Fuente
Sport Market Review | Більше схоже на тренувальний комплект, ніж на основну форму чемпіона У...
387 Vistas/Alcance
2025-07-17 12:25
Mensaje №6141
«Більше схоже на тренувальний комплект, ніж на основну форму чемпіона України» — саме такі коментарі у різних каналах зʼявились після релізу нової форми київського «Динамо»👕Байт на третю зірку — сильний хід. Але фінальна реалізація вийшла настільки плоскою, що навіть критикувати особливо не хочеться.З позитивного:1. Якісний прогрів у соцмережах. Пост із часом релізу + відео нанесення третьої зірки над гербом спрацювали — зібрали увагу і фанів, і хейтерів.2. Лайфстайл-контент. Один амбасадор у кадрі + кілька рандомних зйомок у Києві та на стадіоні. Ідеї як такої нема, але виглядає пристойно: «вийшли в центр, посиділи, постояли, зняли». Але Майкл Яворськи дуже автентично виглядає і витягує фотосет своєю харизмою (напевно це і є третя зірка😅).Цікаво одне від Майкла — знімати рекламний ролик для «Шахтаря» в інстаграм в один тиждень, а потім приймати участь в фотосеті «Динамо» в інший це потужно! З негативного:1. Презентаційний контент (не лайфстайл) — банальний. Фото на базі, в гетрах і шортах, зйомки чомусь у спортзалі, на даху та на полі. Локації обрані без концепції. (Як варіант виправдання — бюджету не було).2. Відео — наче є цікаві поєднання з історією «Динамо» і деякі макро кадри зняті красиво, але загальний концепт форми не передає те, що є у відосі. Також сам відос, то на полі, то на макро кадрах, то на манекене. На виході просто багато цікавих кадрів, але суті нема — в цілому як і у минулорічному відео. 3. Дизайн. Патерн форми дуже нагадує торішній тренувальний комплект. І це помітили не тільки ми — коментарі в мережі не дадуть збрехати.4. Ціноутворення. Офіційна футболка — 5000 грн, репліка — 3000 грн. Зрозуміло, намагаються копіювати ціни «Шахтаря» як це було виступами ЛЄ в Гамбурзі, але як і там, це вийшло не дуже.А як ви оціните новий реліз «киян»?SMR | Підписатися на канал