Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ШаБля.info
Añadido 02 jul. 2021

ШаБля.info

@ShaBlya_info
Número de suscriptores: 143
Fotos: 6,860
Videos: 2,580
Enlaces: 3,240
Descripción:
Телеграм-представництво інтернет видання ШаБля.інфо

👥 Número de suscriptores

143
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: -2

👁️ Vistas promedio por mensaje

49
Promedio/Día:: 52
Promedio/Tiempo:: 53
ERR: 34.27%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 76 23-01-26 11:04
СБУ викрила ще одного зрадника у власних лавах: збирав дані для передачі російським спецслужбамСлужба безпеки продовжує системне очищення власних лав. Головне управління внутрішньої безпеки СБУ спільно з ДБР викрило співробітника одного з підрозділів Служби у Запорізькій області, який проводив розвідувально-підривну діяльність на користь російських спецслужб.Встановлено, що після повномасштабного вторгнення він почав приховано збирати установчі дані своїх колег по службі та секретну інформацію про матеріали досудового розслідування резонансних справ.«Сьогодні Служба працює як єдина команда і робить максимум задля перемоги України. І самоочищення наших лав від зрадників - важлива частина цього процесу. Раджу усвідомити всім: СБУ – це не місце для агентів кремля і людей, які не вірять у перемогу України. Якщо хтось зрадив присязі та українському народові – мусить відповісти за законом», – наголосив очільник Служби безпеки Василь Малюк. У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) посадовцю повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. Слідчо-оперативні дії проводили за процесуального керівництва спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Офісу Генерального прокурора.
👁 39 22-12-20 12:04
За ініціативи СБУ Литовському дипломату повернули колекцію ікон, які рашисти викрали з його резиденції у ХерсоніСлужба безпеки знайшла і сприяла передачі почесному консулу Литовської Республіки в Херсоні старовинних ікон, які в нього викрали російські загарбники під час окупації українського міста.На початку повномасштабного вторгнення рашисти пограбували будинок іноземного дипломата у Херсоні і вивезли з помешкання більше 120 старожитностей.Ці ікони передали в приватну колекцію архімандрита місцевої єпархії УПЦ (МП). Наразі він переховується від правосуддя на тимчасово захопленій території півдня України.Після звільнення Херсона і проведення безпекових заходів в регіоні, співробітники СБУ виявили викрадені ікони на території Успенського собору.Саме туди рашисти передали награбовані речі під виглядом «повернення» культурних цінностей, які нібито належать країні-агресору.До медійного супроводження цього «процесу» вони залучили керівників колишньої окупаційної адміністрації міста та цілу групу кремлівських пропагандистів.Служба безпеки ініціювала повернення предметів старовини законному власнику.Почесний консул подякував за це українській спецслужбі та оголосив про своє рішення передати старовинну колекцію місцевому художньому музею.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ Херсонської області за процесуального керівництва органів прокуратури.
👁 25 22-10-20 09:50
СБУ затримала блогера, який оприлюднив відео обстрілу Бурштинської ТЕС на Івано-ФранківщиніБлогер відзняв на відео наслідки влучань ракет по об’єкту критичної інфраструктури та розмістив його у своєму телеграм-каналі. Зробив це задля збільшення кількості підписників. Відео підхопив телеграм-канал, який має мільйонну аудиторію. А через 7 хвилин результати обстрілу вже були у російських пропагандистів. СБУ наголошує, що соцмережі моніторять не лише російські блогери-«воєнкори», але й кадрові військові. Вороги враховують інформацію з відкритих українських джерел під час планування своїх дій. Встановлений СБУ блогер не є коригувальником і не мав наміру сприяти ворогу. Після спілкування зі спецслужбою він усвідомив, що відео влучань можуть бути використані рф для коригування точності ударів.Служба безпеки вкотре наголошує на забороні знімати та оприлюднювати відео наслідків влучань ворожих ракет і дронів по військових об’єктах і цивільній критичній інфраструктурі. СБУ нагадує, що коригування ворожого вогню є злочином і карається законом.Спецслужба відстежує випадки поширення таких відео в інтернеті, здійснює комплекс пошуково-процесуальних дій зі встановлення та притягнення фігурантів до відповідальності. Не допомагайте ворогу. Разом переможемо!
👁 19 22-10-14 02:33
#НескореніПро воїнів Української повстанської армії розповідають їхні нащадки, які сьогодні на передовій боронять Україну від російської агресії.Друга історія відеопроєкту – Михайла Стецика «Рена». Михайло – командир підрозділу «Карпатська Січ», який воює з російськими окупантами на півдні України. До цього, у 2017–2018 роках, захисник брав участь у бойових діях на сході країни, зокрема в боях за Широкине поблизу Маріуполя у складі 8-го окремого добровольчого батальйону «Аратта».Брат Михайлового прадіда – Василь Андрусяк (псевдо – «Різун», «Ґрегіт») був полковником Української повстанської армії. Його участі у збройному підпіллі передували участь у «Пласті», товариствах «Просвіта» та «Сокіл», Організації українських націоналістів, ув’язнення польською та радянською владами. У 1940 році радянська влада вивезла в Сибір батьків Василя, сестру Марію та дружину брата з малими дітьми. Батько з матір’ю загинули в засланні.З початку 1944 року Василь Андрусяк командував куренем УПА «Скажені», який вступав у бої і з німцями, і з радянськими підрозділами. А з січня 1945-го – командир тактичного відтинку «Чорний ліс» (Івано-Франківщина). Василь Андрусяк був одним із найкращих бойових командирів УПА-Захід. Загинув у бою з енкаведистами в Чорному лісі 24 лютого 1946 року. А його сім’ю радянська влада репресувала. Дружину Євгенію засудили до 10 років ув’язнення і заслання. Син опинився у дитячому будинку, звідки його всиновив і вивіз у Росію офіцер Міністерства держбезпеки Корсаков. Після звільнення в 1950-х Євгенія спершу розшукала сина, а потім через суд домоглася відновлення батьківських прав.#БоролисяПоборемо*******Партнер проєкту – Івано-Франківський обласний музей визвольної боротьби імені Степана Бандери. Виробництво – Prosto production.https://www.youtube.com/watch?v=TGhBBMWopn8
👁 31 22-10-05 19:18
​​#голосиУПА💬 «Ми боремось не тому, що ненавидимо тих, хто знаходиться перед нами, а тому, що любимо тих, хто у нас за спиною!», – казав Роман Шухевич (псевдо «Тарас Чупринка»), головнокомандувач та генерал-хорунжий Української повстанської армії. А ще був переконаний, що «нова українська генерація… довершить те, що нам не суджено було довершити».Роман Шухевич очолив Українську повстанську армію в 1943-му, в 36 років. До того, як повністю зануритися в національно-визвольну боротьбу та піти в підпілля, він мав успішний рекламний бізнес.Сім років Роман Шухевич очолював УПА – і тоді, коли повстанці воювали на два фронти, з німцями та радянськими військами, і після того, як фронт посунувся на Захід, й в української державності залишився один давній ворог – сталінський режим, який під вивіскою Радянського Союзу будував імперію нового типу.У листопаді 1943-го з участю Шухевича відбулася Конференція поневолених народів, покликана сформувати основу для антирадянської боротьби народів СРСР. А в липні 1944 року головнокомандувач УПА також очолив Генеральний секретаріат – виконавчий орган Української головної визвольної ради, яка була підпільним парламентом України, що воювала за свою незалежність і державність. Саме Шухевич вирішував стратегічні та організаційні питання діяльності структур УГВР. А запроваджені ним принципи і норми політичної та військової діяльності стали концептуальною основою визвольної боротьби 1940–1950 років.Загинув командир 5 березня 1950-го в бою із загоном радянських спецслужб.#командириУПА #УПА80 #БоролисяПоборемо
👁 52 22-10-03 18:18
​У Чернівцях під час виконання службових обов'язків загинула наша колега, 22-річна патрульна, молодша лейтенантка поліції Таїсія ТатаринСьогодні вранці вона одягла форму, отримала зброю та пішла захищати спокій рідного міста. На жаль, ця зміна стала останньою зміною в її житті…Екіпаж Таїсії Татарин та Олександра Гуцула прибув на виклик про розбещення неповнолітніх. Заявниця повідомила, що біля школи невідомий чоловік показує статеві органи дітям. Патрульні розшукали громадянина, виявилось, що чоловік мав з собою зброю та раптово здійснив ряд пострілу по інспекторах. Поліцейська отримала смертельне вогнепальне поранення, її напарника шпиталізували, наразі йому надається вся необхідна медична допомога. Таїсія прийшла у лави патрульної поліції в серпні 2020-го, щоб служити та захищати. У пам’яті всіх, хто її знав і працював разом з нею, Таїсія назавжди залишиться принциповою та чуйною колегою, яка вірно та самовіддано служила Батьківщині та українському народу. Ми висловлюємо наші найглибші співчуття рідним, близьким, друзям, колегам Таїсії. Це непоправна втрата для всієї нашої поліцейської родини.Щодня ми заступаємо на зміну і не знаємо, чи повернемося додому, чи обіймемо рідних. Чи не стане вона останньою. У нашій країні триває війна, і поки наші захисники та колеги боряться на фронті, ми продовжуємо боротьбу з внутрішніми ворогами — злочинцями. Однак інколи цей ворог забирає найцінніше — життя. Пошуки злочинця тривають і він понесе відповідальність за всією суворістю закону.
👁 31 22-08-06 19:05
‼️ Загроза ядерної катастрофи та блекауту в Україні: в "Енергоатомі" зробили тривожну заяву через обстріли ЗАЕСрашисти, які захопили Запорізьку АЕС у тимчасово окупованому Енергодарі, перейшли до нового сценарію, який передбачає створення ядерної та радіаційної аварії на станції. Загарбники хочуть зруйнувати інфраструктуру ЗАЕС, а також пошкодити всі лінії електропередач, через які йде видача електроенергії в енергосистему УкраїниСвоїми діями ворог має намір знеструмити південь нашої країни. Про це йдеться у заяві НАЕК "Енергоатом". Там вважають, що російські військові, ймовірно, продовжать обстрілювати станцію з артилерії"Завадити цьому можуть злагоджені дії безпекових організацій, зокрема ООН, МАГАТЕ та WANO, а також постійний тиск на Росію з боку міжнародної спільноти задля виведення військових з найбільшого в Європі ядерного об’єкту та його повної демілітаризації. Необхідно повернути ЗАЕС статус мирного цивільного об’єкту, яким вона була до російського вторгнення", – сказано в повідомленні В іншому ж випадку рф реалізує свій план із перетворення ЗАЕС на військову базу ядерних терористів. Цьому зокрема сприяють представники "Росатома", які перебувають на станції. Росіяни слідкують за виконанням спеціальної програми з відрізання ЗАЕС від енергосистеми України – всі лінії зв'язку збираються пошкодити за допомогою артилерійських обстрілівПідтримуй | Підписуйся