Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - АВАРІЙНІ БРОВАРИ І Світло І Вода І Тепло I
Añadido 06 dic. 2025

АВАРІЙНІ БРОВАРИ І Світло І Вода І Тепло I

@SOSBrovary
Número de suscriptores: 40 180
Fotos: 1,400
Videos: 32
Enlaces: 2,260
Descripción:
Нема світла/води/тепла? Пиши, з'ясуємо @SOSBrovary_help_bot По рекламі - сюди: @revads_bot
Fuente

АВАРІЙНІ БРОВАРИ І Світло І Вода І Тепло I | Друзі!Усі ми пережили надскладну зиму. Ворог намагався зламати нас хол...

Друзі!Усі ми пережили надскладну зиму. Ворог намагався зламати нас холодом, темрявою, постійними обстрілами, руйнацією об'єктів енергетики.Ми знаходили рішення у, здавалось, безвихідних ситуаціях.Ми навчилися жити, працювати, навчати дітей, лікувати хворих в умовах тотального блек-ауту.Ми підтримували один одного і показали усьому світу, що Україна живе і буде жити, незважаючи ні на що. І сьогодні вже можемо сказати - наша громада успішно пройшла випробування зимового сезону. Будинки були з теплом та водою, теплопостачання подавалося безперебійно та в повному обсязі.🔸151 день тривав опалювальний сезон, з них понад 880 годин, а це в цілому 37 діб (!) ми працювали без електрики, на генераторах 🔹Силами наших комунальників за зиму ліквідовано 75 аварійних ситуацій, замінено 1 826 метрів теплових мереж.❗️Завтра, 27 березня з 8:00 опалювальний сезон у громаді ЗАКІНЧУЄТЬСЯ.Але робота не припиняється. Вже зараз починаємо реалізовувати заходи Програми стійкості громади, працюємо на результат з урахуванням досвіду суворої зими та підступності ворога.Впевнений, що у новий опалювальний сезон Броварська міська територіальна громада увійде достойно, із застосуванням найкращих технологічних та енергетичних рішень.🤝 Дякую за професійність та стійкість колективу «Броваритепловодоенергії», особисто керівнику підприємства Григорію Павловичу Голубовському, кожному, хто забезпечив тепло та комфорт в оселях броварчан.Шана та повага вашій праці!Готуємося до нового опалювального сезону!