Fuente
Satori | Crypto News | Заношу стейбли в SuperStacks від Optimism, для фарму 6 дропу від OP.Su...
3 400 Vistas/Alcance
2025-05-02 12:19
Mensaje №3374
Заношу стейбли в SuperStacks від Optimism, для фарму 6 дропу від OP.SuperStacks - це експериментальна кампанія від Optimism, спрямована на розвиток кросчейн-екосистеми.Тривалість : 16 квітня по 30 червня 2025, можна заробляти XP за надання ліквідності в DeFi-пули.За кожен $1 ліквідності, який пробув у відповідному пулі 24 години, ви отримуєте 10 XPПісля закінчення програми відкриється сторінка де ми обмінємо XP на токени $OP.https://app.optimism.io/superstacks Що я зробив : - Забріджив USDT з Ehtereum L1 в USD₮0 мережу Optimism через Stargate - Надава ліквідність в пул CL1-USD₮0/USDT на Velodrome в мережі OP Mainnet Інші варіанти усі з ETH переходи є на основному сайті, + кожний пул додайє додаткові бонуси від INK чи Uniswap для прикладу 👇- Надання ліквідності в пул ETH/USD₮0 на Uniswap в мережах Unichain, World і Base;- Надання ліквідності в пул CL100-USD₮0/WETH на Velodrome в мережах OP Mainnet, Ink і Soneium;- Надання ліквідності в пул CL100-WETH/kBTC на Velodrome в мережі Ink.🧠 Також якщо ви OP OG, а саме ерлі юзер в Soneium, INK або Base, то отримаєш х2 мультипілкатор🧠Наразі учасників не так багато, якщо маєте стейбл норм варіант щоб пофармити дроп від OP, + тут короткий термін фарму!