Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шалений Кіт
Añadido 28 dic. 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Número de suscriptores: 23 571
Fotos: 4,120
Videos: 660
Enlaces: 2,400
Descripción:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Fuente

Шалений Кіт | Про охорону яку чомусь не надали Парубію). Вибачте за порівняння, але…...

Logotipo de la comunidad de telegram - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
12 300 Vistas/Alcance 2025-08-31 17:15 Mensaje №7898
(Про охорону яку чомусь не надали Парубію). Вибачте за порівняння, але… Одна з найкращих собак-шукачів, це бладхаунд (на фото). Довга така, трохи схожа на величезну таксу з довгими вухами та неймовірно сумними очима. У неї унікальний нюх. Якось те, що треба було знайти, протягнули через неймовірну кількість ресторанів, смітників, вуличних кафе, тощо. Марно. Пес годинами йшов по сліду і все ж таки знайшов те, що шукав. Але навряд чи цю собаку можна уявити в якості охоронця. В той же час, німецька вівчарка, фактично універсальна порода, і охоронець і пошуковець, але якщо порівняти її мисливські спроможності із роботою пойнтера чи курцхаара, то… Але, якщо влаштувати перегони між сеттером та сибірською лайкою… І напевне немає сенсу відправляти хаскі охороняти отару в горах. Зрозуміло, до чого я веду, чи ні? Шановні, максимально любимі мої френди, коли ви обурюєтесь тим, що попри величезну кількість копів, Андрію Парубію не надали охорону, то ви намагаєтесь мікроскопом забивати цвяхи. Так, безумовно, можна вихвалятись охороною з колишніх дуболомів «беркутівців», але це, як кажуть… понты для приезжих! І не більше. Проти купи гопників, які шукають пригоди на свою дупу можливо і спрацює, а ось проти людини яка має намір вас задвухсотити… тут питання! Так що не треба відправляти ягдтерʼєра на пошук зниклих під час сходження лавини… Бо і людей не знайдете і цього малого пизд@ка втратите.