Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - SLOV'YANy
Añadido 14 jul. 2024

SLOV'YANy

@SLOVYANyGames
Número de suscriptores: 747
Fotos: 8,600
Videos: 993
Enlaces: 1,940
Descripción:
Вітаємо вас на геймерському Україномовному каналі SLOV'YANy, тут багато новин, постійні розіграші та затишна спільнота. Актуальний збір: https://send.monobank.ua/jar/5qD24eLqUj Канал з звітами: https://t.me/slovyanzvit @Lapkarenko по всім питанням!
Fuente

SLOV'YANy | Шось цього року прям презентація за презентацією і ігор прям ДУЖЕ БАГА...

Logotipo de la comunidad de telegram - SLOV'YANy SLOV'YANy @SLOVYANyGames
153 Vistas/Alcance 2026-06-09 17:40 Mensaje №13269
💃Шось цього року прям презентація за презентацією і ігор прям ДУЖЕ БАГАТО. І постає питання коли і як усе це грати. Напевно в 2026 я вперше за багато років відчуваю себе overwhelmed. Просто хз реально очі розбігаються, а часу на все фізично неможливо знайти. Коли вже та індустрія помирати почне, дайте беклог пройти скотиняки 😢І нінтендо дірект прям хороший. Все хочуть продати мені свіча 2, але я не піддаюся 🫥Даскблад - сістем селлер, але дуже дивно що досі не показали геймплей. Також не розумію хайпу по цій грі від людей, що хейтили найтрейн, бо це буквально ГІРШЕ за найтрейн - пвпве екстракшон на 8 морд. Ледве тримаюся щоб не взяти свіч 2, аде подивимось 🤩Анонс ремейка Окаріни - це вау. Ще й в цьому році. З іншого боку - хотілось би всеж нову зельду в класичному стилі а не черговий ремейк 😤Новий ксеноблейд вигляда красиво але де ж знайти 500 годин на попередні 3... 🥲Кінгдом харц 4 - теж дуже хочу пограти, але мені ще 3 треба пройти щоб наздогнати 😳Догма 2 Арізен - отут вже цікаво. Якщо додадуть хардмод - повернуся і допройду, якщо ж ні - це так і буде поганим слопом. Сподіваюсь вони виправляться 🥲А от нова Файнал Фентезі - це 🚩. Бо це буквально реюз ПЕРШОЇ ЧАСТИНИ МОБІЛЬНОЇ ГАЧІ перероблений в сінгл щоб продати за фулпрайс і зрубити бабла. Виглядає як максимальний кешграб, тому точно ні 🔫Коротше новини цікаві, а шо робити з цим - хз 🦶А що ви, плануєте купувати свіч 2 заради Даскбладу?#цікаво