Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ОЛЕНА ШУЛЯК
Añadido 14 jul. 2024

ОЛЕНА ШУЛЯК

@Shpylka_Shuliak
Número de suscriptores: 1 949
Fotos: 3,430
Videos: 624
Enlaces: 498
Descripción:
Вітаю! Я Олена Шуляк — голова Комітету держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, і це мій офіційний Telegram-канал.
Fuente

ОЛЕНА ШУЛЯК | Корупція — друга за серйозністю проблема в Україні після війни.Це не п...

Logotipo de la comunidad de telegram - ОЛЕНА ШУЛЯК ОЛЕНА ШУЛЯК @Shpylka_Shuliak
453 Vistas/Alcance 2025-04-15 14:59 Mensaje №3885
Корупція — друга за серйозністю проблема в Україні після війни.Це не політична риторика, а дані національного опитування, проведеного КМІС, яке охопило всю територію України (окрім тимчасово окупованих) і окремо дослідило ситуацію серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та зовнішньо переміщених осіб (ЗПО).👁‍🗨 81% українців вважають корупцію поширеною або дуже поширеною.Люди бачать її всюди — від митниці до судів. Але водночас лише 5% тих, хто з нею зіткнувся, звертаються зі скаргами. Бо 63% переконані: «все одно нічого не зміниться».⚖️ Найчастіше з корупцією стикаються ВПО — ті, хто вже втратив дім, стабільність, звичне життя. Але саме ці люди — найактивніше готові боротися за свої права. Це — потужний сигнал для нас усіх.💔 Так, довіра до державних органів просіла. Окрім ЗСУ, жоден орган не отримав переважаючої довіри. І ми як влада не маємо права цього ігнорувати. Ми повинні не просто «вірити в зміни» — ми повинні їх робити. Через закони, цифровізацію, прозорі процедури, невідворотність покарання і відкритість.🛠 Саме для цього ми просуваємо законодавчі ініціативи, які прибирають «ручне управління» з процесів і ставлять крапку в схемах. Там, де менше людського фактору — там менше корупції.📈 І результати опитування показують, що більшість українців схвалюють дії тих, хто викриває корупцію. Суспільство вже на боці змін. Але потрібно повернути людям відчуття: боротися — це не марно, це має сенс. Українці чітко сказали: вони схвалюють тих, хто бореться з корупцією. Схвалюють викривачів. Підтримують тих, хто не мовчить. І хоч зараз не всі готові долучатися — ми зробимо все, щоб кожен відчув: захищати свої права — це не страшно, це — нормально.💡 Бо якщо держава — це ми всі, то й боротися з корупцією маємо всі: парламент, уряд, медіа, громадські організації. І кожен українець.