Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Sakolik Сrypto
Añadido 06 dic. 2025

Sakolik Сrypto

@SakolikCrypto
Número de suscriptores: 1 022
Fotos: 11,900
Videos: 484
Enlaces: 7,200
Descripción:
Привіт. Ти у світі інвестицій і примноження капіталу в інтернеті Мій контакт ( реклама, партнерства ) : @Cripatura
Fuente

Sakolik Сrypto | Зловив я короче друзі сьогодні непоганий стоп, по ЕТН в лонг. Пізніше ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Sakolik Сrypto Sakolik Сrypto @SakolikCrypto
117 Vistas/Alcance 2026-04-27 16:15 Mensaje №13666
Зловив я короче друзі сьогодні непоганий стоп, по ЕТН в лонг. Пізніше опублікую угоду, зараз гуляю з сином. В чому прикол, кожен раз щось в мене нове. Короче дивлюся так ефір жорстко починає рости, набираю в принципі на непоганий об'єм, відносно плеча і відносна депозита. І це набираю при тому, що уже непоганий рух ефір здійснив. Думаю собі так, буде падати, на відкаті трохи підберу, на відкаті підбираю ще трохи, він росте але уже до нуля не доходить угода в мінусі. Думаю так дійде до нуля або хоч незначний мінус закрию, і що ви думаєте сьогодні було -10 і я не закрив. В ітозі мінус в рази вищий.Що хочу донести, що якщо ви відкрили угоду і пішли в мінус. Краще якщо є можливість закрити її в 000, невеликий мінус, або навіть якщо ринок дає таку можливість в невеликий + а не сидіти як я в мінусі і чекати манни з неба.А ще прикол в тому що я забув що в мене можна відкривати контртрендову угоду тобто і шорт і лонг відразу. Таким чином один мінус я би перекрив іншим плюсом. Але я такого не зробив. Маємо, що маємо, пізніше закину результат. А ви вчиться на моїх помилках, щоб не робити свої такі