Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Управління СБ України в Одеській області
Añadido 14 jul. 2024

Управління СБ України в Одеській області

@SSU_Odesa
Número de suscriptores: 1 254
Fotos: 13,400
Videos: 1,240
Enlaces: 1,270
Descripción:
Офіційний канал Управління СБ України в Одеській області Наша сторінка у Facebook – https://bit.ly/3z9bk1S

👥 Número de suscriptores

1 254
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +4
Promedio/Mes:: +36

👁️ Vistas promedio por mensaje

10 427
Promedio/Día:: 150
Promedio/Tiempo:: 7,106
ERR: 831.5%

📊 Mensajes por Día

3.1
Último día: 6
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 3.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

СБУ буде й надалі викорінювати російських агентів у будь-якому державному органі України, – Василь Малюк на зустрічі з G7Пріоритетним завданням СБУ в умовах війни є боротьба з російськими агентами і недопущення впливу ворожих спецслужб на будь-які державні органи України. При цьому СБ України діє виключно у рамках закону і в інтересах національної безпеки нашої держави. Про це Голова Служби безпеки України, генерал-лейтенант Василь Малюк заявив на зустрічі з представниками країн-членів G7, участь у якій взяли також Генеральний прокурор України Руслан Кравченко та очільник ДБР Олексій Сухачов. «В умовах повномасштабної війни наявність агентів рф в будь-якому державному органі є суцільно неприйнятною. Для нас немає виключень, ми будемо й надалі викорінювати ворожий вплив будь-де. НАБУ необхідно очищуватися від впливу ворожих спецслужб. І ми будемо надалі займатись цим разом з керівництвом Бюро, активно допомагаючи їм в цьому», – зазначив Василь Малюк. Очільник спецслужби подякував країнам-членам G7 за співпрацю протягом повномасштабного вторгнення і підтримку України у такий складний, історичний час.Також Василь Малюк додав, що СБУ та ОГП зібрали ґрунтовну доказову базу по усіх підозрюваних співробітниках НАБУ. Зокрема, вчора Служба безпеки затримала російського «крота» в одному з елітних підрозділів Бюро, а також керівника міжрегіональних управлінь детективів НАБУ, підозрюваного у пособництві державі-агресору. Крім цього, заочну підозру у держзраді оголосили нардепу-втікачу від ОПЗЖ Федору Христенку, який, за версією слідства, мав безпосередній вплив на діяльність антикорупційного органу.«Було здійснено належне процесуальне керівництво та перевірено законність усіх зібраних доказів. Всі слідчі дії проведені у повній відповідності до вимог чинного законодавства. Суд також підтвердив законність отриманих доказів і обґрунтованість підозр. Для Офісу Генерального прокурора, як і для колег із СБУ та ДБР, на першому місці - дотримання закону. І ми діємо виключно в межах та спосіб, передбачений законом», – зазначив генпрокурор Руслан Кравченко.Представники країн G7 отримали вичерпні відповіді на свої запитання щодо роботи правоохоронних органів України та, зокрема, нещодавньої спецоперації СБУ та ОГП з нейтралізації російського впливу на Національне антикорупційне бюро України. «ДБР, СБУ та ОГП продовжують спільну роботу з протидії злочинам у вищих ешелонах влади. І ми будемо якісно виконувати нашу роботу безвідносно до того, в яких структурах і на яких посадах працюють наші фігуранти», – зазначив Директор Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов. Василь Малюк також обговорив з представниками країн-членів G7 нещодавні результати бойової роботи Служби. Зокрема, він розповів деталі про унікальну спецоперацію «Павутина», в результаті якої було уражено 41 літак стратегічної авіації рф, а також про третє ураження Кримського мосту. Крім цього, Голова Служби зазначив, що ЦСО «А» СБУ постійно знаходиться в ТОП 3 лідерів рейтингу кращих підрозділів Сил оборони зі знищення ворожої техніки за допомогою БПЛА, і бойові підрозділи Служби невпинно нищать ворога на фронті та у його глибокому тилу.
СБУ повідомила заочну підозру російському генералу, який віддав наказ бомбардувати цивільні будинки під час боїв за КиївСлужба безпеки задокументувала нові злочини екскомандувача Східного військового округу збройних сил рф генерал-полковника Олександра Чайко.За даними слідства, перебуваючи на посаді, у березні 2022 року рашист наказав задіяти бойову авіацію та артилерію по селищу Тетерівське Вишгородського району на Київщині.Для здійснення атак окупанти використали авіабомби, зокрема ФАБ-500, а також снаряди до реактивних систем залпового вогню БМ-27 «Ураган» та некеровані авіаційні ракети С-8.Співробітники СБУ здобули аудіоперехоплення, де Чайко віддає підлеглим бойовий наказ на застосування важкого озброєння по цивільних об’єктах українського селища.Як встановило розслідування, за 8 днів масованих ударів по населеному пункту ворог знищив 73 будинки. Під час обстрілів загинуло двоє місцевих жителів.Нагадаємо, рік тому СБУ повідомила Чайку про підозру за злочинний наказ бомбардувати фугасними авіабомбами багатоквартирні будинки у Бородянці на Київщині у березні 2022 року.На підставі зібраних доказів слідчі СБУ заочно повідомили рашисту про нову підозру за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини, які спричинили загибель людей).Тривають комплексні заходи для притягнення зловмисника до відповідальності.Розслідування проводили співробітники СБУ у м. Києві та Київській області за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
СБУ повідомила про заочну підозру російському полковнику, який командував атакою «Іскандера» по Одесі Служба безпеки зібрала доказову базу на одного із керівників збройних сил рф, який здійснив воєнний злочин, віддавши наказ на повітряний удар по цивільній інфраструктурі Одеси 29 квітня 2024 року.Унаслідок тієї атаки ворога загинуло восьмеро цивільних, серед них — малолітня дитина. Ще 23 людини отримали поранення.За матеріалами справи, обстрілом командував російський полковник Євгеній Лєдєрер, який тоді очолював 12-ту ракетну бригаду Південного військового округу рф.Як встановило розслідування, саме він наказав підлеглим використати балістичне озброєння по цивільній інфраструктурі Одеси.Для атаки рашисти застосували оперативно-тактичний ракетний комплекс «Іскандер-М» із касетною бойовою частиною.Балістичну ракету було запущено з району селища Новоселівське, що розташоване на тимчасово окупованій території АР Крим. За кілька хвилин боєприпас розірвався в повітрі над Одесою, уламки снаряда уразили велику територію місцевості.Удару зазнала одна з рекреаційних зон Одеси, популярне місце для відпочинку серед місцевих мешканців.На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Лєдєреру про заочну підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини, вчинені за попередньою змовою групою осіб). Тривають комплексні заходи для притягнення зловмисника до відповідальності за злочини проти нашої держави. Розслідування проводили співробітники СБУ в Одеській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
За матеріалами СБУ тюремні строки отримали ще шість зрадників, які воювали проти Сил оборони на східному фронтіЗа доказовою базою Служби безпеки по 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали ще шість зрадників, які воювали проти Сил оборони в Донецькій та Луганській областях.За даними військової контррозвідки та слідчих СБУ, фігурантами виявилися місцеві жителі, які вступили до окупаційних угруповань Південного військового округу збройних сил рф.Четверо з них – у складі 4-ї та 7-ї мотострілецьких бригад агресора захоплювали Сіверськодонецьк, Кремінну та Попасну, а також воювали під Бахмутом.Серед цих чотирьох засуджених є поплічник рашистів, який отримав тюремний строк після того як вдруге потрапив у полон. Перший раз – у вересні 2022 року, а наступний – після обміну, коли його знову відправили на передову східного напрямку у 2024 році.Ще двоє зрадників перебували у лавах 110-ї мотострілецької бригади та 111-го стрілецького полку рф, у складі яких намагалися прорвати оборону ЗСУ на Покровському напрямку.На підставі зібраних доказів суд визнав зловмисників винними відповідно до вчинених злочинів за двома статтями Кримінального кодексу України: чч. 1, 2 ст. 111 (державна зрада); ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність). Розслідування проводили співробітники СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва обласних прокуратур.
За матеріалами СБУ по 15 років тюрми отримали агенти російського гру, які коригували ворожий вогонь по Харкову та МиколаєвуЗа доказовою базою Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали ще двоє агентів російської воєнної розвідки (більш відомої як гру), які коригували удари рф по Україні.Один із засуджених – 46-річний різноробочий із Харкова, який наводив керовані авіаційні бомби рашистів на прифронтове місто. Для цього фігурант об’їжджав місцевість велосипедом та фіксував оборонні лінії ЗСУ.Зібрані дані він передавав у вигляді позначок на гугл-картах своєму знайомому, який у 2014 році виїхав на тимчасово окуповану частину Донеччини та пішов на співпрацю з російським гру.Співробітники СБУ затримали агента наприкінці 2024 року. Під час обшуків у нього вилучено телефон із доказами роботи на окупантів.Ще один зловмисник – 47-річний безробітний з Вознесенського району Миколаївщини, який також готував координати для повітряних атак рашистів по Силах оборони.Серед пріоритетних цілей ворога були оперативні аеродроми та комплекси ППО. Намагаючись виявити військові об’єкти, коригувальник облаштував прихований відеореєстратор у своєму авто, на якому їздив регіоном.За матеріалами справи, він координував свої дії з куратором через чат-бот зрадника Сергія Лебедєва (відомого під псевдонімом «Лохматий», який переховується у Донецьку та виступає «зв’язковим» російського гру).Служба безпеки затримала російського агента навесні 2024 року за місцем його проживання.За матеріалами слідчих СБУ суд визнав агентів винними відповідно до вчинених злочинів за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану); ч. 3 ст. 114-2 (несанкціоноване поширення інформації про рух, переміщення або розміщення ЗСУ).Розслідування проводили співробітники СБУ в Харківській та Миколаївській областях за процесуального керівництва обласних прокуратур.
За матеріалами СБУ по 15 років тюрми отримали троє агентів фсб, які допомагали рашистам прориватися до ПокровськаЗа доказовою базою Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали ще троє російських агентів, які шпигували на Донеччині.Як встановило розслідування, зловмисники передавали до фсб координати Сил оборони, які воюють на найгарячішому напрямку – Покровському.Найбільше ворога цікавили геолокації штабів та запасних командних пунктів, а також маршрути руху військової техніки ЗСУ до лінії боєзіткнень.Така інформація була надзвичайно важлива для окупантів, щоб спланувати наступальні операції з метою прориву до Покровська.За матеріалами справи, засудженими є троє жителів Донеччини, які чекали на повну окупацію регіону, про що писали коментарі у Телеграм-каналах. Там вони потрапили до уваги російської спецслужби.Одним з них є 43-річний мешканець міста Українськ, який працював на місцевій станції Укрзалізниці, де на замовлення фсб шпигував за ешелонами Сил оборони.Наступним його завданням було закласти саморобний вибуховий пристрій (СВП) під залізничну колію, щоб «перерізати» транспортну логістику ЗСУ у напрямку передової. Утім, Служба безпеки завчасно викрила агента і затримала його на етапі підготовки диверсії у травні 2023 року.Інша засуджена – 22-річна донька настоятеля церкви УПЦ (МП) у Покровському, яка відслідковувала для окупантів маршрути руху українських військ. Для цього встановила відеокамеру під куполом храму.Ще один зловмисник – 34-річний працівник Укрзалізниці з міста Родинське, який передавав до фсб локації мостів, якими рухаються колони ЗСУ на східний фронт.На підставі доказів, зібраних слідчими Служби безпеки, суд визнав зловмисників винними за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).Розслідування проводили співробітники СБУ в Донецькій та Луганській, а також Черкаській областях за процесуального керівництва Донецької та Черкаської обласних прокуратур.
СБУ ліквідувала кілерів, які убили полковника Служби безпеки у КиєвіСпівробітники Служби безпеки України під час проведення спецоперації ліквідували агентів російських спецслужб, які за завданням фсб рф здійснили убивство полковника СБУ в Києві. Спецоперацією з пошуку вбивць українського захисника особисто керував голова СБУ, генерал-лейтенант Василь Малюк. «Агентурно-бойовоа група фсб рф була завчасно маршрутована в Україну і три дні тому вчинила вбивство співробітника СБУ, нашого побратима полковника Івана Воронича. За результатами проведення негласних розшукових, активно-контррозвідувальних заходів вороже лігво було виявлено. Під час затримання вони почали чинити опір, був вогневий контакт, тож негідники ліквідовані. Хочу нагадати, що єдина перспектива ворога на території України – це смерть!», - зазначив Голова СБУ Василь Малюк. Окрім цього, керівник української спецслужби подякував за професіоналізм і підтримку співробітникам Національної поліції України. Він підкреслив, що ефективна протидія російським спецслужбам - ключовий напрямок діяльності для Служби безпеки. Зокрема, СБУ діє на випередження та запобігає 85% злочинів, які ворог намагається вчиняти на території нашої держави. За даними слідства, вбивство українського захисника здійснили двоє осіб - чоловік і жінка. Їхній куратор наказав їм слідкувати за співробітником СБУ, встановити його графік дня та маршрути пересування. Згодом рашист передав кілерам координати схрону, де знаходився пістолет з глушником.Здійснивши убивство полковника Служби безпеки, кілери намагалися «залягти на дно». Але співробітники СБУ та Нацполіції встановили їхнє місцеперебування на Київщині. Сьогодні зранку було проведено спецоперацію, під час якої члени агентурно-бойової групи фсб рф стали чинити опір, тож вони були ліквідовані.Нагадаємо, у четвер, 10 липня, агенти російських спецслужб убили співробітника СБУ в Голосіївському районі міста Києва. За даним фактом було відкрите кримінальне провадження за 348 статтею Кримінального кодексу України (посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця).Заходи проводилися за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора України.
СБУ та ОГП повідомили про заочну підозру Сергію Курченку та іншим російським ділкам, які «привласнили» українські підприємства на ТОТСлужба безпеки та Офіс Генерального прокурора зібрали масштабну доказову базу щодо незаконного захоплення промислових підприємств та розграбування українських надр на тимчасово окупованих територіях нашої держави. За матеріалами справи, значну кількість комплексів вугледобувної, металургійної та коксохімічної промисловості «привласнив» та незаконно експлуатував український бізнесмен-втікач Сергій Курченко та група російських посадовців і ділків.Як встановило розслідування, фігуранти провели ці оборудки на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей упродовж 2017 – 2021 років. Після «приватизації» підприємств вони незаконно використовували потужності цих комплексів, а також здійснювали видобуток і вивезення корисних копалин, розграбовуючи українські ресурси. Зловмисники незаконно постачали видобуті копалини до рф та інших країн. Як з’ясували слідчі СБУ, за період з 2017 року у такий спосіб вивезли щонайменше: Вугільної продукції на понад 6 млрд грн; Металопродукції на 47,3 млрд грн; Коксохімічної продукції на понад 1,6 млрд грн.За матеріалами справи, у злочинну групу, яка організувала «привласнення» підприємств та збут продукції, окрім Сергія Курченка, також входять: заступник міністра економічного розвитку рф Назаров С.М.; начальник Департаменту Міністерства економічного розвитку рф Павлов В.О. інші громадяни рф та України, які перейшли на бік ворога.На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили всім фігурантам про заочну підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини: розграбування національних цінностей на окупованій території, застосування засобів ведення війни, заборонених міжнародним правом, інші порушення законів та звичаїв війни, що передбачені міжнародними договорами, вчинені за попередньою змовою групою осіб). Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк до дванадцяти років.Наразі тривають комплексні заходи щодо притягнення підозрюваних до кримінальної відповідальності.Розслідування проводили співробітники СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав український адвокат, який працював на фсб рфЗавдяки доказовій базі Служби безпеки України та Офісу Генерального прокурора 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна отримав адвокат із Київщини, який працював на російську фсб.Як встановило розслідування, за завданням ворога він сформував агентурну мережу, яка збирала інформацію про посадовців міжнародних організацій та волонтерів у Києві, Дніпрі та Одесі.Крім того, разом зі своїми спільниками адвокат коригував ракетні удари рф по оборонних заводах та енергооб’єктах нашої держави.СБУ своєчасно затримала фігуранта та його спільників у січні 2025 року.При обшуках у зловмисників вилучено 15 мобільних телефонів, які вони використовували для конспірованого зв’язку з окупантами, а також інші докази їхньої роботи на ворога.На основі доказової бази, зібраної слідчими СБУ, адвоката визнано винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (вчинення державної зради в умовах воєнного стану).Розслідування проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
СБУ спільно з ОГП, ДБР, Нацполіцією та БЕБ викрила злочинні схеми на митниці у 4 областях УкраїниСлужба безпеки спільно з ОГП, ДБР, Нацполіцією та БЕБ провела масштабну спецоперацію з ліквідації злочинних схем на митниці. Протягом доби СБУ затримала високопосадовця Держмитслужби у Києві та заблокувала оборудки одразу у трьох прикордонних областях.🔹️ Так, у столиці на хабарі затримано заступника директора Департаменту міжнародної взаємодії Держмитслужби. За матеріалами справи, чиновник «заробляв» на ухилянтах та іноземних мігрантах.Задокументовано, як посадовець за гроші пропонував військовозобов’язаним уникнути мобілізації. Для цього він оформлював ухилянтів «публічними дипломатами» у столичне громадське об’єднання, яке працює від імені відомої міжнародної організації.Також чиновник підозрюється в отриманні хабарів від нелегальних мігрантів з Близького Сходу, які планували виїхати до Євросоюзу. За різні суми він обіцяв нелегалам сприяння в уникненні депортації та безперешкодному виїзді до ЄС.Наразі посадовцю та його спільнику-«посереднику» готуються підозри одразу за трьома статтями Кримінального кодексу України.Крім цього, під час спецоперації ліквідовано ще пʼять оборудок на митницях у різних регіонах України.🔹️ Так, в Одесі викрито чотирьох посадовців управління боротьби з контрабандою місцевої митниці, які вимагали гроші з підприємців за нестворення штучних перешкод під час вивезення товарів з України.Також у регіоні проведено обшуки у посадовців одного з митних постів, які брали хабарі за митне оформлення продукції без сплати митних платежів.🔷️ На Волині викрито посадовців регіональної митниці, які безпідставно оформлювали безмитний імпорт іноземних авто, чим завдали збитків державному бюджету на щонайменше 2,7 млн грн.🔹️ У Чернівецькій області викрито посадових осіб митниці, які сприяли контрабандному вивезенню до ЄС понад 250 ящиків цигарок на загальну суму 11 млн грн.Зазначені реалізації проводилися у межах системної роботи СБУ із забезпечення контррозвідувального захисту прикордонної інфраструктури, а також для протидії системним загрозам управлінню державою. Серед іншого, йдеться про недопущення впливу іноземних спецслужб на працівників державних органів на кордоні, запобігання нелегальній міграції, контрабанді зброї, наркотиків та інших спроб підриву національної безпеки України. Лише за перше півріччя 2025 року за матеріалами СБУ Держмитслужба склала 113 адмінпротоколів про порушення митних правил, за результатами яких у державний бюджет донараховано понад 157 млн грн. Також за цей період Служба безпеки вилучила предметів контрабанди на понад 62 млн грн. Загалом за 6 місяців цього року співробітники СБУ здійснювали оперативний супровід у понад 800 провадженнях, пов’язаних зі злочинами на кордоні. Що стосується фактів, щойно викритих у Києві та трьох областях України, то за ними тривають розслідування, розпочаті правоохоронцями за декількома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період); ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою); ст. 369-2 (зловживання впливом); ч. 3 ст. 201-3 (контрабанда товарів); ст. 190 (шахрайство); ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем).Зловмисникам загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора, а також Одеської, Волинської та Чернівецької обласних прокуратур.Нагадаємо: рівно рік тому СБУ затримала на хабарях директора Департаменту відомчої безпеки та контролю Держмитслужби та його заступника.