Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Sakolik Сrypto
Añadido 06 dic. 2025

Sakolik Сrypto

@SakolikCrypto
Número de suscriptores: 1 022
Fotos: 11,900
Videos: 484
Enlaces: 7,200
Descripción:
Привіт. Ти у світі інвестицій і примноження капіталу в інтернеті Мій контакт ( реклама, партнерства ) : @Cripatura
Fuente

Sakolik Сrypto | Всім привіт друзі .Ринок сьогодні розділився де що росте, а дещо падає...

Logotipo de la comunidad de telegram - Sakolik Сrypto Sakolik Сrypto @SakolikCrypto
130 Vistas/Alcance 2026-04-13 08:25 Mensaje №13545
Всім привіт друзі .Ринок сьогодні розділився де що росте, а дещо падає. От монета RAVE росте безвідкатно вже декілька днів, розумію що це звичайний памп і бриють всіх, хто намагається її зашортити. В мене з нею окрема історія. Я її лонгував з 0,66 $ вийшов на 0,7$. На той час, це був дуже шалений ріст за два дні, вирішив трошки потім її зашортити, в ітозі Я недавно скидав скрін залишив в ній 56 доларів те що і заробив. Якби ж то тримав просто цей Лонг хоч я розумію що я напевно би до 10 доларів його не дотримав як зараз ціна була, але якби дотримав то це потенційних 8000$ з моїх 25 $. Я просто не повірив, що якась монета може настільки безвідкатно рости. Це міг би бути мій лайфчендж на акаунті без вкладень. Можливо була би інакша ситуація якби не були вихідні і свята бо часом моніторити ринок зовсім не було і тому я мінімізував ризики, спочатку забрав профіт, потім його хе в цій монеті і залишив, тобто вийшов в ноль. Але ця ситуація дала мені зрозуміти, що краще я прибережу депозит, нічим буду залітати в монети про які я нічого не знаю. Тому що як швидко її запампили, так само швидко її можуть задампити і можна залишити все. Що могло і статися, бо я спочатку коли зайшов у невеликий шорт не поставив стопа. Потім думаю поставлю цю саму суму, яку в неї і забрав на лонгу, і буквально через 5 хвилин стоп, якби я цього стопа не поставив на ранок був би без депозита...Тому я думаю краще я буду на ЕТН забирати по 5 $ з мого депозиту, нічого ловити одну угоду на сотню доларів і залишитись в ітоді з нічим.Всім веселих свят, всіх обняв❤️