеся до рятувальників за номером 101📱Дякуємо нашим рятувальникам за їх надзвичайно важку і відповідальну працю!❤️Берегти життя — означає інколи сказати собі «стоп»🛑🚧Поділіться цим повідомленням із рідними та знайомими! Можливо, саме воно вчасно зупинить когось від небезпечного кроку!Будьте в безпеці!💙💛P.s.: Отримати відео з камер відеоспостереження можна: http://t.me/SaveCityDnipro_bot#беспечне_місто
📲💬Ми стали ще ближчими до вас! Наш новий Telegram-бот допоможе швидко та зручно подати запит на відео з міських камер. Тут ви також зможете поділитися улюбленими фото рідного міста та побачити їх у наших соцмережах, тому що разом ми створюємо візуальну історію Дніпра, підтримуючи один одного навіть у непрості часи. 🗨 «Сьогодні для Дніпра цифрова трансформація є одним із основних пріоритетів. Ми розвиваємо електронні сервіси для того, щоб зробити життя містян більш комфортним і безпечним. Наш Ситуаційний центр - це зразок сучасних технологій у сфері відеоспостереження», - зазначив заступник міського голови з питань цифрової трансформації Костянтин Цепенніков. 🗨 «Запуск Telegram-бота став ще одним кроком до цифрової зручності та прозорості. Для нас важливо, щоб кожен мешканець міг у зручний спосіб отримати доступ до сервісу. А ще приємно, що дніпряни зможуть ділитися світлинами свого міста - це теж частина нашої цифрової історії», - наголосила директорка КП «ІНФО-РАДА-ДНІПРО» Альона Чуєва.
🌞💧 Безпечна прохолода: де у Дніпрі освіжитися у спеку 💧☀️📹 Продовжуємо відкривати прохолодні куточки Дніпра 💦📍 Локація №6 із нашої серії — фонтан "Муза" - біля Театру опери та балету, вул. Лазаря Глоби⛲️💦🌸 Трохи історії:Це один із найстаріших фонтанів Дніпра, зведений у 1974 році. Його поетична назва — «Муза». У центрі, немов у театральній ложі, розташована скульптура музи театру, а навколо — «глядачі» у вигляді струменів води різної висоти. Увечері вони сяють жовтими, червоними, синіми та зеленими барвами завдяки підсвітці. 8 травня 2003 року фонтан отримує музичний супровід. Це стало другим народженням одного з найбільших світломузичних фонтанів України, який звучить у ритмі класичної музики🎶🫰 Графік роботи фонтану: щодня з 07:00 до 21:00‼️ Нагадуємо про важливість дотримуватися правил безпеки біля води! Діти та домашні улюбленці завжди мають бути під наглядом❤️Ми продовжуємо знайомити вас із фонтанами Дніпра 👍Слідкуйте за наступними публікаціями про найгарніші локації для відпочинку та прохолоди! ❤️👨‍💻#безпечне_місто #очі_нашого_міста #фонтани#спека 🌊 ☀️#фонтан_Муза
📹👀 Безпечна прохолода: де у Дніпрі освіжитися у спеку 🏖️🌞У спекотні дні фонтани стають улюбленими точками відпочинку дніпрян💧Тут можна відчути приємну прохолоду та водночас насолодитися краєвидами міста💙💛Фонтани гармонійно доповнюють атмосферу міста, відображають його унікальні ритми та підкреслюють архітектурний ландшафт.Та попри усю естетику й привабливість, фонтани залишаються технічними об'єктами. Тому важливо дотримуватись елементарних правил безпеки: 😀не купайтеся у фонтанах;😀 не залишайте дітей без нагляду;пильнуйте за тваринками; будьте обережними біля мокрих та слизьких поверхонь‼️Ми склали для вас перелік фонтанів міста та будемо розповідати про них у наших наступних постах😊 А ви будьте нам, будь ласка, уважними та дбайте про безпеку🙏🕖 Режим роботи фонтанів: щодня з 07:00 до 21:00.😀 Де знайти ці водні дива:1️⃣ «Лілія» — Сквер Героїв, вул. Олени Блаватської, 1.2️⃣ «Муза» — біля Театру опери та балету, вул. Лазаря Глоби.3️⃣ «Водна сфера» та 4️⃣ «Гейзер» — вул. Січеславська Набережна.5️⃣ «Арка Закоханих» — Сонячна Набережна, вул. Маршала Малиновського.6️⃣ «Купідон» — вул. Скоропадського (Столярова).7️⃣ «Ювілейний» — вул. Старокозацька, буд. № 58.8️⃣ «Каскад» — Центральний парк ім. Т. Г. Шевченка.9️⃣ «Поріг Ревучий» — Монастирський острів.🔟 «Білий Лебідь» — акваторія р. Дніпро.1️⃣1️⃣ Фонтан по проспекту Дмитра Яворницького, 75.1️⃣2️⃣ «Світломузичний» — Набережна Перемоги, біля аквапарку.1️⃣3️⃣ «Струменевий» — вул. Короленка.1️⃣4️⃣ Фонтан на ж/м Західний, вул. Данила Галицького.1️⃣5️⃣ «Магніт» — площа Успенська.1️⃣6️⃣ «Сцена» — Театральний бульвар.1️⃣7️⃣ Питний фонтан — вул. Пилипа Орлика.1️⃣8️⃣ Фонтан на Кельнському ( Катеринославський )бульварі. 📹 Створюймо комфортне та безпечне середовище разом !#безпечне_місто #очі_нашого_міста #фонтани#спека 🌊 ☀️
🤝 Благодійний фонд "Синергія Д" передав нашим захисникам чергову допомогу від Дніпра - сім засобів радіоелектронної боротьби «Парасоль» останньої моделі загальною вартістю 3,5 млн. грн. Ми вдячні за таку ініціативу та раді співпраці!💬 «Сьогодні благодійний фонд «Синергія Д», заснований родиною Дитятковських, передав чергову партію РЕБів нашим ЗСУ. Вони потрібні для захисту наших оборонців, які захищають країну, усіх нас. І ми дуже вдячні їм за це. Наш фонд вже не вперше допомагає військовим. Раніше ми вже передали шість РЕБів. А ще вантажівки, пікапи, дронові рушниці тощо. Робимо це у співпраці з мерією міста. Міський голова Борис Філатов надихає всіх, хто має можливість, допомагати захисникам. Віримо у ЗСУ, підтримуємо і допомагаємо!», - підкреслила засновниця благодійного фонду «Синергія Д», професорка, докторка медичних наук, заслужена лікарка України, головний алерголог країни, радниця Міністра охорони здоровʼя з питань алергології Євгенія Дитятковська. 💬 «Це чергова співпраця з благодійний фондом у допомозі захисникам. Від початку повномасштабного вторгнення місто на постійному звʼязку з військовими. Ми отримуємо від них заявки на різну техніку. Останнім часом найбільш затребувані — це дрони та засоби радіоелектронної боротьби» - зазначила виконувачка обовʼязків директора комунального підприємства «ІНФО-РАДА-ДНІПРО» Марина Середа. 💬 «Дуже вдячні за отримані засоби радіоелектронної боротьби. Зараз йде війна дронів. Хлопці на фронті потребують захисту від ворожих дронів. Тому РЕБи потрібні для захисту позицій, особового складу, техніки. Ці РЕБи з гарними характеристики. Дуже вдячні за поміч!», - каже військовий Андрій.