Fuente
Шалений Кіт | Як країна жила, так і продовжує жити в різних вимірах. Полярно різних....
2 800 Vistas/Alcance
2023-08-31 19:04
Mensaje №5484
Як країна жила, так і продовжує жити в різних вимірах. Полярно різних. Одним війна в повні кишені, а другим сука, вибори! У 2024 рік вони зазирають! Це зрозуміло, що у «заглядывателей в глаза путину и прекратителей стрелять», буде той 2024 рік. І навіть 2025 теж буде!А ось у пацанів, (які ще годину тому штурмували чергову ноунейм посадку), не факт що буде перше вересня! Цю ніч, ще треба пережити! А якщо все дай Боже буде добре, то попереду дууууууууже довгий та спекотний завтрашний день. З мінами, снарядами, КАБами на голову, та «лепестками» і ПМНками в посадках. Із працюючим грьобаним танком та під@руським мінометом, який ніяк не вдається спіймати та прихлопнути разом із розрахунком. І до кінця цього дня ще треба дожити! За слово «вибори», зараз можна і прикладом в табло отримати. Бо на війні немає цієї херні в лексиконі. Різні слова є. Бруд, кров, смерть, свист куль та уламків, чорна гарь до неба, літній душ, кава, автівка падла зламалась, пожерти щось і так далі…Слово «вибори», це з іншого життя. Спокійного, затишного, із білим унітазом, дорогим віскі в бокалі, мʼяким ліжком, чистою сорочкою, та усіма іншими атрибутами гарантованого життя. У них точно буде 2024 рік. І 2025 теж. Та й досі невідома відповідь на просте питання, «А хто відповідатиме за тотальні прой@би першого строку?.. За депутатів крадіїв та зрадників, яких за руку привели до ВР? За провалену повністю підготовку до повномасштабної агресії? За ігнорування попереджень від союзників?»… Про вибори вони думають! Ну воно і зрозуміло. Помилки же не їм виправляти, а значит можна і поміркувати про другий термін, в той час, коли країна ригає від наслідків першого!Шалений Кіт