Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ОЛЕНА ШУЛЯК
Añadido 14 jul. 2024

ОЛЕНА ШУЛЯК

@Shpylka_Shuliak
Número de suscriptores: 1 949
Fotos: 3,430
Videos: 624
Enlaces: 498
Descripción:
Вітаю! Я Олена Шуляк — голова Комітету держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, і це мій офіційний Telegram-канал.
Fuente

ОЛЕНА ШУЛЯК | У Канаді придумали настільну гру "Будівництво і Корупція" (Constructio...

Logotipo de la comunidad de telegram - ОЛЕНА ШУЛЯК ОЛЕНА ШУЛЯК @Shpylka_Shuliak
755 Vistas/Alcance 2025-04-02 17:26 Mensaje №3863
🇨🇦 У Канаді придумали настільну гру "Будівництво і Корупція" (Construction + Corruption).Гасло гри — «Чим менше ви працюєте, тим більше вам платять!»🎲 У грі можуть брати участь від трьох до семи гравців. Один із них — мер. Його обирають на кожен раунд, і він роздає контракти. А далі починається класика:💼 Гравці підкуповують мера, домовляються про «фестивалі» на місці котловану, вигадують аварійні дерева, яких ніколи не було, і так часто коригують ДПТ, що навіть проєкт уже не впізнати. Головне завдання — затягнути строки й втягнути у процес якомога більше грошей.📉 Якщо вам здається, що ви це вже десь бачили — не здається. Це не «фентезі», це реальність, у якій довгі роки жили громади, бізнес, інвестори, а подекуди — й цілі міста в Україні. Щоправда, у грі не передбачено "смотрящих за будівництвом", "туалетних схем" і "активістів на зарплаті" — це вже автентичне ноу-хау, яке канадці не змогли передбачити навіть у найтемнішому сценарії. А ще в комплекті до гри — купюри «корупціобакси».🔁 У грі після кожного раунду можна переобрати мера.У нас — усе стабільно: ті самі гравці, той самий стіл, ті самі «домовленості». Змінюються хіба що правила — і то під себе. І це вже давно не гра. Це — збитки громад, довгобуди, неякісне житло, втрачені гроші, і найгірше — втрата довіри людей. Саме тому я — за те, щоб «корупціобакси» залишалися лише в коробках із настільними іграми, а не в реальному житті, де платять не фішками, а справжні українці — своїм терпінням, податками й надією.Хочу, щоб: 🔹 реальний контроль за видачею МУО,🔹 публічність рішень виконкомів та місцевих рад,🔹 посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері будівництва,🔹 мінімум людського фактора,🔹 цифра — замість "вирішимо по-людськи".🏗 Бо будівництво — це не розвага для тих, хто хоче «набити кишеню».Це — фундамент довіри, економіки, житла.У якому мають жити не фігурки з гри, а справжні люди.