Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - SLOV'YANy
Añadido 14 jul. 2024

SLOV'YANy

@SLOVYANyGames
Número de suscriptores: 747
Fotos: 8,600
Videos: 993
Enlaces: 1,940
Descripción:
Вітаємо вас на геймерському Україномовному каналі SLOV'YANy, тут багато новин, постійні розіграші та затишна спільнота. Актуальний збір: https://send.monobank.ua/jar/5qD24eLqUj Канал з звітами: https://t.me/slovyanzvit @Lapkarenko по всім питанням!

👥 Número de suscriptores

747
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -8

📊 Mensajes por Día

5.9
Último día: 7
Promedio semanal: 5.6
Promedio por día: 5.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 153 26-06-09 17:40
💃Шось цього року прям презентація за презентацією і ігор прям ДУЖЕ БАГАТО. І постає питання коли і як усе це грати. Напевно в 2026 я вперше за багато років відчуваю себе overwhelmed. Просто хз реально очі розбігаються, а часу на все фізично неможливо знайти. Коли вже та індустрія помирати почне, дайте беклог пройти скотиняки 😢І нінтендо дірект прям хороший. Все хочуть продати мені свіча 2, але я не піддаюся 🫥Даскблад - сістем селлер, але дуже дивно що досі не показали геймплей. Також не розумію хайпу по цій грі від людей, що хейтили найтрейн, бо це буквально ГІРШЕ за найтрейн - пвпве екстракшон на 8 морд. Ледве тримаюся щоб не взяти свіч 2, аде подивимось 🤩Анонс ремейка Окаріни - це вау. Ще й в цьому році. З іншого боку - хотілось би всеж нову зельду в класичному стилі а не черговий ремейк 😤Новий ксеноблейд вигляда красиво але де ж знайти 500 годин на попередні 3... 🥲Кінгдом харц 4 - теж дуже хочу пограти, але мені ще 3 треба пройти щоб наздогнати 😳Догма 2 Арізен - отут вже цікаво. Якщо додадуть хардмод - повернуся і допройду, якщо ж ні - це так і буде поганим слопом. Сподіваюсь вони виправляться 🥲А от нова Файнал Фентезі - це 🚩. Бо це буквально реюз ПЕРШОЇ ЧАСТИНИ МОБІЛЬНОЇ ГАЧІ перероблений в сінгл щоб продати за фулпрайс і зрубити бабла. Виглядає як максимальний кешграб, тому точно ні 🔫Коротше новини цікаві, а шо робити з цим - хз 🦶А що ви, плануєте купувати свіч 2 заради Даскбладу?#цікаво
👁 161 26-04-05 08:59
😯Have a Nice Death - краще, ніж HadesКолись давно награла в цю гру близько 40 годин і так й не дійшла до тру ендінга, а тут нещодавно вирішила пробігтися і яка ж вона ахуєнна. Корочі це типу як хейдіз, але з видом збоку, тематикою "смерть-як-корпорація", з жартами і приколами, та суперовою бойовою системою ☝️Граємо за смерть що послабла і хоче в відпустку, але підлеглі менеджери не працюють, хтось мутить якісь інтрижки і смерті тре з цим розібратися. Як і в гадесі, в кожному рані і після кожної смерті відкриваються нові діалоги, сайдквести і лор. Сюжет тут хоч і жартівливий, але прям дуже непоганий, ну і жарти соковиті в стилі Офісу, від кавової наркоманії до комуністичної забастовки робітників 🤣Є цілих 9 біомів, кількадесят босів і мінібосів. Варіативність ворогів доволі суттєва і приємна. А щоб все це бити в нас є основна зброя-коса (кілька варіантів) та десятки сайд-зброй і магій, багато з яких анлокаються 😙Бойова система - найсильніша частина гри. Вона дуже динамічна, з купа різних мувсетів, цікавих зброй і комбух. Скіл гравця >>> білд, рандом чи метапрогресія 🍑Для успіху треба не просто нароляти крутих абілок, а прокачати зброю, правильно заменеджити ресурси, та ще й вміти користуватися цією зброєю і знати мувсети ворогів 👏Метапрогресія в грі взагалі "слабенька" по мірках роглайтів. В основному це анлоки нових зброй і все. Жодного тобі покращення хп, атаки, рєсалок чи ще чогось. І це прям АХУЄННО 🫥Рандом в грі майже нічого не вирішує, кожен ран це саме скіл і знання абілок. Тобто гра скоріше схожа на класичні роглайки, аніж на роглайти де метапрогресія дуже вирішує. І тут вже кому як подобається, мені такого вайбу прям невистачає, метапрогресивний дроч дістав 🤬Ну а любителям поганяти рани і награти 100 годин тут теж є чим зайнятись - як і зазвичай, є купа додаткових складностей з модифікаторами, жменя анлоків 🗒Коротше дуже рекомендую якщо ви хотіли Гадєс-лайк але без казіна і більше роглайк. Один з небагатьох рогаликів який мене реально затягнув 🍒🖕Гра в стімі (є і на консолі): https://store.steampowered.com/app/1740720/Have_a_Nice_Death/#огляд
👁 166 26-04-04 16:19
Trimui Smart Pro S ЗА 50 ГРИВЕНЬЮтубери CyberCrusade та Теорія Ігор проводять благодійний розіграш. На підтримку наших захисників та захисниць розігрується зручний ретрокомбайн Trimui Smart Pro S, який без проблем емулює консолі аж до PSP та Dreamcast. А також (друге місце) чашка-хамелеон з малюнком українського винищувача F-16! Всі кошти, зібрані з цього розіграшу, підуть на масштабний проєкт Тиловиків Азову «Східний Бар'єр»: 12-а бригада спеціального призначення Збройних Сил України збирає 250 мільйонів гривень на посилення екіпажів ППО з метою боротьби з дронами середньої дальноті, а також придбання атакуючих дронів для знищення ворожої техніки та скупчень противника.Деталі за посиланням: https://azov.one/fundraisers/easternbarrierКожні 50 грн - ваш додатковий шанс виграти Trimui Smart Pro S або чашку. Тобто 500 грн = 10 шансів. 10 донатів по 50 грн = 10 шансів. Збір завершиться 5-го квітня, результати будуть на ютуб-каналі Теорія Ігор в розділі Дописи.Щоб взяти участь у розіграші, вам потрібно зробити донат від 50 гривень сюди:https://next.privat24.ua/send/iy0pn
👁 166 26-03-23 09:14
Trimui Smart Pro S ЗА 50 ГРИВЕНЬЮтубери CyberCrusade та Теорія Ігор проводять благодійний розіграш. На підтримку наших захисників та захисниць розігрується зручний ретрокомбайн Trimui Smart Pro S, який без проблем емулює консолі аж до PSP та Dreamcast. А також (друге місце) чашка-хамелеон з малюнком українського винищувача F-16! Всі кошти, зібрані з цього розіграшу, підуть на масштабний проєкт Тиловиків Азову «Східний Бар'єр»: 12-а бригада спеціального призначення Збройних Сил України збирає 250 мільйонів гривень на посилення екіпажів ППО з метою боротьби з дронами середньої дальноті, а також придбання атакуючих дронів для знищення ворожої техніки та скупчень противника.Деталі за посиланням: https://azov.one/fundraisers/easternbarrierКожні 50 грн - ваш додатковий шанс виграти Trimui Smart Pro S або чашку. Тобто 500 грн = 10 шансів. 10 донатів по 50 грн = 10 шансів. Збір завершиться 5-го квітня, результати будуть на ютуб-каналі Теорія Ігор в розділі Дописи.Щоб взяти участь у розіграші, вам потрібно зробити донат від 50 гривень сюди:https://next.privat24.ua/send/iy0pn
👁 158 26-03-14 13:15
🤔Композитор Starfield вірить, що гра отримає статус «легендарної» у довгостроковій перспективіВ інтерв'ю для видання GamesRadar+ композитор зазначив, що розбіжність у сприйнятті гри значною мірою зумовлена специфічним баченням космосу виконавчим продюсером Тоддом Говардом. За словами Зура, ігрова спільнота, ймовірно, не була повною мірою готова до такого філософського та реалістичного підходу. Основні тези заяви Інона Зура🟢Унікальність бачення: На відміну від популярних науково-фантастичних франшиз, які зосереджуються на динамічних пригодах, концепція Starfield базується на ідеї «самотності у великому просторі» та науковому дослідженні.🟢Часовий фактор: Зур проводить паралель із творами мистецтва, які потребують часу для повного осмислення. Він впевнений, що через кілька років критичне ставлення зміниться на глибоку повагу до масштабу та глибини проєкту.🟢Філософський підтекст: Композитор підкреслив, що Starfield ставить перед гравцем складні питання про місце людства у Всесвіті, що відрізняє її від більшості сучасних представників жанру RPG.
👁 186 26-03-10 16:19
Trimui Smart Pro S ЗА 50 ГРИВЕНЬЮтубери CyberCrusade та Теорія Ігор проводять благодійний розіграш. На підтримку наших захисників та захисниць розігрується зручний ретрокомбайн Trimui Smart Pro S, який без проблем емулює консолі аж до PSP та Dreamcast. А також (друге місце) чашка-хамелеон з малюнком українського винищувача F-16! Всі кошти, зібрані з цього розіграшу, підуть на масштабний проєкт Тиловиків Азову «Східний Бар'єр»: 12-а бригада спеціального призначення Збройних Сил України збирає 250 мільйонів гривень на посилення екіпажів ППО з метою боротьби з дронами середньої дальноті, а також придбання атакуючих дронів для знищення ворожої техніки та скупчень противника.Деталі за посиланням: https://azov.one/fundraisers/easternbarrierКожні 50 грн - ваш додатковий шанс виграти Trimui Smart Pro S або чашку. Тобто 500 грн = 10 шансів. 10 донатів по 50 грн = 10 шансів. Збір завершиться 5-го квітня, результати будуть на ютуб-каналі Теорія Ігор в розділі Дописи.Щоб взяти участь у розіграші, вам потрібно зробити донат від 50 гривень сюди:https://next.privat24.ua/send/iy0pn
👁 165 26-02-14 11:51
Доброго дня шановні, роблю так швидко новий збір бо є потреби як треба закрити в короткий термін. В нас є машина яка виконувала задачі перевезення майна та людей, нам її дали ще в 2022 році, ну і м'яко кажучі вона вже своє від'їздила, фото які ви бачите це її стан на листопад прошлого року, з того часу нею не займалися зовсім бо були інші потреби. А як дізналися буде спланований переїзд на нове місце і вже вона нам єбать як потрібна. Треба замінити мотор, бо це вийде дешевше ніж капіталка, а вже все інше будемо за свій кошт робити. Також потрібна виносна антенна на чуйку (це прям дуже термінове і буде куплено як буде зібрана нужна сума. ціна в 16к) + для поста потрібний ноут (офісний + але не старий бо буде працювати 24/7 і з дохуїща документацією) і туди ж треба екофло, бо з цими відключеннями це смерть. От такі зараз наразі в нас потреби, звісно щось буде докуплятись не по цьому списку, але про все будуть звіти! Що наразі я можу вам запропонувати за ваш донат? Колись ми збирали на мавік, але користувались ним від сили разів 15 і він тупо лежить і наразі машина важніша тому основним призом буде цей мавік, будуть призи при досягненні будуть навушники при досягненні цілі в 40к.Все як і завжди 100грн = 1 квиток ті хто відправляють з інших банків прошу в коментарях залишити як з вами зв'язатись.На потреби ПВЗ🎯 Ціль: 150 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/5UYcTgRYN6💳Номер картки банки4874 1000 2399 1295Як і завжди всі звіти в цьому каналі❤️
👁 162 26-02-13 06:50
Що показали на State of Play👀🟢Kena: Scars of Kosmora – реліз в цьому році🟢Ігроладний трейлер Ghost of Yōtei Legends – реліз 10 березня, безкоштовно для власників гри🟢PC трейлер Death Stranding 2: On the Beach – реліз 19 березня🟢Огляд ігроладу 4: LOOP від творця Left 4 Dead – реліз колись🟢Трейлер світу Pragmata – реліз 24 квітня🟢Новий трейлер Resident Evil Re9uiem – реліз 27 лютого🟢Трейлер Legacy of Kain: Defiance Remastered – реліз 3 березня 🟢Трейлер Legacy of Kain: Ascendance – реліз 31 березня🟢Тизер-трейлер Brigandine Abyss – реліз в цьому році🟢Трейлер Dead or Alive 6 Last Round для PlayStation 5 – реліз 25 червня🟢Анонсний тизер нової гри в серії Dead or Alive – реліз колись 🟢Огляд ігроладу Control Resonant – реліз в цьому році🟢Анонсний трейлер Crimson Moon – реліз в цьому році🟢Ігроладний трейлер Beast of Reincarnation – реліз 4 серпня🟢Анонсний трейлер Rayman 30TH: Legacy Edition – реліз 13 лютого🟢Трейлер доповнення Neva: Prologue – реліз 19 лютого🟢Анонсний трейлер Yakoh Shinobi Ops – реліз в 2027 році🟢Анонсний трейлер Project Windless – реліз колись🟢Ігроладний трейлер Star Wars: Galactic Racer – реліз в цьому році🟢Сюжетний трейлер 007: First Light – реліз 27 березня🟢Анонсний трейлер Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 2 – реліз 27 серпня🟢Анонсний трейлер Castlevania: Belmont's Curse – реліз в цьому році🟢Трейлер Silent Hill: Townfall – реліз 26 в цьому році🟢Анонсний тизер-трейлер Rev. NOIR – реліз колись🟢Анонсний трейлер гри John Wick від русаків🟢Новий трейлер Marathon – відкритий тест пройде з 26 лютого по 2 березня, гра виходить 5 березня 🟢Анонсний трейлер Big Walk – реліз в 2026 році, одразу в PlayStation Plus🟢Огляд ігроладу Saros – реліз 30 квітня 🟢Трейлер Людей-Х для Marvel Tōkon: Fighting Souls – гра вийде 6 серпня, попередні замовлення стартують 19 лютого 🟢Анонсний тизер колекції God of War Trilogy Remake – реліз колись, колекція на ранній стадії розробки🟢Анонсний трейлер метроїдванії God of War: Sons of Sparta – реліз СЬОГОДНІ!!!!!!!!😀😀Місце для вашого затишку
👁 227 26-01-01 16:15
🥲Китайська експедиція, чи ні?Інтернетом гуляє анонс РЕМЕЙКУ (!!!) 4 частини (!!!) Китайського Паладину (так, це реальна назва), який вже охрестили експедицієлайком. 😂Цікаво тут те, що це ледь не китайське файнал фентезі, серія виходе з 1995 року і нараховує вже 7 частин. До того ж, вона тайванського походження, а не зрвсім китай. 😳З іншого боку, серія завжди копіювала трендові штуки. Так, оригінальна 4 частина злизала бойовку з Грандії, а 7 це взагалі екшон-рпг на Анріалі 4. 🐸Тож чи вважати тайванську гру для китайоз клоном експедиції? Дуже не факт, бо це все одно буде Вуксія-стайл історія де Нефритовий Імператор з Вуконгом відпиздили пекло і всяке таке (саме такі інші частини), просто з красивою обгорткою на Анріалі 5 і з трендовими парируваннями. 💃Так що це важко назвати експедицієлайком, бо все ж таки дуже багато неофітів полюбили експедицію саме за сюжет, вайб і персонажів. 😘P.S. Доречі почала 7 частину цього Китайського Паладина, як пройду - напишу огляд. Поки ніхуя непонятно але грається норм. #цікаво #вішліст