Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Русь - Україна
Añadido 14 jul. 2024

Русь - Україна

@Rus_Ukr
Número de suscriptores: 93
Fotos: 3,880
Videos: 2,060
Enlaces: 2,140
Descripción:
Русь -> Україна Московія -> РФ Зв'язок: @yevgenic

👥 Número de suscriptores

93
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -3

👁️ Vistas promedio por mensaje

15
Promedio/Día:: 14
Promedio/Tiempo:: 20
ERR: 16.13%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 12 25-06-20 14:02
‼️Україна повертає з полону важкопоранених та тяжкохворих Захисників - черговий етап великого обміну Сьогодні відбувся ще один етап обміну полоненими у категорії “важкопоранені та тяжкохворі”. Згідно з домовленостями у Стамбулі, Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України повернуто з російської неволі ще одну групу Захисників, які мають важкі поранення та суттєві проблеми зі здоров’ям. Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-морських сил, Сухопутних військ, ТрО, ДШВ, Сил безпілотних систем, а також Прикордонної служби та Нацгвардії. Усі визволені сьогодні Захисники належать до солдатського та сержантського складу. Серед звільнених знову є оборонці Маріуполя, які утримувалися в неволі з 2022 року. ▶️Усі звільнені сьогодні Оборонці мають поранення, або важкі медичні діагнози: епілепсія, гіпертонія, ішемічна хвороба серця, проблеми із зором, хвороби опорно-рухового апарату, грижі, хронічні хвороби органів травлення. У багатьох визволених діагностовано втрату ваги. Повернуті Захисники будуть доправлені до медичних центрів для проходження всіх необхідних обстежень та подальшого лікування і медичної реабілітації. Усі звільнені будуть забезпечені необхідною допомогою, їм відновлять документи та виплатять належне грошове забезпечення за час перебування у неволі. ☝️Обмінний процес відповідно до Стамбульських домовленостей триває. Точна кількість звільнених осіб буде оголошена після завершення усіх етапів обміну.Координаційний штаб продовжує роботу. Працюємо над поверненням усіх!🇺🇦Слава Україні!
👁 11 25-06-19 13:27
‼️З російського полону звільнено групу важкохворих Захисників - проведено ще один етап обміну згідно Стамбульських домовленостей.Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими у категорії “тяжкохворі і поранені” згідно з домовленостями у Стамбулі. Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України визволено з російської неволі групу Захисників, що мають поранення та суттєві проблеми зі здоров’ям.На Батьківщину повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-морських Сил, Десантно-штурмових військ, Сил Територіальної оборони, а також Державної прикордонної служби та Національної гвардії України. ▶️Кожен звільнений сьогодні Захисник має важкі медичні діагнози та хвороби внаслідок поранень та перебування у полоні. У багатьох значна втрата ваги, дистрофія, виразки, проблеми із зором, захворювання опорно-рухового апарату, серцево-судинні хвороби та проблеми з травленням. ☝️Більшість звільнених воїнів перебували в неволі понад 3 роки. Значна частина з них потрапила в полон під час оборони Маріуполя. Усі визволені сьогодні Захисники - представники рядового та сержантського складу. Загалом додому повертаються українці, що воювали на Донеччині, Луганщині, Херсонщині, Харківщині, Сумщині, Чернігівщині, а також в Запорізькій та Київській областях. Звільнені з полону Захисники пройдуть всі необхідні медичні обстеження, отримають допомогу з фізичної та психологічної реабілітації, а також всі належні виплати за весь час перебування у неволі. Координаційний штаб продовжує роботу і вже найближчим часом готуємо наступний етап обміну полоненими. Працюємо над поверненням усіх!🇺🇦Слава Україні!
👁 16 25-06-12 11:26
‼️ Черговий етап великого обміну: з російської неволі визволено групу важкопоранених і тяжкохворих Захисників Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими згідно домовленостей у Стамбулі. Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України повернуто з російської неволі групу Оборонців з категорії “важкопоранені і тяжкохворі”. ➡️ На рідну землю повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема ДШВ, Військово-Морських Сил, Повітряних Сил, Сил ТрО, СБС, а також Державної прикордонної служби та Національної гвардії України. Серед звільнених сьогодні є Захисники Маріуполя, що перебували в полоні більше трьох років. Усі визволені Оборонці - чоловіки, представники рядового та сержантського складу. Частину звільнених сьогодні українських воїнів вважали зниклими безвісти. Загалом додому повертаються українці, що воювали на Донецькому, Херсонському, Харківському, Запорізькому та Луганському напрямках. Звільнені з полону Захисники пройдуть необхідний медичний огляд, отримають допомогу з фізичної та психологічної реабілітації, а також всі належні виплати за весь час перебування у неволі. ☝️ Сьогоднішній обмін є частиною великого обміну у категоріях військовослужбовців віком до 25 років, а також важкопоранених та тяжкохворих. Координаційний штаб продовжує роботу і найближчим часом буде проведено наступний етап звільнення українських Захисників. Працюємо над поверненням усіх!🇺🇦Слава Україні!
👁 13 25-06-10 14:51
‼️Новий етап великого обміну - Україна повертає важкопоранених та тяжкохворих Захисників Сьогодні відбувся перший етап обміну полоненими в категорії “важкопоранені та тяжкохворі”.В рамках домовленостей у Стамбулі, Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України повернуто з російської неволі групу Захисників, які зазнали важких поранень та мають серйозні проблеми зі здоров’ям.➡️На рідну землю повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ТрО, ДШВ, СБС, Прикордонної служби, Нацгвардії та Державної спеціальної служби транспорту.Серед визволених сьогодні Захисників є оборонці Маріуполя, які провели у неволі більше 3 років. Крім представників солдатського та сержантського складу вдалося звільнити і офіцерів. Усі звільнені сьогодні Оборонці мають важкі поранення та тяжкі хвороби: ампутовані кінцівки, проблеми із зором, абсцеси, інфекції, травми, осколкові поранення та хронічні хвороби. У частини визволених діагностований гепатит та туберкульоз. ☝️Повернуті Захисники будуть доправлені до медичних центрів для проходження всіх необхідних обстежень та направлені на подальше лікування і медичну реабілітацію. Усі звільнені будуть забезпечені необхідною допомогою, їм відновлять документи та виплатять належне грошове забезпечення за перебування у неволі. Великий обмін полоненими триває. З міркувань безпеки операції точна кількість звільнених осіб буде оголошена після завершення процесу обміну.Координаційний штаб продовжує роботу і найближчим часом буде проведено наступний етап звільнення українських бранців. Працюємо над поверненням усіх!🇺🇦Слава Україні!
👁 14 25-06-07 13:27
Tatarigami_UA: Ще торік я мав вкрай рідкісну та унікальну можливість ознайомитися з доволі об’ємними розрахунковими та аналітичними матеріалами, підготовленими для керівництва Росії (зокрема Ради безпеки) на 2024 рік.У них ішлося про прогнозування й аналітичні моделі в галузях демографії, економіки, ВВП (з варіантами розрахунків під різні ціни на нафту), розвитку технологій, а також порівняння з іншими країнами, зокрема з КНР і США.Якщо коротко, то, хоча це прямо й не повідомляється дослівно, з аналізу чітко випливає: продовження нинішнього курсу призведе до незворотних проблем у демографії, економіці та технологічному розвитку, що відкине Росію на десятиліття назад у порівнянні з провідними геополітичними гравцями. У найкращому разі, їй вдасться зберегти статус регіональної сили, втративши навіть ті позиції, які має зараз.А тепер трохи від себе (те, чого в документі не вказано). Уявімо песимістичний сценарій для нас: Росія, зазнавши ще до пів мільйона втрат убитими й пораненими, все ж захоплює значну частину лівобережної України. Що це дає стратегічно? Що вони отримають? Руїни міст і сіл? Мільйони пенсіонерів, які залишилися в хрущовкам? Україна, яка й сама перебуває у демографічній кризі, не компенсує ці втрати - ні економічно, ні людським ресурсом.Я звик думати, що стратегічне планування у військово-політичному керівництві базується на певній логіці - наявності ресурсів і шансах досягти вигідного результату. Якщо ж продовження дій у будь-якому сценарії призводить лише до погіршення ситуації, то навіщо продовжувати? Навіть у найоптимістичнішому для них прогнозі результат не буде кращим, ніж у випадку припинення війни зараз.Отже, або логіка у військово-політичному керівництві Росії викривлена настільки, що її важко збагнути, або ми маємо справу з формою колективного психічного розладу.
👁 14 25-06-06 09:03
⚡️ ЗНЕШКОДЖЕНО 406 ЗАСОБІВ ПОВІТРЯНОГО НАПАДУ!У ніч на 6 червня (із 20.00 5 червня) противник атакував 452-ма засобами повітряного нападу:- 407 ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Курськ, Орел, Міллерово, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Гвардійське - ТОТ Криму;- 6 балістичними ракетами Іскандер-М/KN-23 із Курської та Воронезької обл. – рф;- 36 крилатими ракетами Х-101 із літаків стратегічної авіації Ту-95МС/Ту-160МС із повітряного простору Саратовської області, над Каспійським морем; - 2 крилатими ракетами Іскандер-К із району Джанкой ТОТ Криму;- 1 протирадіолокаційна ракета Х-31П із літака тактичної авіації над акваторією Чорного моря.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 10.00 протиповітряною обороною знешкоджено 406 засобів повітряного нападу противника по всій території країни:- 199 ворожих БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) збито вогневими засобами, 169 — локаційно втрачені/подавлені РЕБ;- 4 балістичні ракети Іскандер-М/KN-23, ще дві – не досягли цілей (локаційно втрачені);- 30 крилатих ракет Х-101; - 2 крилаті ракети Іскандер-К.Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу противника у 13 локаціях, падіння збитих (уламки) у 19 локаціях. Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 12 25-05-26 15:29
🇺🇦 Олег Іващенко, голова Служби зовнішньої розвідки України:- Як довго Росія зможе фінансувати війну?- На кінець цього року ми очікуємо на серйозні проблеми в російській економіці, на проблеми з грошима і трудовими ресурсами. Відчутною може стати криза в енергетиці, ЖКГ, а також – дефіцит кадрів.- У розвідки є дані, скільки у них населення, який мобілізаційний ресурс?- У Росії проживає приблизно 145 мільйонів. Мобілізаційний ресурс складає 25 млн осіб. Це ті, хто має відповідні військово-облікові або суміжні спеціальності. І це трудові ресурси, які рухають економіку. Але реально підготовлених – 3 млн. З початку повномасштабної війни мобілізовано вже 1,3 млн, іще майже мільйон – втрати вбитими і пораненими.- Які у них справи з виробництвом зброї?- Вони намагаються вийти на максимум, але їм важко. Потрібні інвестиції, верстати, компоненти, а з цим проблеми. Складно з електронікою і спецхімією.На сьогодні 80% військової техніки є старою, зі зниженими характеристиками. Вона знята зі зберігання, відремонтована і відправлена на фронт. Лише 20% російської техніки – новітні системи.Якщо взяти боєприпаси, то на рік вони виробляють близько 3 мільйонів снарядів 122-го, 152-го калібру. Іще 2,5–3 мільйони беруть у КНДР. З початку війни взяли у них уже шість мільйонів снарядів.Також від КНДР було постачання самохідних артилерійських установок 170 мм М1989 Koksan і реактивних систем залпового вогню М1991 калібром 240 мм – це 120 одиниць одного типу і 120 одиниць іншого типу.
👁 14 25-05-22 07:16
🇺🇸 Остап Яриш: В американському Сенаті помітно зростає нетерплячість щодо введення санкцій проти Росії. Двопартійний законопроєкт республіканця Ліндсі Грема і демократа Річарда Блументаля зібрав підтримку вже 81 сенатора зі 100. В ці дні у Вашингтоні обʼєднати стількох сенаторів довкола якоїсь ідеї – завдання вкрай непросте.“Хоча ми прагнемо миру, нам – і супербільшості Сенату – стає дедалі очевидніше, що Путін грає в ігри. Якщо ці ігри триватимуть, Сенат Сполучених Штатів готовий до дій”, – йдеться у спільній заяві Грема і Блументаля. Дзеркальний законопроєкт представили також у Палаті представників.Окрім прямих санкцій, законопроєкт передбачає вторинні санкції і введення 500% тарифу на імпорт від країн, які купують російську нафту, газ, уран, та інші продукти. Передовсім це стосується Китаю. “Без економічної підтримки Китаю військова машина Путіна повністю зупиниться”, – пишуть автори документу.Втім, наразі республіканці чекають зеленого світла від Дональда Трампа, щоб винести ініціативу на голосування. Таку позицію зайняв лідер республіканської більшості сенатор Джон Тун – і її поділяє частина партії. Хоча дехто з цим не погоджується.“Я поважаю позицію лідера Туна. Але в якийсь момент ви просто не зможете ігнорувати 81 підпис”, – прокоментував журналістам сенатор Кевін Креймер з Північної Дакоти.“Мені не потрібні нічиї вказівки. Я чекав уже досить довго. Мені досить ясно, що Путін водить нас за носа уже кілька місяців, і я не думаю, що Сполучені Штати Америки повинні це терпіти. Ми маємо винести законопроєкт на голосування і покарати Путіна”, – сенатор з Індіани Тодд Янг.“Ми хочемо рухатися вперед – щоб Путін знав, що ми налаштовані серйозно. Він морочить президенту Трампу голову. Нам це не подобається”, – сенаторка з Айови Джоні Ернст.Багато хто у Вашингтоні сподівався від Білого дому згоди на санкції після зустрічі у Стамбулі і чергової відмови Росії від перемирʼя. Втім, після телефонної розмови з Путіним Трамп сказав, що не має наміру вводити обмежень – принаймні, поки що. “Я гадаю, є шанс на прогрес – а запровадивши санкції, можна зробити значно гірше. Хоча може прийти час, коли це станеться”.Цю позицію на слуханнях у Сенаті повторив держсекретар Марко Рубіо. “Якщо ви почнете погрожувати санкціями, росіяни перестануть з нами говорити”. При цьому він додав, що за відсутності прогресу з боку Росії Білий дім розгляне такий крок.Водночас Сенатори Ліндсі Грем і Річард Блументаль заявили, що якщо в найближчі дні Росія не представить серйозного плану щодо перемирʼя, США не будуть зволікати. За інформацією журналістів, деякі сенатори наполягають на голосуванні за санкції після вихідного Дня памʼяті (Memorial Day). Цього року він припадає на 26 травня.
👁 14 25-05-20 14:12
OSINT-исследователь Covert Cabal проанализировал спутниковые снимки пунктов постоянной дислокации (ППД) российских дивизий и бригад и обратил внимание на то, насколько они опустели.Он отмечает, что на протяжении десятилетий ППД были плотно заполнены боевыми и логистическими машинами — ведь в любой бригаде их сотни, а в дивизии еще больше.Тем не менее, сейчас многие базы выглядят как города-призраки — лишь считаные машины остаются припаркованными на их территории, особенно в центральной и восточной частях страны.Россия сохраняет определенное военное присутствие на базах, расположенных у границ со странами НАТО.Например, базы подразделений возле границы с Финляндией и Эстонией продолжают демонстрировать признаки активности, хотя и несколько сниженной.Базы в Калининградской области также значительно опустели, хотя и не полностью.Covert Cabal подчеркивает: Россия никогда прежде не оголяла свои центральные регионы до такой степени.Это особенно важно с политической точки зрения, поскольку ранее там держали значительные силы для сдерживания или подавления возможных попыток захвата власти (вспоминая события 1991 и 1993 годов в Москве).@yigal_levin
👁 16 25-05-20 03:16
Чего мы хотели: Поставить вопрос ребром - или Россия соглашается на длительное прекращение огня, или США и ЕС вводят против нее новые санкции.Причем отказ России от прекращения огня должен был еще и заставить Трампа пересмотреть свое отношение к Путину.Лидеры ключевых европейских стран этот план поддержали. Был установлен дедлайн - 12 мая. И даже удалось выдавить из Трампа согласное мычание.Что получилось: Никакого прекращения огня, Трамп сюсюкает по телефону с Путиным, а мы вступили в стамбульскую ебанину с Мединским и компанией.Европа, правда, держит слово и готовит санкции за отсутствие прекращения огня.А Трамп растекся лужицей и позабыл все обещанное. Он не хочет вводить санкции, он хочет торговать с ним, хочет разговаривать с ним по телефону, держать его за ручку, смотреть на его фотографию.Похоже, дальше так и будет: Единство Европы и США будет заключаться в регулярных созвонах и общих словах заявлений, при этом Трамп будет сюсюкать с любимым, Европа вводить санкции и поддерживать Украину деньгами и оружием, а Украина участвовать в безнадежном переговорном процессе, лишь бы не расстраивать Трампа.