Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Січевий|Sichevyi
Añadido 27 jul. 2021

Січевий|Sichevyi

@Sichevyi
Número de suscriptores: 317
Fotos: 1,910
Videos: 631
Enlaces: 706
Descripción:
Друзі, телеграм –канал, на якому буду ділитися своїми думками щодо законодавчих змін у країні, податкової тематики (яка мені близька), ну і звичайно, інформація щодо моєї діяльності. Пошта @SichevyiMail_bot
Fuente

Січевий|Sichevyi | Сьогодні на Постійній комісії з питань охорони здоров’я, материнства, ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Січевий|Sichevyi Січевий|Sichevyi @Sichevyi
86 Vistas/Alcance 2023-05-11 11:57 Mensaje №3760
Сьогодні на Постійній комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Київської обласної ради, було піднято питання стосовно відсутності розподілу між закладами охорони здоров’я Київської області лікарських засобів, які зберігаються на складах КЗ КОР «База спеціального медичного постачання» та надійшли туди у вигляді гуманітарної допомоги від Центру громадського здоровʼя МОЗ України. Річ у тому, що значна кількість медикаментів, термін придатності яких добігає кінця, не були розподілені Департаментом охорони здоров’я КОДА на відповідні лікарні Київської області.Фактично ліки, які є в наявності та яких потребують наші мешканці (в т.ч. антибіотики) залишаються на складах бази до закінчення терміну зберігання.Після цього виникає ще одна проблема – їх утилізація, яка коштує значних коштів.Абсурд, оскільки Київська область отримує потрібні ліки і замість розподілу їх між лікарнями та людьми фактично вимушена їх «викидати в смітник».КЗ КОР «База спеціального медичного постачання» неодноразово офіційно звертався до Департаменту охорони здоров’я (ДОЗ) та навіть отримав відповідь про те, що «найближчим часом буде сформовано розподіл», але пройшов вже місяць, а «віз і нині там».Через зволікання керівництва ДОЗ частина товару вже протермінована.Сьогодні маємо критичну ситуацію:Протермінованого товару вже на суму понад 40 тисяч гривень. Ще до кінця цього місяця збігає термін придатності медикаментів на суму близько 250 тисяч гривень.Загалом медикаментів, які чекають розподілу завезено на склади КЗ КОР «База спецмедпостачання» на суму 6,9 млн гривень (719 тис. одиниць товару!). Їх термін придатності до серпня місяця. Що також, у разі розподілу, ставить під сумнів самі строки використання лікарнями.З яких причин Директор ДОЗ Василь Кравченко не підписує розподіл медикаментів? На комісію він не з’явився, пояснення не надав.