Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шалений Кіт
Añadido 28 dic. 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Número de suscriptores: 23 571
Fotos: 4,120
Videos: 660
Enlaces: 2,400
Descripción:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Fuente

Шалений Кіт | Для тих, хто ще не зрозумів! До кого ще не дійшло! В країні йде війна....

Logotipo de la comunidad de telegram - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
5 100 Vistas/Alcance 2023-08-30 11:11 Mensaje №5478
Для тих, хто ще не зрозумів! До кого ще не дійшло! В країні йде війна. Справжня! З ракетами, бомбами, десятками загиблих українців щодня. Якщо хтось вважає, що війна йде десь там, далеко (ну в сусідній області), і тільки там ворог, то для таких людей у мене сумні новини… ви безнадійні йолопи.А саме тому, коли вас зупиняють на блокпосту і просять показати що в багажнику, треба закрити пізд@к та спокійно виконати вимоги військовослужбовців або представників поліції. Якщо вас зупиняє поліція, та просить показати документи, від вас треба тільки одне - виконати вимогу! Більше нічого! Усі понти, особистий рівень в дисципліні «попізд@ть», марку машини і перелік «волохатих» візитівок, можна засунути собі в одне місце і як можна глибше. Бо в країні війна. Справжня війна. І цілком можливо, що годину назад, на усіх блокпостах отримали орієнтировку про розвідгрупу ворога на білому «Рено». Спитаєте, а ви тут до чого? Маленька дрібниця, ви сидите саме в білому «Рено». І при натяку на підозру в тому, що з водієм (або пасажирами), може бути щось не так, реакція військових або копів буде відповідна. І до речі, цілком законна… Вумникам, які сидячи на диванах розповідають про те, що мовляв поліцейські тільки на блокпостах стоять… можу показати пару блокпостів з копами. Ви не то що постояти добу, підʼїхати до нього на пʼятьдесят км не наважитесь. p.s. До речі, як би в цій ситуації, яка трапилась в Дніпрі, повели себе поліцейські в Ізраїлі?Шалений Кіт